Gość: Mika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.10, 08:08 Co też wygaduje ten "ksiądz", ręce opadają, kolejny cud Tuska... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pytajnik Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 08:09 Szanowni duszpasterze. Czy katolik może popierać kandydata popierającego morderstwo, zabijanie? Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:40 Gość portalu: pytajnik napisał(a): > Szanowni duszpasterze. Czy katolik może popierać kandydata popierającego > morderstwo, zabijanie? """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" oczywiście !!! gen.F.Franko w Hiszpanii, gen.Augusto Pinochet - chilijski dyktator -wzór ideowy przyjaciela przewodniczącego KE Polski arcybiskupa Józefa Michalika Marka Jurka Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_dobrze_poinformowany Dlaczego zapomniałeś o: hitlerku i mussolinim ???? 06.07.10, 12:23 Możesz dopisać z jakich krajów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrus Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.gwardii.osi.pl 06.07.10, 10:47 Homilie Flaszki Głodzia całkiem skorodowały twój i tak już pusty łeb Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombas Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.10, 14:53 A kogo masz na myśli?,bo nie kojarzę? JK? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.tktelekom.pl 06.07.10, 08:19 a o co tu chodzi w tej "notatce" przecież obaj kandydaci to są katolikami??? /chyba że komorowski to utajniony Żyd/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: 195.150.167.* 06.07.10, 09:16 Komorowski wygrał bez pomocy kleru ,to dobrze świadczy o mądrości Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 czarne cwaniak nic nie stracą na tej prezydenturze 06.07.10, 09:29 Sekretarz osobisty kkardynała Dziwisza, ksiądz Raś trzyma rękę na pulsie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.10, 12:40 to dobrze świadczy o mądrości polowy Polaków!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 13:58 Gość portalu: wojtek napisał(a): > to dobrze świadczy o mądrości polowy Polaków!!!! I tu masz rację, bo druga połowa Polaków odwróciła się od katobolszewickiej sekty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DENIK Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 09:47 Szanowni duszpasterze. Tak zapytam jako ateista: Czy katolik może popierać kandydata popierającego morderstwo, zabijanie? Odpowiedz Link Zgłoś
lizonka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:23 co masz na mysli? Jakie zabijanie? Odpowiedz Link Zgłoś
antenka_beretowa Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 10:32 lizonka napisała: > co masz na mysli? Jakie zabijanie? _____________________________________________ Chyba mu chodzi o plemniki. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:01 antenka_beretowa napisał: > lizonka napisała: > > > co masz na mysli? Jakie zabijanie? > _____________________________________________ > Chyba mu chodzi o plemniki. A jak połyka przy obciąganiu yarowi, to też morderstwo? To raczej samobójstwo, gdy się zakrztusi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DENIK Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.aster.com.pl 06.07.10, 11:03 hm, wg KK in vitro sprzeczne jest z wiarą i jest wg KK zabijaniem nienarodzonych info.wiara.pl/doc/475455.Komorowski-i-Sikorski-o-in-vitro więc co na to panowie księża? Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:17 Gość portalu: DENIK napisał(a): > hm, wg KK in vitro sprzeczne jest z wiarą i jest wg KK zabijaniem nienarodzonyc > h > info.wiara.pl/doc/475455.Komorowski-i-Sikorski-o-in-vitro > więc co na to panowie księża? """""""""""""""""""""""" masturbacja,grzechem ciężkim? Odpowiedz Link Zgłoś
lizonka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:31 Zabijaniem nienarodzonych jest aborcja. Metoda in vitro daje zycie. W metodzie in vitro jest rowniez przewidywanie wczepienie do macicy wszystkich zarodkow. A wiec nikt nie jest zabijany. I co wy na to? Osobiescie zwolennica in vitro nie jestem, ale nie mam zadnego prawa posadzac innych, cierpiacych z braku dziziusia rodzicow. Na Zachodzie in vitro jest refundowane, adopcja jest nieslychanie droga (adopcja dla bogatych!) Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 "Zbrodniarze za biurka i za mikrofonem" 06.07.10, 10:50 antysemityzm,rasizm. Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 11:04 "Nowy prezydent jako chrześcijanin będzie starał się pogodzić katolicką naukę społeczną z pluralizmem społecznym - wyjaśnia ks. Boniecki." Ciekawe zdjęcie Pana Komorowskiego ze słonikiem z trąbą podniesioną do góry - to symbol szczęścia (z buddyzmu chyba, bo nie z chrześcijaństwa). wyborcza.pl/51,75248,8104425.html?i=0 Ciekawe, czy Pan Prezydent Bronisław Maria Komorowski będzie "chadzał" też do wróżki? I to człowiek, który na drugie imię ma MARIA - to jak jakiś chichot ........ Już Pani Małżonka Pana Bronisława Marii Komorowskiego przyjmując ofiarowany Jej dla męża "na szczęście" pasiasty kamyczek w Świętokrzyskim (przed pierwszą debatą prezydencką) dawała do myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawie_bezrobotny Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.chello.pl 07.07.10, 08:10 Do R_siedemjedynek. Ja myślę, że amulety i talizmany, a nawet totemy, są nieodłącznymi atrybutami życia osobistego (np. lalki, kulki i co tam jeszcze) jak publicznego (godła, sztandary, odznaczenia, emblematy). Poza tym demonstrowanie dziecięcej być może zabawki - choćby to nawet był dla buddystów symbol lub talizman na szczęście (kto to u nas wie, może 5% społeczeństwa; podobnie jak to, że swastyka była znakiem ognia) - nie kojarzy mi się tak ponuro, jak złowieszcze krzyże krzyżowców, krzyżaków, inkwizytorów albo konkwistadorów, czy choćby tylko znanych misjonarzy redemptorystów, wziętych rekolekcjonistów. Może bym się zatroskał, gdyby ta trąbka słonika była opuszczona w dół, na kwintę… Co do chadzania do wróżki. Pewnie chodzi i będzie chodził. Taka już jego chrześcijańska uroda. Wzorcowym przykładem wizyta (audiencja) u kard. Dziwisza, znanego Wróża. Byle nie za często, bo nie mam ochoty za to płacić jako podatnik. Na temat damskiego imienia nie będę się wypowiadał, bo imiona są sprawą fanaberii rodziców i dziadków, którym należy się szacunek. Sam Bronek napuszony nie jest. Nawet mi trochę brakuje u niego tego, czego Wałęsa i Borusewicz mają zbyt dużo. Na koniec: czy 7 jedynek w twoim nicku to też jakiś znak lub przepowiednia? Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 Prezerwatywa 06.07.10, 11:20 Kościół mówi N I E a młodzież poinformował? Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 P R E Z E R W A T Y W A 06.07.10, 11:21 Kościół mówi N I E a młodzież poinformował? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studentka443 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 11:58 Ci księza pomylili swoje powolania, skoro takie rzeczy wygaduja. Jak można popierac Komorowskiego, który jest za in vitro czyli tym samym za zabijaniem?? Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem. Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_dobrze_poinformowany O, a gdzie widziałeś tę duszę u embriona ????????? 06.07.10, 12:28 Podziel się tą swoją " wiedzą " z ciemnym światkiem naukowców !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nick Re: O, a gdzie widziałeś tę duszę u embriona ???? IP: *.telecomputing.se 06.07.10, 14:11 A gdzie ty widziales dusze u kogokolwiek??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojteks Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dip.t-dialin.net 06.07.10, 12:46 Jeszcze raz dla wszystkich studentek (mam nadzieje ze umia czytac) Zabijaniem nienarodzonych jest aborcja. Metoda in vitro daje zycie. W metodzie in vitro jest rowniez przewidywanie wczepienie do macicy wszystkich zarodkow. A wiec nikt nie jest zabijany. I co wy na to? Osobiescie zwolennica in vitro nie jestem, ale nie mam zadnego prawa posadzac innych, cierpiacych z braku dziziusia rodzicow. Na Zachodzie in vitro jest refundowane, adopcja jest nieslychanie droga (adopcja dla bogatych!) Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 Studentka 443 i miesiączka 06.07.10, 12:51 Gość portalu: studentka443 napisał(a): Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem. Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka. """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" działaczka Radia Maryja dr Hanna Wyjkowska: "Tuż przed miesiączką dochodzi do swoistego obrzęku mózgu.Kobiety są tak przepełnione płynami fizjologicznymi,że ciężko im zachować zdrowy rozsądek". PS. pozdrowienia dla: Marka Jurka,Tadeusza Rydzyka i abp Józefa Michalika Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:08 Gość portalu: studentka443 napisał(a): > Ci księza pomylili swoje powolania, skoro takie rzeczy wygaduja. Jak > można popierac Komorowskiego, który jest za in vitro czyli tym samym za > zabijaniem?? Embrion posiada dusze, a to znaczy ze jest czlowiekiem. > Zal mi takich ksiezy jak ci w artykule. Porazka. Co ty śmieciu wiesz o życiu ? Kacze goowno śmierdzi najintensywniej. Odpowiedz Link Zgłoś
white_lake Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 12:34 W Polsce raczej rzadko w szranki stają nie-katolicy. Ale i tak dziękujemy jaśnie oświeconym duchownym, że nam mówią, co mamy robić. Duuuża ulga;) Zajmijcie się lepiej swoimi jasełkami! Każde słowo kościoła o polityce, to o słowo za dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
pozytywka-1 Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 12:47 To jakiś koszmar co ci ludzie wygadują jeśli po bluźnierstwach sypanych przez Komorowskiego ma nastąpić spokój to ci panowie w sutannach za chwilę powiedzą że Jan Paweł był Włochem. I jak tu nie prosić Boga o Haiti. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.157.c72.petrotel.pl 06.07.10, 13:33 Do wszystkich mądrzejszych od biskupa Pieronka i ks.Bonieckiego "teologów" i "obrońców wiary"-to bardzo nie po chrześcijańsku, tak pluć na innych! Jedną z podstaw religii chrześcijańskiej jest miłość i szacunek dla drugiego człowieka- niezależnie od jego wiary i przekonań.Mam wrażenie, że niektórym czasami to po prostu umyka. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 14:12 Gość portalu: maja napisał(a): > Do wszystkich mądrzejszych od biskupa Pieronka i > ks.Bonieckiego "teologów" i "obrońców wiary"-to bardzo nie po > chrześcijańsku, tak pluć na innych! Jedną z podstaw religii > chrześcijańskiej jest miłość i szacunek dla drugiego człowieka- > niezależnie od jego wiary i przekonań.Mam wrażenie, że niektórym > czasami to po prostu umyka. Im nie umyka, im odbija w imię kaczej "ideologii". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczęść Boże Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 21:14 Zrobiło się wreszcie swojsko; bo już się zdawało, że głupota jakoś wyparowała z zainfekowanych prawdziwków. Odpowiedz Link Zgłoś
net.darek71 Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika 06.07.10, 13:48 Bez obawy, drodzy panowie księża. Kościół dogada się z każdą władzą. A sądząc po namiastce lustracyjnej - ta "współpraca" z komuną była nawet bardzo owocna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARKA Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.stk.vectranet.pl 06.07.10, 14:52 A to nędzni obłudnicy i fałszywce,niech ich...... Oczywiscie,przy tak katolickim i mimo wszystko konserwatywnym prezydencie włos im z głowy nie spadnie,a kasa dalej bedzie sie lać wartka strugą.I o to chodzi,nie? waszmoście prałaty? Czekam na porządny rząd,świecki i nie demonstrujacy swych preferencji religijnych,bo teraz,nie ma co.Jestem z przyzwoitosci wyborcą Komorowskiego:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 06.07.10, 15:12 Codziennie dziekuje Bogu ze nie jestem katolikiem ,ze moge zyc normalnie i tylko wiara moze mnie zbawic ,zaden tam Wojtyla czy inny "wstawiciel".Tylko moja wiara w Jezusa moze mi pomoc.Gdy patrze na ten caly cyrk jaki czyni Kosciol katolicki,to jest mi zal braci katolikow ze sa tak zwodzeni na manowce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sitka Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.hsd1.mn.comcast.net 06.07.10, 16:26 Totalniactwo i wolnomularstwo nie buduje, tylko rujnuje i likwiduje Polske. Banda zdrajcow i zlodziei nie dazy do zgody i pojednania,ale pieni sie z wscieklosci do wszystkiego co polskie i katolickie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 06.07.10, 16:51 Sitka Sitka przestan pisac bzdury.Pomysl troche i zgadniesz kto jest najwiekszym wrogiem Polski.I wszystko jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sitka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.hsd1.mn.comcast.net 06.07.10, 19:31 Gosciu lb "przestan pisac bzdury" tylko przeczytaj dokladnie to co napisalem - kto jest najwiekszym wrogiem Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lb Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.pools.arcor-ip.net 07.07.10, 07:19 Nie kazdy Polak jest katolikiem ,nie kazdy Szwed jest protestantem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agatka Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.chello.pl 06.07.10, 16:36 Oj,zlasowały się mózgi niektórym "księżom". To przykre. Mogliby zrzucić sutanny i zająć się czymś innym. Nie gorszyliby "maluczkich". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kanadyjka Re: Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.dsl.teksavvy.com 06.07.10, 17:17 Na szczescie sa jeszcze swiatli i inteligentni ksieza, ktorzy wiedza ze swiat sie zmienia i po ziemi nie chodza tylko katolicy! Prezydent Polski nawet jesli jest katolikiem powinien rozumiec wszystkich obywateli i ich poglady na wiele spraw. Moze sie z wieloma rzeczami nie zgadzac, ale nie moze ich zabraniac w majestacie sprawowanej funkcji! Szkoda, ze wielu uprawnionych do glosowania Polakow, kazde wybory traktuje jak wyprawe krzyzowa - pora otworzyc oczy i zaakceptowac otaczajacy Was swiat!!! Nie badzcie ciemnymi i zacofanymi "TALIBAMI" CHRZESCJANSTWA!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wybiurcza-paranoja ten artykul to jakas wybiurcza paranoja IP: *.mynet.com.pl 06.07.10, 18:34 ten artykul to jakas wybiurcza paranoja wypowiedzi wyrane z kontekstu i wstawione w wybiurczy szablon Odpowiedz Link Zgłoś
jimir Kościelne zakłamanie 07.07.10, 12:41 Rzeczywiście Katolik niema obowiązku głosować na katolika,ale jest to opinia wyrażona oficjalnie przez Księży na użytek zewnętrzny tylko że już po głosowaniu.Mogli uczciwcy powiedzieć to przed ciszą wyborczą,gwarantuję że nie przeszłoby Im to przez usta.Nie po to piorą mózgi wiernym w Kościołach żeby potem uświadamiać Im że mogą decydować według swojego uznania.Ta forma pochwał Komorowskiego to nic innego jak delikatne pochlebianie,badanie gruntu, na co mogą liczyć ewentualnie w przyszłości.Komorowski i PO!!! rozdział KOŚCIOŁA OD PAŃSTWA!!!!bierzmy przykład z cywilizowanych Krajów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sskk Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.10, 08:37 jest to absolutnie śmieszne, dziecinne hasło; poza tym, co znaczy, że ktoś jest katolikiem czy nie. Na jakiej podstawie kler uznaje kaczyńskiego za lepszego katolika od komorowskiego; czy dlatego, że brat mu zginął, czy dlatego że nie grzeszy z żona i nie ma dzieci, czy dlatego że ma kota; trąci to najciemniejszym średniowieczem, a do tego kard. dec uznaje komorowskiego za szatana. Ludzie opamiętajcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goya Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: *.phlapa.fios.verizon.net 05.08.10, 03:09 I kto tu sie wypowiada tow; boniecki myslalam ze tylko jednego idiote ma kosciol POlski ale jest ich o wiele wiele wiecej, hanba siejecie zgorszenie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pat Katolik nie ma obowiązku słuchać Prusaka ! ! IP: 188.33.63.* 16.09.10, 23:04 k.J Prusak nie ładnie paskudzić w swoje gniazdo ! fe fe!!!!!!!!!!!1 16.09.10r Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pat Katolik nie ma obowiązku głosować na katolika IP: 188.33.63.* 16.09.10, 23:04 k.J Prusak nie ładnie paskudzić w swoje gniazdo ! fe fe!!!!!!!!!!!1 16.09.10r Odpowiedz Link Zgłoś