ellesine 06.02.12, 20:31 Co oznacza bilet studencki? Ile kosztuje? Czy jest to klasyczny bilet ulgowy? Pzdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wicehrabia.julian Re: Bilet studencki - MPK 06.02.12, 23:17 ellesine napisała: > Co oznacza bilet studencki? Ile kosztuje? Czy jest to klasyczny bilet ulgowy? jeśli polski student nie potrafi samodzielnie wyszukać informacji to dokąd zmierza nasza biedna Ojczyzna? mpk.krakow.pl/pl/bilety2/cenniki-biletow-okresowych/ Odpowiedz Link Zgłoś
szto_tawariszczi Re: Bilet studencki - MPK 07.02.12, 08:00 a i też mamy tu do czynienia z elitą, która umie pisać... Odpowiedz Link Zgłoś
marajka Re: Bilet studencki - MPK 16.02.12, 13:05 Po co ten sarkazm? Może osoba poprosiła o studencki i usłyszała - nie ma studenckich! są ulgowe! - i się jej pomieszało, chciała się upewnić. Tak, teraz ulgowy to też studencki, dawniej był dla studentów ulgowy ustawowy. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonaa_herbata Re: Bilet studencki - MPK 27.02.12, 14:13 Od pół roku nie ma już podziału na bilety studenckie. Teraz są tylko bilety normalne, bądź ulgowe. Jeśli dużo jeździsz po mieście, najlepiej kupić sobie bilet ulgowy-sieciowy. Czyli na wszystkie linie autobusowe i tramwajowe. Kosztuje tylko 47 zł. Za miesiąc. Odpowiedz Link Zgłoś