IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.04, 18:01
Właśnie przeczytałem list p.Krupy i tak sobie mysle jakich to herosow mamy w
Justusie !!!!
Gosciu przypominasz mi Putina i jego ostatnie przemowienie na temat teroryzmu
a jego chłopcy katuja ludzi podobno terorystów .A w Krakowie mamy Justusa i
prezesa który udaje głupa- no tak to my jesteśmy debilami ,a JUSTUS to HEROSI
smiechu warte .Ludzie uwaga Justus jedzie RATUNKU!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka