wojt32
20.06.06, 09:57
Witam,
poradźcie, proszę...Chcę się wybrać popołudniem z koleżankami do knajpki i
chcemy zabrać ze sobą dzieciaki w wieku od 3,5 do 6 lat...Gdzie w Kraku
będzie cuś takiego z placykiem zabaw tuż obok? Możecie coś polecić?
Z góry dziękuję
Wojt32