Gość: jurko44
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.01.04, 02:22
W nocy mam szalone pomysły,jakby tak 119 zrobić z 179, wkońcu była to
zawsze "wiodoca" linia.Na niej pojawiły się pierwsze Berliety,na niej
eksperymentowano z nowymi typami autobusów.Pozatym zawsze jeżdziła z Dworca
i zawsze Alejami--ale mnie na wspomnienia i historie wzieło. DOBRANOC.