Dodaj do ulubionych

idzie nowe

29.04.10, 14:36

Podczas, gdy my tu gadu - gadu: jakieś spory, żale, polemiki, pierdoły...
wiosna wybuchła i nie bacząc na nic robi swoje...:))

To oglądanie się za kobietami, to zdaje się takie normalne, męskie
zachowanie? Tylko żeby mi tak ktoś jeszcze uprzejmie przypomniał po co ja w
ogóle to robię ???
:)))
pozdr
r4
Obserwuj wątek
    • gosia.43 Re: idzie nowe 29.04.10, 15:08
      Normalne , normalne....

      Jak to po co ? - świadczy o tym ,że jesteś stuprocentowym mężczyzną.
      Trzeba by się było matwić - gdyby było odwrotnie :)
      gosia
      • wampir-wampir Re: idzie nowe 29.04.10, 15:14
        Po co? Bo tak miło. Atawizm taki :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka