Dodaj do ulubionych

Wislaaa, Wislaaa

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 15:05
zaczynamy dzisiaj od mocnego uderzenia, minimum 4-0!!:D zurawski hattrick
mistrz jest nasz
tyle miesiecy czekania na lige i wreszcie...:))
Obserwuj wątek
    • peteen tak też się i stanie... 13.03.04, 15:24
      paczka naprawdę dobra...
    • Gość: 7 Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 13.03.04, 17:06
      na relacji "na zywo" na gazecie jest teraz napis "wisla prowadzi" - hehehe
    • hm_tak Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 17:19
      I jak się tu dziwić, że później chopaki mogą wybić wszystkie szyby na
      Sławkowskiej, albo obrobić sklepy w Hucie,że miasto dywaguje na co mają pójść
      grunty i i pieniądze(stadion narodowy - jaki naród taki stadion), albo ze
      winnego skaleczenia Baggio szuka się bo była groźba zamknięcia stadionu - skoro
      powazni goście zajmują się tym przemysłem przekrętów i przepływów, i okazują mu
      swoje zainteresowanie publicznie? Albo chwalą się w prasach i telewizjach,że
      nalezy iść - bo elektorat "paczy". Albo, że nie mozna zmienić przepisów w taki
      sposób, by sędzia mógł przerwać grę i sprawdzić w watpliwych przypadkach na
      video, jak było naprawde? No ale przecież z drugiej strony nie o to przecież
      chodzi, by sędzia sędziował w opadrciu o to, jak było na prawde. Bo co to za
      przyjemność? Przyjemność to jest , jak nasi dokopią tamtym. Albo jak Twaróg
      napisze publicznie o Jude-gangu. Wtedy jest świetnie i kibic się cieszy.I znów
      może sobie włoski ogolić.
      • Gość: H56 Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.comnet.krakow.pl 13.03.04, 19:33
        albo remis ,albo bardzo cienkie zwycięstwo.
    • seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:38
      hmm, nie ogladam dzisiejszego meczu /wlasciwie to pierwsza polowe przespalem../, ale z tego
      co przeczytalem w dosc enigmatycznej relacji na stronie gazety wynika, ze brakuje zgrania..
      zastanawiam sie czemu trener wymienil az 7 zawodnikow z pierwszego skladu. czy nie lepiej
      bylo ich wprowadzac stopniowo? np najpierw do pomocy, pozniej do obrony, zeby nie
      przydarzaly sie w niezgranej defensywie takie glupie wpadki jak dzisiaj... pora na zmiany, wg
      mnie zejdzie franek, wejdzie gorawski, ciekawe kto jeszcze?
      • seven prowadza :-) 13.03.04, 19:41
        Zurawski to niezaleznie od wzmocnien najgrozniejszy pilkarz wisly, juz wychodzi po 1 golu na
        meczu w tym sezonie w jego wykonaniu. teraz pytanie, czy dorzuca cos jeszcze?:)))
    • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:53
      Słuchałem sobie we czwartek jak "działacze" krakowskiej wisełki opowiadali, że:
      "no własnie powstała nowa spółdzielnia", że " już wiadomo jaki będzie wynik",
      że " trzeba sobie kupić lub sobie sprzedać jakiś mecz", że " trzeba dogadać się
      z sędzią" i to mowili na poważnie!!!! a, że nie kłamię to: peteen wie z jaką
      firmą współpracuję i wie, że .....

      I jak widzę Wasze zaachwyty, nerwacje, podniecenie to mi się tylko śmiać chce:((
      ale to śmiech przez łzy, niestety!! Ta część "gospodarki" upodlona jest korupcją
      ponad wszelką miarę.
      Ale bawcie się , podniecajcie to nie szkodzi:))
      • seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 19:56
        leszku.. mam to gdzies, nie ruszaja mnie juz (zwlaszcza:)) twoje teksty na temat pilki ;)))
        • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:14
          Prawda w oczki kole!!:)))
          Poprostu nie chcesz akceptować prawdy:)) ale przyjdzie czas i przyznasz mi
          racje:)), niestety!!
    • krzychut Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:13
      Wymęczyli 2:1
      Nędza.
      • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:16
        hehehe
        najlepsza drużyna "ekstra" klasy:-)))))
    • seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:18
      heh.. licza sie punkty, no chyba do meczow z legia, amica, groclinem sie jakos zgraja, bo jak
      nie to bedzie dopiero wstyd
      • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:19
        Taaaa
        • seven Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 20:39
          chciales w ten sposob wywolac jakies poruszenie, hahaha?:)))
          • Gość: p.Cracovia-k Re: Wislaaa, buuuuaaaaaaaaahahaha!! n/t IP: *.proxy.aol.com 13.03.04, 21:57
          • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 22:19
            a po cholerę mi jakieś poruszenia? wzruszenia? W moim wieku nadmiar wzruszeń,
            poruszeń łatwo może doprowadzić do zawału!!

            Ja tylko dziwię się ludziom jak łatwo dają się mamić instytucji jaką są
            rozgrywki ligowe. A przecież w ich trakcie chodzi tylko pieniądze, wielki
            pieniądze, zakłady, cudowne wygrane, układy, korupcje!!! Tu NIC nie dzieje się
            przypadkiem, nic nie jest puszczone "na żywioł", wszystko jest starannie
            wyreżyserowane. Oczywiście zdarzają się nie ustawione mecze ale tylko wtedy gdy
            gra się o pietruszkę czyli psu na buty!
            • Gość: mikolaj Re: Wislaaa, Wislaaa IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 22:40
              to kto bedzie mistrzem, hmm? obstawilbym moze u jakiegos bukmachera juz teraz:P
              • skks Re: Wislaaa, Wislaaa 13.03.04, 22:45
                a nie szkoda kasy? już dziś obstawiać? Mistrza?
                :))))
                I nie wykpiwaj bo wiesz, że mam racje, niestety.
                Ile razy przeżyłes niedziele cudów? Ile razy widzisz "nieprawdopodobne" wyniki?
                Ktoś na tym zarabia!
          • hm_tak Genuaa, Genuaaaa 14.03.04, 15:01
            Jaki Pan, taki kram. Kiedy Kolumb odkrył Amerykę, (btw ciekawe, czy mieszkańcy
            Ameryki Środkowej wiedzieli wtedy, co to jest europocentryzm? On przecież tylko
            tam dotarł -ładne mi odkrycie. Marco Polo "odkrył" Chiny...) to Włochy nie
            istniały. Nb nie istniały aż do Garibaldiego i Króla Emanuela (Wiktora). Ale
            tego na stadionach nie uczą. Genua, w której się urodził, także nie leżała we
            Włoszech z powodów jw, oraz z powodów dla których kraj, w którym leżała nazywał
            się inaczej, ergo Kolumb nie był Włochem.
            A z "kogo" ten cytat o Christobalu Colon? Takie typowo "włoskie" nazwisko...
            Dla uprzedzenia twojego niepokoju zawiadamiam, że nie chciałem wywołać
            poruszenia.
            • Gość: mikolaj Re: Genuaa, Genuaaaa IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 14.03.04, 16:20
              nie rozumiem aluzji... pewnie nie brak w tej kwiecistej wypowiedzi wielu glebokich odniesien do
              pilki noznej i wisly w szczegolnosci, ale jakos mi umykaja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka