matylda65
19.04.10, 08:06
Wiadomo, że to nic nie da, ale warto pokazać nastroje.
www.petycje.pl/petycja/5181/przeciwko_pochowaniu_tragicznie_zmarlego_lecha_kaczynskiego_na_wawelu.html
Inne linki:
forum.gazeta.pl/forum/f,1159,Pogrzeb_Prezydenta_RP.html
nienawawelu.pl/
www.facebook.com/group.php?gid=105133979528878&v=info
www.newsweek.pl/sondy/115
wyborcza.pl/1,75248,7770158,Apel_Andrzeja_Wajdy__Wawel_podzieli_Polske__Zrezygnujcie.html
www.facebook.com/nie.na.wawelu
www.alert24.pl/alert24/1,84880,7767427,Kaczynski_spocznie_na_Wawelu__Na_Facebooku_mowia__nie_.html