Gość: starydziat
IP: *.dynamic.chello.pl
04.06.11, 09:18
Ostatni dzień miesiąca ? no nie do końca. Jeżeli już to pierwszy dzień miesiąca, nauczyciele są chyba jedyną grupą pracowniczą, która bierze pensją z góry. Za czerwiec biorą pensję 1 czerwca :)
To tak dla ścisłości.