filakia 15.03.13, 21:40 Poduchy-ciasteczka są urocze. :) Wnętrze ładne, ale żeby aż tak się nim zachwycać? Może na żywo lepiej to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Baś nigdy więcej!! IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 11:05 Ja też jestem bardzo rozczarowana tym miejscem. A tak się cieszyłam że w tej okolicy wreszcie powstało coś nowego. Niestety byłam tam raz i już nigdy więcej nie wrócę. Wnętrze - bardzo surowe, widać, że zrobione najtańszym kosztem ale mimo to nie zniechęca. Muzyka - coś koszmarnego!! Jakieś techno połączone z disco, nawet nie wiem jak to nazwać. Tak niskie tony że nie dało się spokojnie rozmawiać nie mówiąc o jakimkolwiek relaksie. Zupełnie jak w dyskotece tylko to wnętrze nie pasowało. Zamówiliśmy kawę, sok wyciskany z pomarańczy oraz jedyny kawałek ciasta taki się ostał czyli torcik czekoladowy. Napoje były smaczne, jednak pod koniec jedzenia ciasta okazało się że był w nim włos! Coś obrzydliwego. Narzeczony zwrócił tort kelnerowi, który jednak nie przejął się tym zbytnio. Nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam! Nie mówiąc o zwrocie pieniędzy czy otrzymaniu w zamian kawałka innej słodkiej przekąski. Zauważyłam również, że w lokalu niektórzy goście traktowani są jako ci lepsi - kelner przynosił im jedzenie do stolika, a pozostali goście byli "wywoływani" zza lady. Jestem ogromnie rozczarowana tym miejscem, nawet nie wiem do kogo jest one skierowane, bo na pewno nie dla osób w moim wieku (25 lat) ani dla osób w wieku moich rodziców. Może dla jakiejś "wylansowanej" młodzieży? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bococa Bistro Re: nigdy więcej!! IP: 195.94.211.* 20.03.13, 11:58 W imieniu całej załogi Bococa Bistro chcieliśmy bardzo przeprosić za wszelkie niedogodności. Bardzo przepraszamy w szczególności za to, że w żaden sposób nie wynagrodziliśmy Państwu Naszej "wpadki" z ciastem. Prosimy jednak nie zniechęcać się i dać Bococa Bistro jeszcze jedną szansę. Dlatego zapraszamy jeszcze raz do Bistro, prosimy aby zgłosili się Państwo do menagera Bistro o darmowe, wybrane przez Państwa ciasto z kawą. Staramy się, aby każdy klient czuł się u nas na prawdę dobrze, jeśli tak nie jest, bierzemy sobie każdą najdrobniejszą uwage do serca i staramy się wprowadzać zmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bogdan Re: nigdy więcej!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.13, 12:23 Chyba byliśmy w innych miejscach,bo mnie się tam podoba i wcale nie jest zrobione najtańszym kosztem, a trochę się na tym znam.Jest milo/muzyka ok./ i smacznie.Obsługa się stara i nie mam jej nic do zarzucenia.Jest to miejsce dla młodych i starych,na pewno zabiorę tam swoich rodziców.Myślę ,że jesteś nieobiektywna i wrogo nastawiona/może jakaś konkurencja/. I tak naprawdę nie napisałaś nic o jedzeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pulo Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie N... IP: *.ghnet.pl 17.03.13, 12:56 Uwaga dla Pana stojącego w Bococa za ladą- nie, nie jest ok nalewanie sobie w godzinach pracy lampki wina do pełna i obalanie jej jednym machem. ani całowanie się z kelnerką. Ani nakładanie (zimnej) tarty palcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 13:34 W budce obok Mikro nigdy nie sprzedawano Frytek. Odpowiedz Link Zgłoś
fakuju Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No 17.03.13, 15:43 W budce obok Mikro sprzedawano frytki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kia Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 17:16 Zgadzam się niestety z recenzją w 100%. Wnętrze bardzo miłe. Zupy i koktajle smaczne. Słodycze w normie. Śniadanie bococa niejadalne. Jeśli właściciele chcą podtrzymać zainteresowanie swoim lokalem muszą popracować nad kuchnią. Obsłudze daję miesiąc na naukę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezzębna łachudra Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.ists.pl 17.03.13, 20:13 Bardzo fajne wnętrze, pomalowane na biało cegły, instalacja elektryczna po ścianach w czarnych rurach, common table na środku. Ciacho było pyszne, kawa - no cóż, po krakowsku: czyli najdrożej w Europie, latte 9 zł. W całej Europie można wypić kawę za 1,30 -1.50 euro. Ale pewnie w PL zarabia się dużo więcej niż w Europie zachodniej, wiec pewnie dlatego kawa w tym mieście jest taka droga. Fajne miejsce, choć nie próbowałem jeszcze jedzenia, zrobię to następnym razem. Ta część miasta była pustynią jeżeli chodzi o kawiarnie czy lunch bary czy też żeby się czegoś napić. Mi się podoba, wrócę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baś Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 22:54 to lepiej poprzestać na samej kawie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.13, 23:36 Serio? 9 zł to to najdroższa kawa w Europie? Nie wiem czy osoba która to pisała zadaje sobie sprawię ile kosztuje kawa (dobra, świeżo palona kawa),kupienie ekspresu, zatrudnienie pracownika który ją robi, szkolenie tego pracownika a na koniec ile wynosi VAT na kawę? Czy ty człowieku wiesz z czego musiałaby być kawa żeby kosztować 1 Euro??? zastanów się chwilę i powiedz czy żyjemy w Bangladeszu żeby ludzie pracowali za miseczkę ryżu (z całym szacunkiem dla ludzi pracujących w ten sposób w Bangladeszu). To jest żałosne że ludzie chcą zarabiać dużo ale już płacić komuś za jego pracę to już niełaska. I Krakusy zawsze będą centusiami, właśnie dlatego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piwosz Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.13, 23:44 nie pitol, w lutym zjechałem hiszpanie i portugalię, bardzo dobrą kawę, taką jakiej ze świecą można szukać po większości krakowskich lokali piłem po średnio 1,5 euro. da się? da się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bococa Bistro Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: 195.94.211.* 20.03.13, 12:08 W imieniu całej załogi Bococa Bistro bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie, weźmiemy je na pewno pod uwagę przy zmianach w menu. Wychodzimy jednak również z założenia, że nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, każdy ma przecież inne gusta i smaki, nie każdemu da się dogodzić. Zapraszamy ponownie do skosztowania naszych innych dań i liczymy na to, że tym razem wyjdą od nas Państwo zadowoleni;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bogdan Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.13, 12:27 Myślę ,że nie należy się przejmować niektórymi tekstami,bo są po prostu nieobiektywne. Ja uważam ,że jest bardzo ok. i tylko tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiota Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No IP: *.1.20.195.pp.com.pl 02.04.13, 11:41 Czytać można - chociaż nie wiem po co za bardzo - a wdawać się w polemikę zupełnie nie ma sensu. Wystrój lokalu oryginalny nie jest, a wpisuje się w trend współczesnego wystroju wnętrz. W tej okolicy jednak nie ma "przesytu" więc nic w tym złego. Nie analizuję, czy jest tani, czy zbyt modny - kwestia gustu. Natomiast jedzenie to podstawa i tutaj na pewno wymaga to chwili czasu, aby wszystko się dostroiło. Wolałbym, aby lokal przetrwał w tym miejscu, bo fajnie, że jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie N... IP: *.dynamic.chello.pl 24.03.13, 15:11 Myślę że takie znęcanie się nad nowo otwartą knajpką zwłaszcza w odniesieniu do szczegółów samo świadczy o autorze artykułu - radzi prowadzącym bistro "więcej luzu" a sam jest pozapinany na dwudziesty guzik , bo mnie tam nie obchodzi czy danie nazwane "risotto" jest książkowym przepisem , bardziej czy jest smaczne czy nie. Każdy taki biznes musi się rozkręcić więc trzeba mu dać czasu, wiadomo że "nie od razu Rzym zbudowano". Bawić się w "master chefa" można tylko po co i co z tego ma się dowiedzieć klient, bo np o cenach nic nie napisał ani o tym co jest w menu (poza tym co jadł). Odpowiedz Link Zgłoś
kissmygrass Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie 02.04.13, 13:12 Gość portalu: mar napisał(a): > mnie tam nie obchodzi czy > danie nazwane "risotto" jest książkowym przepisem Mnie obchodzi, bo przychylam się do opinii, że za serwowanie "czegoś wymieszanego z ryżem" pod nazwą risotto karą powinna być publiczna chłosta. > o cenach nic nie napisał Napisał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dert Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie IP: *.1.20.195.pp.com.pl 02.04.13, 15:24 Racja! Zaraz dojdziemy, że nie ma znaczenia, czy to kurczak, czy tofu - ma smakować! Po prostu zamawiając ryż z warzywami możemy dostać risotto, a zamawiając risotto powinno to być risotto. Coś się za taką nazwą kryje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie N... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 22:47 super że jest to miejsce, to miła alternatywa dla rest.radiowej.a herbata zielona - przepyszna.łosoś na szpinaku w wielki piątek - poezja! jutro spróbuję owsianki.z jabłkiem i cynamonem. już mi ślinka cieknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość smacznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 20:54 smacznie i tyle, czysto, klima z lekkim opóźnieniem doreglowana, personel pewny siebie nieco na wyrost ale niech im będzie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karlax Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie N... IP: 77.242.202.* 14.07.14, 12:53 Bococa się aktualnie bardzo fajnie prezentuje podczas Targów Śniadaniowych: skromnie, nienarzucająco, prosto i bardzo smacznie. Wcześniej nie zwracałam na nich uwagi, ale trafiłam na ich stoisko w Parku Krakowskim w sobotę i wg mnie ich propozycje są bardzo ok. Cenowo zupełnie spoko, koktajle owocowe są pyszne (pietruszkowy!), tarty smaczne i ładnie wyglądające, deserów nie jadłam, ale prezentowały się mile dla oka. Były też kanapki, jejecznica i inne rzeczy, jest w czym wybierać. Obsługa była sympatyczna i chętna do dyskusji. Myślę , że warto spróbować i wyrobić sobie swoją opinię, bo ja się wcale z p. Nowickim nie zgadzam w tym przypadku i niestety, ostatnio coraz częściej w innych przypadkach też nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głodny Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie N... IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.15, 09:25 wnętrze przyjemne, potrawy ciekawe ale obsługa niekompetentna... np. pani za ladą tymi samymi palcami którymi przyjmuje pieniądze przytrzymuje sobie torcik w trakcie krojenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bococa Bistro Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale... Wielkie Żarcie IP: 94.42.83.* 31.03.15, 14:43 Bardzo przepraszamy, a jednocześnie dziękujemy za taką uwagę - Ta Pani już u nas nie pracuje. Zapraszamy ponownie, aby wyrobił Pan sobie pozytywną opinię o naszym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
magda_ul Re: Bococa Bistro. Ładnie, ale Wielkie Żarcie No 21.10.15, 14:47 ja tam uwielbiam, pycha żarcie i można brać połówki. naprawde dobra kuchnia włoska Odpowiedz Link Zgłoś