Gość: krakauer IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 14:04 i co krytykanci ? Kraków jest źle rządzony ? może nie rozwija turystyki ? schowajcie się do nor - tam wasze miejsce - wszyscy przeciwnicy obecnej ekipy rządzącej miastem ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rafal czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: 79.97.90.* 04.05.11, 14:14 chlopie co Ty gadasz.sam korzystam z lotniska ale mieszkam na stale w irl i tylko rodzine tu przyjezdzam odwiedzic poki zyje bo gdyby nie to to bym nogi w tym grajdole pod nazwa polska nie postawil.95 procent ludzi z samolotow z uk/irl to pracownicy lecacy w odwiedzinydo rodzin a nie typowy turysta.ni rozsmieszaj mnie.ceny na lotnisku taki ze mozna by pomyslec ze to paryz albo londyn a to tylko grajdol krakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakauer Re: czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 15:15 "gastarbeiterzy" czyli Polacy pracujący za granicą są także w Krakowie mile widziani, więc potwierdzasz regułę ! Niech żyje Kraków Miasto najwspanialsze ! niech żyje prof. Majchrowski ! najlepszy Prezydent w Polsce ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca Re: czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 18:58 Majchrowski to najgorszy prezydent w historii Krakowa. Robi z tego miasta zacofany grajdół! Lotnisko natomiast, ani ni leży na ternie miasta, ani miasto nim nie zarządza, więc rozwój lotniska odbywa się pomimo tego że w Krakowie rządzi Majchrowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ma-ryja Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: 93.217.103.* 04.05.11, 14:25 Tylko dlaczego skreslono loty Dortmund-Balice i Ryanaira z Weeze do Krakowa? Obecnie nie ma zadnych sensownych polaczen z polnocy Niemiec/Holandii do Krakowa. Czyzby tylko Anglicy mieli mozliwosc pielgrzymowac do Krakowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mj Re: Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 23:51 No właśnie... leciałem w listopadzie do DTM i samolot był prawie pełny... to raczej dochodowy kierunek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: 77.236.26.* 04.05.11, 17:40 A co ma zarządzanie Krakowem do tego ile osób chce zwiedzać krakowskie zabytki? Albo ile osób chce stąd polecieć na wakacje? Odpowiedz Link Zgłoś
big_gadu fatalnie !!!! 04.05.11, 17:53 Oni chcą latać ! Po co ? I jeszcze pewnie trzeba będzie dla nich budować nowy pas startowy i nowe budynki ! Zamknąć Balice ! Zostawić je wojsku i notablom, a ty obywatelu lataj z Pyrzowic, tanie, szybciej i wygodniej ! I jeszcze Pyrzowice maja taka jedna małą wąską droge dojazdową i brak im kolei ! A jak nie to do Rzeszowa, tam pas ma 3300 metrów długości ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 18:06 Granica trzech milinów w tym roku mało realna ale chyba będzie blisko . Najbardziej pożądane kierunki teraz to : Moskwa, Istambuł i Dubai. O czymś wielkim czyli loty do Chin to można pomarzyć ale i to kiedyś się może spełnić. Informacje o lotniskach linkii turystyczne www.airportsbase.com Trudne o lepsze żródło informacji. Odpowiedz Link Zgłoś