Dodaj do ulubionych

Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob...

IP: *.ak7.petroinform.com 22.10.09, 07:57
Czy ja się dowiem, gdzie jest to "internetowe głosowanie"?? Proszę napiszcie
mi, nigdzie nie mogę znaleźć, żadnego formularza.
Obserwuj wątek
    • Gość: beanik Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 08:34
      ja rowniez probuje odnalezc adres , gdzie mozna glosowac. nigdzie najmniejszej
      wzmianki......
    • Gość: jak siercza IP: *.devs.futuro.pl 22.10.09, 09:38
      ciekawe, że najciekawszym budynkiem w krakowie jest stacja benzynowa w sierczy...
      • Gość: ja Re: siercza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.09, 10:42
        chyba nie chodzi o kraków czy "niekraków" chodzi o to że można coś
        ciekawego coś inaczej pobudować - i tyle tylko
      • Gość: beti Re: siercza IP: 94.254.169.* 22.10.09, 13:51
        to jakaś kpina : dwa buuuuraki z Sierczy mają decydować co jest ładne w
        Krakowie, no i ci samozwańczy obrońcy Krakowa, Kazimierza...

        czy ten konkurs nie jest głupszy z roku na rok?
        • Gość: ja Re: siercza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 19:39
          te "dwa buraki z sierczy" mają wiecej pojęcia o architekturze i
          estetyce niż Ci sie wydaje - zapewniam Cię, poza tym są z Krakowa a
          tam tylko mieszkają :)
      • Gość: benzynowa Stacja IP: *.multimo.pl 22.10.09, 23:44
        w Sierczy nie jest w Krakowie.
        Tylko w Sierczy.
        A że jest ciekawa? Co zrobić? Jest.
    • gazeta_mi_placi Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... 22.10.09, 10:47
      Stawiam na ten śliczny budyneczek na Pychowickiej :-)
      Powinien dostać minimum drugie miejsce :-)
    • Gość: . Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl IP: *.48.classcom.pl 22.10.09, 11:43
      Gość portalu: krak napisał(a):

      > Czy ja się dowiem, gdzie jest to "internetowe głosowanie"?? Proszę napiszcie
      > mi, nigdzie nie mogę znaleźć, żadnego formularza.
      Jest już zakończone.
      • gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 14:09
        A wynik?
        • Gość: john cleese Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 18:40
          gazeta_mi_placi napisał:

          > A wynik?

          Przegrałeś. Kara wynosi jedną nerkę. Zgłosimy się do Ciebie niebawem.
          • gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 18:46
            A gdzie są dostępne wyniki?

    • Gość: krak Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: *.ak7.petroinform.com 22.10.09, 19:11
      To wszystko jakaś ściema, nigdzie nie było formularza do głosowania... teraz
      nie ma wyników. Czemu gazeta nie wystawi jakiejś stronki poświęconej
      archi-szopie. Teraz to mamy gazeto-szopę. A co do konkursu to ja bym co roku
      przyznawał specjalne wyróżnienie dla Galerii Krakowskiej, za najohydniejszy
      budynek w najściślejszym centrum.
      • gazeta_mi_placi Re: Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Gl 22.10.09, 19:22
        Mnie się Galeria Krakowska podoba.
        O wiele lepsza niż to co było wokół dworca wcześniej.
    • Gość: chickenrun Finał Archi-Szopy: czwartek, kamienica Pod Glob... IP: 77.236.0.* 22.10.09, 22:29
      Proszę zauważyć, że to co stanęło na miejscu dawnej kamienicy "pod lipkami"
      jest kompletną pomyłką - czy to też jest Archiszopa?

      Nie wiem czy był ten "pawilon" wcześniej w konkursie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka