Dodaj do ulubionych

Balice: więcej pasażerów niż rok temu

IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 14:04
i co krytykanci ? Kraków jest źle rządzony ? może nie rozwija turystyki ? schowajcie się do nor - tam wasze miejsce - wszyscy przeciwnicy obecnej ekipy rządzącej miastem !
Obserwuj wątek
    • Gość: rafal czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: 79.97.90.* 04.05.11, 14:14
      chlopie co Ty gadasz.sam korzystam z lotniska ale mieszkam na stale w irl i tylko rodzine tu przyjezdzam odwiedzic poki zyje bo gdyby nie to to bym nogi w tym grajdole pod nazwa polska nie postawil.95 procent ludzi z samolotow z uk/irl to pracownicy lecacy w odwiedzinydo rodzin a nie typowy turysta.ni rozsmieszaj mnie.ceny na lotnisku taki ze mozna by pomyslec ze to paryz albo londyn a to tylko grajdol krakow.
      • Gość: krakauer Re: czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 15:15
        "gastarbeiterzy" czyli Polacy pracujący za granicą są także w Krakowie mile widziani, więc potwierdzasz regułę !
        Niech żyje Kraków Miasto najwspanialsze !
        niech żyje prof. Majchrowski ! najlepszy Prezydent w Polsce !
        • Gość: Znawca Re: czy gastarbeiterzy to turysci aby?? IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 18:58
          Majchrowski to najgorszy prezydent w historii Krakowa. Robi z tego miasta zacofany grajdół! Lotnisko natomiast, ani ni leży na ternie miasta, ani miasto nim nie zarządza, więc rozwój lotniska odbywa się pomimo tego że w Krakowie rządzi Majchrowski.
    • Gość: ma-ryja Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: 93.217.103.* 04.05.11, 14:25
      Tylko dlaczego skreslono loty Dortmund-Balice i Ryanaira z Weeze do Krakowa?
      Obecnie nie ma zadnych sensownych polaczen z polnocy Niemiec/Holandii do Krakowa. Czyzby tylko Anglicy mieli mozliwosc pielgrzymowac do Krakowa?
      • Gość: mj Re: Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 23:51
        No właśnie... leciałem w listopadzie do DTM i samolot był prawie pełny... to raczej dochodowy kierunek.
    • Gość: Stefan Re: Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: 77.236.26.* 04.05.11, 17:40
      A co ma zarządzanie Krakowem do tego ile osób chce zwiedzać krakowskie zabytki? Albo ile osób chce stąd polecieć na wakacje?
    • big_gadu fatalnie !!!! 04.05.11, 17:53
      Oni chcą latać !
      Po co ?
      I jeszcze pewnie trzeba będzie dla nich budować nowy pas startowy i nowe budynki !
      Zamknąć Balice !
      Zostawić je wojsku i notablom,
      a ty obywatelu lataj z Pyrzowic, tanie, szybciej i wygodniej !
      I jeszcze Pyrzowice maja taka jedna małą wąską droge dojazdową i brak im kolei !
      A jak nie to do Rzeszowa, tam pas ma 3300 metrów długości !

    • Gość: Krakus Balice: więcej pasażerów niż rok temu IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 18:06
      Granica trzech milinów w tym roku mało realna ale chyba będzie blisko .
      Najbardziej pożądane kierunki teraz to : Moskwa, Istambuł i Dubai.
      O czymś wielkim czyli loty do Chin to można pomarzyć ale i to kiedyś się może spełnić.
      Informacje o lotniskach linkii turystyczne www.airportsbase.com
      Trudne o lepsze żródło informacji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka