Gość: krak IP: *.ak7.petroinform.com 22.10.09, 07:57 Czy ja się dowiem, gdzie jest to "internetowe głosowanie"?? Proszę napiszcie mi, nigdzie nie mogę znaleźć, żadnego formularza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: beanik Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 08:34 ja rowniez probuje odnalezc adres , gdzie mozna glosowac. nigdzie najmniejszej wzmianki...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jak siercza IP: *.devs.futuro.pl 22.10.09, 09:38 ciekawe, że najciekawszym budynkiem w krakowie jest stacja benzynowa w sierczy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: siercza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.09, 10:42 chyba nie chodzi o kraków czy "niekraków" chodzi o to że można coś ciekawego coś inaczej pobudować - i tyle tylko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beti Re: siercza IP: 94.254.169.* 22.10.09, 13:51 to jakaś kpina : dwa buuuuraki z Sierczy mają decydować co jest ładne w Krakowie, no i ci samozwańczy obrońcy Krakowa, Kazimierza... czy ten konkurs nie jest głupszy z roku na rok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: siercza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 19:39 te "dwa buraki z sierczy" mają wiecej pojęcia o architekturze i estetyce niż Ci sie wydaje - zapewniam Cię, poza tym są z Krakowa a tam tylko mieszkają :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benzynowa Stacja IP: *.multimo.pl 22.10.09, 23:44 w Sierczy nie jest w Krakowie. Tylko w Sierczy. A że jest ciekawa? Co zrobić? Jest. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... 22.10.09, 10:47 Stawiam na ten śliczny budyneczek na Pychowickiej :-) Powinien dostać minimum drugie miejsce :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl IP: *.48.classcom.pl 22.10.09, 11:43 Gość portalu: krak napisał(a): > Czy ja się dowiem, gdzie jest to "internetowe głosowanie"?? Proszę napiszcie > mi, nigdzie nie mogę znaleźć, żadnego formularza. Jest już zakończone. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 14:09 A wynik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: john cleese Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 18:40 gazeta_mi_placi napisał: > A wynik? Przegrałeś. Kara wynosi jedną nerkę. Zgłosimy się do Ciebie niebawem. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 18:46 A gdzie są dostępne wyniki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krak Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: *.ak7.petroinform.com 22.10.09, 19:11 To wszystko jakaś ściema, nigdzie nie było formularza do głosowania... teraz nie ma wyników. Czemu gazeta nie wystawi jakiejś stronki poświęconej archi-szopie. Teraz to mamy gazeto-szopę. A co do konkursu to ja bym co roku przyznawał specjalne wyróżnienie dla Galerii Krakowskiej, za najohydniejszy budynek w najściślejszym centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 19:22 Mnie się Galeria Krakowska podoba. O wiele lepsza niż to co było wokół dworca wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chickenrun Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: 77.236.0.* 22.10.09, 22:29 Proszę zauważyć, że to co stanęło na miejscu dawnej kamienicy "pod lipkami" jest kompletną pomyłką - czy to też jest Archiszopa? Nie wiem czy był ten "pawilon" wcześniej w konkursie? Odpowiedz Link Zgłoś