Dodaj do ulubionych

Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.10, 08:08
Co też wygaduje ten "ksiądz", ręce opadają, kolejny cud Tuska...
Obserwuj wątek
    • Gość: pytajnik Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 08:09
      Szanowni duszpasterze. Czy katolik może popierać kandydata popierającego
      morderstwo, zabijanie?
      • miro-24 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:40
        Gość portalu: pytajnik napisał(a):

        > Szanowni duszpasterze. Czy katolik może popierać kandydata popierającego
        > morderstwo, zabijanie?

        """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

        oczywiście !!!

        gen.F.Franko w Hiszpanii,

        gen.Augusto Pinochet - chilijski dyktator

        -wzór ideowy przyjaciela przewodniczącego
        KE Polski arcybiskupa Józefa Michalika

        Marka Jurka
        • prawdziwy_dobrze_poinformowany Dlaczego zapomniałeś o: hitlerku i mussolinim ???? 06.07.10, 12:23
          Możesz dopisać z jakich krajów !!!
      • Gość: andrus Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.gwardii.osi.pl 06.07.10, 10:47
        Homilie Flaszki Głodzia całkiem skorodowały twój i tak już pusty łeb
      • Gość: bombas Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.10, 14:53
        A kogo masz na myśli?,bo nie kojarzę? JK?
    • Gość: ? Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.tktelekom.pl 06.07.10, 08:19
      a o co tu chodzi w tej "notatce"

      przecież obaj kandydaci to są katolikami???

      /chyba że komorowski to utajniony Żyd/
    • Gość: roman Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: 195.150.167.* 06.07.10, 09:16
      Komorowski wygrał bez pomocy kleru ,to dobrze świadczy o mądrości Polaków
      • henio56 czarne cwaniak nic nie stracą na tej prezydenturze 06.07.10, 09:29
        Sekretarz osobisty kkardynała Dziwisza, ksiądz Raś trzyma rękę na
        pulsie.
      • Gość: wojtek Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.10, 12:40
        to dobrze świadczy o mądrości polowy Polaków!!!!
        • 3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 13:58
          Gość portalu: wojtek napisał(a):

          > to dobrze świadczy o mądrości polowy Polaków!!!!


          I tu masz rację, bo druga połowa Polaków odwróciła się od katobolszewickiej sekty.
    • Gość: DENIK Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 09:47
      Szanowni duszpasterze. Tak zapytam jako ateista: Czy katolik może popierać kandydata popierającego morderstwo, zabijanie?
      • lizonka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:23
        co masz na mysli? Jakie zabijanie?
        • antenka_beretowa Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:32
          lizonka napisała:

          > co masz na mysli? Jakie zabijanie?
          _____________________________________________
          Chyba mu chodzi o plemniki.
          • 3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:01
            antenka_beretowa napisał:

            > lizonka napisała:
            >
            > > co masz na mysli? Jakie zabijanie?
            > _____________________________________________
            > Chyba mu chodzi o plemniki.

            A jak połyka przy obciąganiu yarowi, to też morderstwo? To raczej samobójstwo,
            gdy się zakrztusi.
        • Gość: DENIK Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 11:03
          hm, wg KK in vitro sprzeczne jest z wiarą i jest wg KK zabijaniem nienarodzonych
          info.wiara.pl/doc/475455.Komorowski-i-Sikorski-o-in-vitro
          więc co na to panowie księża?
          • miro-24 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:17
            Gość portalu: DENIK napisał(a):

            > hm, wg KK in vitro sprzeczne jest z wiarą i jest wg KK zabijaniem nienarodzonyc
            > h
            > info.wiara.pl/doc/475455.Komorowski-i-Sikorski-o-in-vitro
            > więc co na to panowie księża?

            """"""""""""""""""""""""

            masturbacja,grzechem ciężkim?
          • lizonka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:31
            Zabijaniem nienarodzonych jest aborcja. Metoda in vitro daje zycie.
            W metodzie in vitro jest rowniez przewidywanie wczepienie do macicy
            wszystkich zarodkow. A wiec nikt nie jest zabijany. I co wy na to?
            Osobiescie zwolennica in vitro nie jestem, ale nie mam zadnego prawa
            posadzac innych, cierpiacych z braku dziziusia rodzicow. Na
            Zachodzie in vitro jest refundowane, adopcja jest nieslychanie droga
            (adopcja dla bogatych!)
    • miro-24 "Zbrodniarze za biurka i za mikrofonem" 06.07.10, 10:50
      antysemityzm,rasizm.
    • r1111111 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:04
      "Nowy prezydent jako chrześcijanin będzie starał się pogodzić katolicką naukę
      społeczną z pluralizmem społecznym - wyjaśnia ks. Boniecki."

      Ciekawe zdjęcie Pana Komorowskiego ze słonikiem z trąbą podniesioną do
      góry - to symbol szczęścia (z buddyzmu chyba, bo nie z chrześcijaństwa).
      wyborcza.pl/51,75248,8104425.html?i=0
      Ciekawe, czy Pan Prezydent Bronisław Maria Komorowski będzie "chadzał" też do
      wróżki?
      I to człowiek, który na drugie imię ma MARIA - to jak jakiś chichot ........
      Już Pani Małżonka Pana Bronisława Marii Komorowskiego przyjmując ofiarowany
      Jej dla męża "na szczęście" pasiasty kamyczek w Świętokrzyskim (przed pierwszą
      debatą prezydencką) dawała do myślenia.
      • Gość: prawie_bezrobotny Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.chello.pl 07.07.10, 08:10
        Do R_siedemjedynek.
        Ja myślę, że amulety i talizmany, a nawet totemy, są nieodłącznymi atrybutami życia osobistego (np. lalki, kulki i co tam jeszcze) jak publicznego (godła, sztandary, odznaczenia, emblematy).
        Poza tym demonstrowanie dziecięcej być może zabawki - choćby to nawet był dla buddystów symbol lub talizman na szczęście (kto to u nas wie, może 5% społeczeństwa; podobnie jak to, że swastyka była znakiem ognia) - nie kojarzy mi się tak ponuro, jak złowieszcze krzyże krzyżowców, krzyżaków, inkwizytorów albo konkwistadorów, czy choćby tylko znanych misjonarzy redemptorystów, wziętych rekolekcjonistów. Może bym się zatroskał, gdyby ta trąbka słonika była opuszczona w dół, na kwintę…
        Co do chadzania do wróżki. Pewnie chodzi i będzie chodził. Taka już jego chrześcijańska uroda. Wzorcowym przykładem wizyta (audiencja) u kard. Dziwisza, znanego Wróża. Byle nie za często, bo nie mam ochoty za to płacić jako podatnik.
        Na temat damskiego imienia nie będę się wypowiadał, bo imiona są sprawą fanaberii rodziców i dziadków, którym należy się szacunek. Sam Bronek napuszony nie jest. Nawet mi trochę brakuje u niego tego, czego Wałęsa i Borusewicz mają zbyt dużo.
        Na koniec: czy 7 jedynek w twoim nicku to też jakiś znak lub przepowiednia?
    • miro-24 Prezerwatywa 06.07.10, 11:20
      Kościół mówi N I E

      a młodzież poinformował?
    • miro-24 P R E Z E R W A T Y W A 06.07.10, 11:21
      Kościół mówi N I E

      a młodzież poinformował?
    • Gość: studentka443 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 11:58
      Ci księza pomylili swoje powolania, skoro takie rzeczy wygaduja. Jak
      można popierac Komorowskiego, który jest za in vitro czyli tym samym za
      zabijaniem?? Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem.
      Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka.
      • prawdziwy_dobrze_poinformowany O, a gdzie widziałeś tę duszę u embriona ????????? 06.07.10, 12:28
        Podziel się tą swoją " wiedzą " z ciemnym światkiem
        naukowców !!!
        • Gość: nick Re: O, a gdzie widziałeś tę duszę u embriona ???? IP: *.telecomputing.se 06.07.10, 14:11
          A gdzie ty widziales dusze u kogokolwiek???????
      • Gość: wojteks Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.10, 12:46
        Jeszcze raz dla wszystkich studentek (mam nadzieje ze umia czytac)

        Zabijaniem nienarodzonych jest aborcja. Metoda in vitro daje zycie.
        W metodzie in vitro jest rowniez przewidywanie wczepienie do macicy
        wszystkich zarodkow. A wiec nikt nie jest zabijany. I co wy na to?
        Osobiescie zwolennica in vitro nie jestem, ale nie mam zadnego prawa
        posadzac innych, cierpiacych z braku dziziusia rodzicow. Na
        Zachodzie in vitro jest refundowane, adopcja jest nieslychanie droga
        (adopcja dla bogatych!)
      • miro-24 Studentka 443 i miesiączka 06.07.10, 12:51
        Gość portalu: studentka443 napisał(a):


        Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem.
        Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka.

        """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

        działaczka Radia Maryja dr Hanna Wyjkowska:

        "Tuż przed miesiączką dochodzi do swoistego
        obrzęku mózgu.Kobiety są tak przepełnione
        płynami fizjologicznymi,że

        ciężko im zachować zdrowy rozsądek".



        PS.

        pozdrowienia dla:

        Marka Jurka,Tadeusza Rydzyka i
        abp Józefa Michalika
      • 3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:08
        Gość portalu: studentka443 napisał(a):

        > Ci księza pomylili swoje powolania, skoro takie rzeczy wygaduja. Jak
        > można popierac Komorowskiego, który jest za in vitro czyli tym samym za
        > zabijaniem?? Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem.
        > Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka.


        Co ty śmieciu wiesz o życiu ? Kacze goowno śmierdzi najintensywniej.
    • white_lake Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 12:34
      W Polsce raczej rzadko w szranki stają nie-katolicy. Ale i tak
      dziękujemy jaśnie oświeconym duchownym, że nam mówią, co mamy robić.
      Duuuża ulga;)
      Zajmijcie się lepiej swoimi jasełkami! Każde słowo kościoła o
      polityce, to o słowo za dużo.
    • pozytywka-1 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 12:47
      To jakiś koszmar co ci ludzie wygadują jeśli po bluźnierstwach
      sypanych przez Komorowskiego ma nastąpić spokój to ci panowie
      w sutannach za chwilę powiedzą że Jan Paweł był Włochem.
      I jak tu nie prosić Boga o Haiti.
      • Gość: maja Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.157.c72.petrotel.pl 06.07.10, 13:33
        Do wszystkich mądrzejszych od biskupa Pieronka i
        ks.Bonieckiego "teologów" i "obrońców wiary"-to bardzo nie po
        chrześcijańsku, tak pluć na innych! Jedną z podstaw religii
        chrześcijańskiej jest miłość i szacunek dla drugiego człowieka-
        niezależnie od jego wiary i przekonań.Mam wrażenie, że niektórym
        czasami to po prostu umyka.
        • 3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:12
          Gość portalu: maja napisał(a):

          > Do wszystkich mądrzejszych od biskupa Pieronka i
          > ks.Bonieckiego "teologów" i "obrońców wiary"-to bardzo nie po
          > chrześcijańsku, tak pluć na innych! Jedną z podstaw religii
          > chrześcijańskiej jest miłość i szacunek dla drugiego człowieka-
          > niezależnie od jego wiary i przekonań.Mam wrażenie, że niektórym
          > czasami to po prostu umyka.


          Im nie umyka, im odbija w imię kaczej "ideologii".
      • Gość: szczęść Boże Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 21:14
        Zrobiło się wreszcie swojsko; bo już się zdawało, że głupota jakoś
        wyparowała z zainfekowanych prawdziwków.
    • net.darek71 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 13:48
      Bez obawy, drodzy panowie księża. Kościół dogada się z każdą władzą. A sądząc
      po namiastce lustracyjnej - ta "współpraca" z komuną była nawet bardzo owocna.
    • Gość: ARKA Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.10, 14:52
      A to nędzni obłudnicy i fałszywce,niech ich...... Oczywiscie,przy tak
      katolickim i mimo wszystko konserwatywnym prezydencie włos im z głowy nie
      spadnie,a kasa dalej bedzie sie lać wartka strugą.I o to chodzi,nie?
      waszmoście prałaty? Czekam na porządny rząd,świecki i nie demonstrujacy swych
      preferencji religijnych,bo teraz,nie ma co.Jestem z przyzwoitosci wyborcą
      Komorowskiego:(
      • Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 06.07.10, 15:12
        Codziennie dziekuje Bogu ze nie jestem katolikiem ,ze moge zyc normalnie i tylko
        wiara moze mnie zbawic ,zaden tam Wojtyla czy inny
        "wstawiciel".Tylko moja wiara w Jezusa moze mi pomoc.Gdy patrze na ten caly cyrk
        jaki czyni Kosciol katolicki,to jest mi zal braci katolikow
        ze sa tak zwodzeni na manowce.
    • Gość: Sitka Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.hsd1.mn.comcast.net 06.07.10, 16:26
      Totalniactwo i wolnomularstwo nie buduje, tylko rujnuje i likwiduje
      Polske. Banda zdrajcow i zlodziei nie dazy do zgody i pojednania,ale
      pieni sie z wscieklosci do wszystkiego co polskie i katolickie.
      • Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 06.07.10, 16:51
        Sitka Sitka przestan pisac bzdury.Pomysl troche i zgadniesz kto jest najwiekszym
        wrogiem Polski.I wszystko jasne.
        • Gość: Sitka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.hsd1.mn.comcast.net 06.07.10, 19:31
          Gosciu lb "przestan pisac bzdury" tylko przeczytaj dokladnie to co
          napisalem - kto jest najwiekszym wrogiem Polski.
          • Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 07.07.10, 07:19
            Nie kazdy Polak jest katolikiem ,nie kazdy Szwed jest protestantem.
    • Gość: agatka Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.chello.pl 06.07.10, 16:36
      Oj,zlasowały się mózgi niektórym "księżom".
      To przykre.
      Mogliby zrzucić sutanny i zająć się czymś innym.
      Nie gorszyliby "maluczkich".
    • Gość: Kanadyjka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dsl.teksavvy.com 06.07.10, 17:17
      Na szczescie sa jeszcze swiatli i inteligentni ksieza, ktorzy wiedza
      ze swiat sie zmienia i po ziemi nie chodza tylko katolicy! Prezydent
      Polski nawet jesli jest katolikiem powinien rozumiec wszystkich
      obywateli i ich poglady na wiele spraw. Moze sie z wieloma rzeczami
      nie zgadzac, ale nie moze ich zabraniac w majestacie sprawowanej
      funkcji!
      Szkoda, ze wielu uprawnionych do glosowania Polakow, kazde wybory
      traktuje jak wyprawe krzyzowa - pora otworzyc oczy i zaakceptowac
      otaczajacy Was swiat!!! Nie badzcie ciemnymi i zacofanymi "TALIBAMI"
      CHRZESCJANSTWA!!!!!!
    • Gość: wybiurcza-paranoja ten artykul to jakas wybiurcza paranoja IP: *.mynet.com.pl 06.07.10, 18:34
      ten artykul to jakas wybiurcza paranoja

      wypowiedzi wyrane z kontekstu i wstawione w wybiurczy szablon
    • jimir Kościelne zakłamanie 07.07.10, 12:41
      Rzeczywiście Katolik niema obowiązku głosować na katolika,ale jest to opinia
      wyrażona oficjalnie przez Księży na użytek zewnętrzny tylko że już po
      głosowaniu.Mogli uczciwcy powiedzieć to przed ciszą wyborczą,gwarantuję że nie
      przeszłoby Im to przez usta.Nie po to piorą mózgi wiernym w Kościołach żeby
      potem uświadamiać Im że mogą decydować według swojego uznania.Ta forma pochwał
      Komorowskiego to nic innego jak delikatne pochlebianie,badanie gruntu, na co
      mogą liczyć ewentualnie w przyszłości.Komorowski i PO!!! rozdział KOŚCIOŁA OD
      PAŃSTWA!!!!bierzmy przykład z cywilizowanych Krajów.
    • Gość: sskk Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.10, 08:37
      jest to absolutnie śmieszne, dziecinne hasło; poza tym, co znaczy, że ktoś
      jest katolikiem czy nie. Na jakiej podstawie kler uznaje kaczyńskiego za
      lepszego katolika od komorowskiego; czy dlatego, że brat mu zginął, czy
      dlatego że nie grzeszy z żona i nie ma dzieci, czy dlatego że ma kota; trąci
      to najciemniejszym średniowieczem, a do tego kard. dec uznaje komorowskiego za
      szatana. Ludzie opamiętajcie się.
    • Gość: goya Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.phlapa.fios.verizon.net 05.08.10, 03:09
      I kto tu sie wypowiada tow; boniecki myslalam ze tylko
      jednego idiote ma kosciol POlski ale jest ich o wiele wiele
      wiecej, hanba siejecie zgorszenie .
    • Gość: pat Katolik nie ma obowiązku słuchać Prusaka ! ! IP: 188.33.63.* 16.09.10, 23:04
      k.J Prusak nie ładnie paskudzić w swoje gniazdo ! fe fe!!!!!!!!!!!1
      16.09.10r
    • Gość: pat Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: 188.33.63.* 16.09.10, 23:04
      k.J Prusak nie ładnie paskudzić w swoje gniazdo ! fe fe!!!!!!!!!!!1
      16.09.10r

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka