IP: *.* 03.12.02, 12:40
Błagam o jakiś sposób na katarek dla 8-mi miesięcznego dzidziusia.....
Obserwuj wątek
    • Gość: mamaoleńka Re: Katarek IP: *.* 03.12.02, 18:40
      Mojej Zuzance zawsze bardzo pomaga syrop Calcium w połączeniu z posmarowaniem pod noskiem maścią majerankową. Pozdrawiam -Alex
    • Gość: Ika Re: Katarek IP: *.* 03.12.02, 19:06
      Euphorbium Compositum. Bez recepty.:hello:P.S. Ale właściwie dlaczego na forum regionalnym, a nie na eDziecko lub Zdrowie...?
    • Gość: KasiaR Re: Katarek IP: *.* 06.12.02, 16:33
      A ja polecam taki zestaw - po 2 dniach katarek mojej 8-miesięcznej Córeczce przeszedł!2x dziennie po 1 kropli Nasivinu2x dziennie po 1 wtryśnięcie Euphorbium Compositumprzed snem, po kąpieli natrzyj plecki i "dekolt" maścią Pulmex Baby (przedtem posmaruj skórę kremem, żeby Pulmex nie podrażnił jej). A na końcu - kropelkę olejku Olbas nakraplam na śpioszki przy szyi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka