Dodaj do ulubionych

KSOS Kurdwanów

20.08.15, 08:53
Niestety w tej instytucji panują jeszcze klimaty z czasów zamierzchłych i pracownicy są tam często mało przyjemni. Syn chodził tam w pierwszej klasie i po pierwszym semestrze tak się zraził do bab na basenie, że przestał chodzić. Do tej pory na słowo KSOS reaguje alergicznie, a muszę go zapisać, bo ma duże problemy z kręgosłupem. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś fajnego instruktora, najlepiej panasmile dla starszych dzieci, bo wiem że tacy też się zdarzają, ale nie pamiętam żadnych nazwisk.
Obserwuj wątek
    • xxagaxx Re: KSOS Kurdwanów 26.08.15, 13:38
      za czasów, kiedy moje dzieci korzystały z KSOSu nie było możliwości wyboru instruktora
      były grupy wiekowe a potem podział na chłopców dziewczynki
      każda grupa miała 45 minut basenu i 45 minut gimnastyki korekcyjnej
      • dorga1 Re: KSOS Kurdwanów 28.08.15, 10:53
        A teraz są inne czasy. jest kilka takich samych grup wiekowych, są również grupy koedukacyjne. A nawet są grupy wiekowo zróżnicowane, ponieważ rodzeństwo czasami dołącza do grupy starszego brata lub siostry.
      • anna19601986 Re: KSOS Kurdwanów 17.07.17, 18:05
        Dobre opinie ma biuro księgowe z Kurdwanowa, jest to Martax ksiegowoscmartax.pl/ Z tej okolicy wiem, że mnóstwo firm korzysta z ich usług, ponieważ jest bardzo profesjonalne i rzetelne. Organizacje mają na wysokim poziomie, wszystkiego dopilnują, nie spóźniają się z rozliczeniami
    • seweryneczek Re: KSOS Kurdwanów 06.01.17, 21:59
      Szukacie biura rachunkowego w Krakowie, a dokładnie w Kurdwaniowie? To polecam Martax, prowadzą mi księgi handlowe www.ksiegowoscmartax.pl/ksiegi_handlowe_krakow_kurdwanow.html Dbają o profesjonalne przygotowanie dokumentów pod względem formalnym oraz zgodny z obowiązującymi obecnie regulacjami prawnymi. Mogą obsługiwać duże i małe firmy z rożnych branż np: w transporcie
    • magicb12 Re: KSOS Kurdwanów 14.07.17, 20:22
      Dobre opinie ma biuro księgowe z Kurdwanowa, jest to Martax ksiegowoscmartax.pl/ Z tej okolicy wiem, że mnóstwo firm korzysta z ich usług, ponieważ jest bardzo profesjonalne i rzetelne. Organizacje mają na wysokim poziomie, wszystkiego dopilnują, nie spóźniają się z rozliczeniami

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka