Gość: lajkoniQlajlaj
IP: 172.28.252.*
23.05.10, 15:30
PO znowu sobie w stopę strzela: Raś rządzi, czyli Gowin, którego
ludzie mają dość, bo bliżej mu do PiS niż do własnej partii. A była
szansa na Różę, która pokazała, że potrafi w partii posprzątać, a
teraz miałaby szansę coś zbudować. Na dodatek to sensowana kobieta,
europejka, ze świetnej, krakowskiej rodziny, a piękny Rasiu to
poselska porażka - kompletnie go nie widać, mała wyrazisty, nuda po
prostu i brak indywidualności. I jeszcze sposób tego wyboru: zamiast
programów decydowały zakulisowe ustalenia. Niedobrze to wróży:(
lajkoniQlajlaj