Dodaj do ulubionych

Na ploty z przyjaciółkami i dzieckami

20.06.06, 09:57
Witam,
poradźcie, proszę...Chcę się wybrać popołudniem z koleżankami do knajpki i
chcemy zabrać ze sobą dzieciaki w wieku od 3,5 do 6 lat...Gdzie w Kraku
będzie cuś takiego z placykiem zabaw tuż obok? Możecie coś polecić?

Z góry dziękuję
Wojt32
Obserwuj wątek
    • agniech30 Re: Na ploty z przyjaciółkami i dzieckami 20.06.06, 12:18
      Jeśli nie chcesz, żeby to był McDonnald, i nie zależy ci, żeby to było w
      centrum, to znam bardzo fajną knajpę na pograniczu Kurdwanowa i Piasków, nazywa
      się "Oberża u Sąsiadów". Co prawda nie byłam tam dawno, ale był tam bardzo
      fajny plac zabaw dla dzieci w ogrodzie, a stoły też były na zewnątrz, więc
      można mieć dzieciaki na oku. Chyba się tam nie zmieniło od tej pory?
    • kapoosta Re: Na ploty z przyjaciółkami i dzieckami 20.06.06, 12:21
      Ogódek Mleczarni na Kazimierzu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka