rodzina4
29.04.10, 14:36
Podczas, gdy my tu gadu - gadu: jakieś spory, żale, polemiki, pierdoły...
wiosna wybuchła i nie bacząc na nic robi swoje...:))
To oglądanie się za kobietami, to zdaje się takie normalne, męskie
zachowanie? Tylko żeby mi tak ktoś jeszcze uprzejmie przypomniał po co ja w
ogóle to robię ???
:)))
pozdr
r4