Dodaj do ulubionych

Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO

IP: 172.28.252.* 23.05.10, 15:30
PO znowu sobie w stopę strzela: Raś rządzi, czyli Gowin, którego
ludzie mają dość, bo bliżej mu do PiS niż do własnej partii. A była
szansa na Różę, która pokazała, że potrafi w partii posprzątać, a
teraz miałaby szansę coś zbudować. Na dodatek to sensowana kobieta,
europejka, ze świetnej, krakowskiej rodziny, a piękny Rasiu to
poselska porażka - kompletnie go nie widać, mała wyrazisty, nuda po
prostu i brak indywidualności. I jeszcze sposób tego wyboru: zamiast
programów decydowały zakulisowe ustalenia. Niedobrze to wróży:(
lajkoniQlajlaj
Obserwuj wątek
    • Gość: melkor Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 15:56
      nie dobrze wróżył by wybór Róży :P:P

      krakowska PO pierwszy raz od kilku lat mówi jednym głosem- jeżeli chociaż przez dwa lata zajmą się reformą strukturalną to jest szansa na normalnośc i niezależnośc, której nie gwarantowała Róża wypełniająca wolę i rozkazy Warszawy.
      • Gość: lajkoniQlajlaj Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: 172.28.252.* 23.05.10, 16:16
        tak, tak - w PO każdy robi, co chce, nazywając to niezależnością!
        lajkoniQlajlaj
      • Gość: krzesimir Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.10, 17:18
        Zając do domu!
      • Gość: melularz Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: 109.243.221.* 23.05.10, 18:03
        Antku nie wysilaj się...
      • Gość: kraku Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 19:16
        Na stanowisku po. komisarza na Kraków radziła sobie nieźle, walcząc właśnie z
        sytuacją, że trzech radnych PO zajmuje w tej samej sprawie 3 różne stanowiska..
        Dzięki temu, powstał ZESPÓŁ, mniejszy, ale sprawniejszy..
      • Gość: bleee Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 19:27
        Odnoszę wrażenie, że niektórzy przez "normalnośc" rozumieją rozbestwienie i
        bezkarność przy swoich krętactwach... Zatrudnianie pociotków, pompowanie kół,
        handel stanowiskami..

        Nawet jeśli Thun jest z nadania Warszawy to co? Nagle Małopolska PO chce secesji
        od reszty kraju? będziemy mieli własną politykę zagraniczną i krajową? Litości..
        • Gość: delegat PO Róża i Wyrobiec wykonali zadanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 20:02
          Komisarz Wyrobiec i p.o. przewodniczącej PO w Krakowie wykonali zadanie.

          Problemy PO zniknęły, zamiast się gryźć krakowscy i małopolscy platformersi
          nauczyli się współpracować. Bardzo dobrze, że Róża Thun startowała - i raczej
          dobrze, że przegrała. PO w Małopolsce jest już po kuracji, wierzga, jest
          samodzielna - czyli jest normalnie.
          • Gość: PO Re: Róża i Wyrobiec wykonali zadanie IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.10, 21:50
            daje im 2 miesiace :)
            ciekawe kto odpowie za fatalny wynik Komorowskiego w Malopolsce :))
            dwaj przyjaciele poslowie: Ras i Gibala, hahaha!
            Warci siebie, doprawdy!
          • Gość: henia Re: Róża i Wyrobiec wykonali zadanie IP: *.chello.pl 23.05.10, 22:31
            Nie no, śmiechu warte. Teraz się okaże, że przegrana Wyrobca i Róży to był ich
            plan w celu zjednoczenia PO w małopolsce. buahahahahahha
            Qurna ludzie wy to macie pomysł jak se humor poprawić.
    • Gość: jamnik Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.chello.pl 23.05.10, 16:17
      wybiórcza skasowała mój komentarz
    • Gość: xxL Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.chello.pl 23.05.10, 17:40
      Bo Raś to miły chłopak jest. Ale niestety, żaden z niego przywódca!
      • Gość: lesio Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 19:13
        bo on się dogaduje "przy wódce" kto jaki stołek ma dostać
    • Gość: zenek Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.ghnet.pl 23.05.10, 18:30
      triumf przeciętniactwa
    • Gość: delegat Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 19:07
      Gdzie tu demokracja? Delegaci zostali potraktowani przez swoje koła jak
      maszynki do głosowania, a nie myślące jednostki..
      Raś to mały kombinatorek, który poszedłby na układ z każdym i obiecałby
      stanowisko każdemu, byleby osiągnąć sukces. Thunowa nie zniżyła się do tego i
      dlatego przegrała.
      Ciężko być uczciwym w takim towarzystwie..
      • Gość: madzia Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.chello.pl 23.05.10, 22:41
        Czy ktoś delegatom przykładał pistolet do głowy i mówił na kogo ma głosować? Nie
        wydaje mi się. Wynik pokazał, że ludzie mówią Róży NIE. A dlaczego? Pewnie
        dlatego, że przez rok nic nie zrobiła w sprawie krakowskiej PO. Powód jest
        prosty - jest świetnym europosłem, ale kompletnie nie ma pojęcia o zarządzaniu
        strukturami.
    • Gość: Mlody Buk Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.10, 19:11
      piękny Irek porządzi do pierwszego kryzysu - wtedy wyjdzie na jaw jaki to
      szaraczek.
      Tylko Małopolski żal..
      • Gość: olo Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.ghnet.pl 23.05.10, 19:50
        piękny??? to chyba żart...
    • Gość: ludek Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.10, 20:50
      widać, że te komentarze to tylko struktury platformerskie - dlatego daruję
      sobie udział w tej hermetycznej "dyskusji". I chyba nie chcę wiedzieć na czym
      polega polityka.
    • Gość: ? A na kogo głosował niejaki Sularz? IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.10, 21:12
      ?
      • Gość: ADREM Re:nA zIOBRĘ IP: 89.174.214.* 23.05.10, 21:22
        albo i Majchrowskiego, bo oni teraz murem.
    • Gość: imd Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO IP: 82.177.125.* 23.05.10, 21:33
      a jakie to ma znaczenie i dla kogo?
      • Gość: AK-47 To ma duże znaczenie - i dla mnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.10, 22:50
        Z tego powodu Kracik nie zostanie prezydentem Krakowa, a zaszkodzą mu - jak zwykle i jak poprzednio - kolesie z Krakowa, ułożeni pod stołem z Panem Jackiem.

        Możemy spokojnie szykować się na III kadencję Pana Jacka.
        Szykuje się ładny pogrzeb nadziei na zmiany.

        Krakowska Szkoła Wyższa (nie wiadomo od czego?)
        i zastępy durnych lasek w magistracie - forever.
    • Gość: aneks Kardynalski wybór IP: *.centertel.pl 23.05.10, 21:42
      Szkoda, że:
      - co do zasady nie głosuję na komunistów
      - boję się teorii spiskowych PIS
      bo po talkim wyborze zostałoby mi głosować na Leppera

      PO miernością stoi , walka o krzesła , nijakośc i brak przywództwa ,
      przynajmniej w Krakowie.
    • Gość: zenon dlatego nie będę glosować na PO IP: *.chello.pl 23.05.10, 21:55
      jakim cudem ktoś, kto był ministrantem i jak najbardziej za pisowczykami, może
      teraz być przewodniczącym małopolskiego PO?
    • Gość: ejo Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: *.chello.pl 23.05.10, 22:26
      Nie bądź śmieszny, Róża pokazała, że bliżej jej do warszawy niż do Krakowa, a w
      partii przez rok jak była szefem to nic nie zrobiła, no poza tym co jej warszawa
      kazała. Jej wybór to wybór tego co było przez 8 lat w małopolsce. Wiec nie
      pieprz głupot. Wiem, że jest wam żal że przegraliście, ale na tym właśnie polega
      demokracja, że decydują ludize sami, a nie za nich się decyduje
      • Gość: imd Re: Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej IP: 82.177.125.* 23.05.10, 22:39
        opium dla ludu...a dla kogo ma ten wybór znaczenie?
    • Gość: falszywy Poseł Raś IP: 77.236.0.* 23.05.10, 23:14
      rudzielec z proszowic!
    • Gość: lopo To się brat jego cieszy, bo Dziwisz będzie głosowa IP: *.markom.krakow.pl 23.05.10, 23:33
      DZIWISZ SIE CIESZY, BO PLATFORMA IDZIE W GÓRE- KS. DOKTÓR BRAT WYKSZTAŁOCNY
      PRZEWODNICZĄCEGO PO W MAŁOPOLSCE ZMUSI KARDYNAŁA DO PROMOCJI BRATA!!!
      WIEŚNIAKI Z PROSZOWIC
    • Gość: filippo Sekretarz dziwisza to brat kardynała IP: *.markom.krakow.pl 23.05.10, 23:34
      WIĘC KOGO MOŻE PROMOWAĆ DZIWISZ???
    • Gość: DZIWISZ SIE CIESZY Bo brat jego kapelana został przewodniczacym po IP: *.markom.krakow.pl 23.05.10, 23:37
      BRAWO PANIE KARDYNALE. NAŚLADUJ DALEJ JANA PAWŁA!!!NIC CI Z TEGO NIE WYCHODZI.
      UPS. UWAŻAM Z TYM WPIESEM- CO BY MNIE NIE NAMIERZYŁ KS. SEKRETARZ Z DOKTORATEM
      ZRESZTĄ- BO ONI MANIPULUJĄ METROPLITĄ. WAŻNA POLITYKA
    • Gość: krakus25 Kraków potrzebuje uwolnic się od peowskiej mafii IP: *.multi-play.net.pl 23.05.10, 23:44
      i zagłosować na PiS.
    • jackers_ea Poseł Raś został przewodniczącym małopolskiej PO 24.05.10, 17:21
      Tych dwoje to jedno warte drugiego.Nic dodać nic ująć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka