malopolanin
28.02.02, 22:31
Proponuję stworzyć wspólną petycję do MPK, z prośbą o rozważenie [przedłużenia
linii 163, 173, 502 do Wieliczki, podając przy tym wspomniane argumenty (
konkurencja dla busów, zwiększenie frekwencji na tych liniach itp.). Co Wy na
to ?