Gość: mikolaj IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 15:05 zaczynamy dzisiaj od mocnego uderzenia, minimum 4-0!!:D zurawski hattrick mistrz jest nasz tyle miesiecy czekania na lige i wreszcie...:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 7 Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 13.03.04, 17:06 na relacji "na zywo" na gazecie jest teraz napis "wisla prowadzi" - hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
hm_tak Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 17:19 I jak się tu dziwić, że później chopaki mogą wybić wszystkie szyby na Sławkowskiej, albo obrobić sklepy w Hucie,że miasto dywaguje na co mają pójść grunty i i pieniądze(stadion narodowy - jaki naród taki stadion), albo ze winnego skaleczenia Baggio szuka się bo była groźba zamknięcia stadionu - skoro powazni goście zajmują się tym przemysłem przekrętów i przepływów, i okazują mu swoje zainteresowanie publicznie? Albo chwalą się w prasach i telewizjach,że nalezy iść - bo elektorat "paczy". Albo, że nie mozna zmienić przepisów w taki sposób, by sędzia mógł przerwać grę i sprawdzić w watpliwych przypadkach na video, jak było naprawde? No ale przecież z drugiej strony nie o to przecież chodzi, by sędzia sędziował w opadrciu o to, jak było na prawde. Bo co to za przyjemność? Przyjemność to jest , jak nasi dokopią tamtym. Albo jak Twaróg napisze publicznie o Jude-gangu. Wtedy jest świetnie i kibic się cieszy.I znów może sobie włoski ogolić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.comnet.krakow.pl 13.03.04, 19:33 albo remis ,albo bardzo cienkie zwycięstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:38 hmm, nie ogladam dzisiejszego meczu /wlasciwie to pierwsza polowe przespalem../, ale z tego co przeczytalem w dosc enigmatycznej relacji na stronie gazety wynika, ze brakuje zgrania.. zastanawiam sie czemu trener wymienil az 7 zawodnikow z pierwszego skladu. czy nie lepiej bylo ich wprowadzac stopniowo? np najpierw do pomocy, pozniej do obrony, zeby nie przydarzaly sie w niezgranej defensywie takie glupie wpadki jak dzisiaj... pora na zmiany, wg mnie zejdzie franek, wejdzie gorawski, ciekawe kto jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
seven prowadza :-) 13.03.04, 19:41 Zurawski to niezaleznie od wzmocnien najgrozniejszy pilkarz wisly, juz wychodzi po 1 golu na meczu w tym sezonie w jego wykonaniu. teraz pytanie, czy dorzuca cos jeszcze?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:53 Słuchałem sobie we czwartek jak "działacze" krakowskiej wisełki opowiadali, że: "no własnie powstała nowa spółdzielnia", że " już wiadomo jaki będzie wynik", że " trzeba sobie kupić lub sobie sprzedać jakiś mecz", że " trzeba dogadać się z sędzią" i to mowili na poważnie!!!! a, że nie kłamię to: peteen wie z jaką firmą współpracuję i wie, że ..... I jak widzę Wasze zaachwyty, nerwacje, podniecenie to mi się tylko śmiać chce:(( ale to śmiech przez łzy, niestety!! Ta część "gospodarki" upodlona jest korupcją ponad wszelką miarę. Ale bawcie się , podniecajcie to nie szkodzi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:56 leszku.. mam to gdzies, nie ruszaja mnie juz (zwlaszcza:)) twoje teksty na temat pilki ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:14 Prawda w oczki kole!!:))) Poprostu nie chcesz akceptować prawdy:)) ale przyjdzie czas i przyznasz mi racje:)), niestety!! Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:16 hehehe najlepsza drużyna "ekstra" klasy:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:18 heh.. licza sie punkty, no chyba do meczow z legia, amica, groclinem sie jakos zgraja, bo jak nie to bedzie dopiero wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:39 chciales w ten sposob wywolac jakies poruszenie, hahaha?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p.Cracovia-k Re: Wislaaa, buuuuaaaaaaaaahahaha!! n/t IP: *.proxy.aol.com 13.03.04, 21:57 Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 22:19 a po cholerę mi jakieś poruszenia? wzruszenia? W moim wieku nadmiar wzruszeń, poruszeń łatwo może doprowadzić do zawału!! Ja tylko dziwię się ludziom jak łatwo dają się mamić instytucji jaką są rozgrywki ligowe. A przecież w ich trakcie chodzi tylko pieniądze, wielki pieniądze, zakłady, cudowne wygrane, układy, korupcje!!! Tu NIC nie dzieje się przypadkiem, nic nie jest puszczone "na żywioł", wszystko jest starannie wyreżyserowane. Oczywiście zdarzają się nie ustawione mecze ale tylko wtedy gdy gra się o pietruszkę czyli psu na buty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 22:40 to kto bedzie mistrzem, hmm? obstawilbym moze u jakiegos bukmachera juz teraz:P Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 22:45 a nie szkoda kasy? już dziś obstawiać? Mistrza? :)))) I nie wykpiwaj bo wiesz, że mam racje, niestety. Ile razy przeżyłes niedziele cudów? Ile razy widzisz "nieprawdopodobne" wyniki? Ktoś na tym zarabia! Odpowiedz Link Zgłoś
hm_tak Genuaa, Genuaaaa 14.03.04, 15:01 Jaki Pan, taki kram. Kiedy Kolumb odkrył Amerykę, (btw ciekawe, czy mieszkańcy Ameryki Środkowej wiedzieli wtedy, co to jest europocentryzm? On przecież tylko tam dotarł -ładne mi odkrycie. Marco Polo "odkrył" Chiny...) to Włochy nie istniały. Nb nie istniały aż do Garibaldiego i Króla Emanuela (Wiktora). Ale tego na stadionach nie uczą. Genua, w której się urodził, także nie leżała we Włoszech z powodów jw, oraz z powodów dla których kraj, w którym leżała nazywał się inaczej, ergo Kolumb nie był Włochem. A z "kogo" ten cytat o Christobalu Colon? Takie typowo "włoskie" nazwisko... Dla uprzedzenia twojego niepokoju zawiadamiam, że nie chciałem wywołać poruszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikolaj Re: Genuaa, Genuaaaa IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 14.03.04, 16:20 nie rozumiem aluzji... pewnie nie brak w tej kwiecistej wypowiedzi wielu glebokich odniesien do pilki noznej i wisly w szczegolnosci, ale jakos mi umykaja. Odpowiedz Link Zgłoś