Gość: Sewan IP: *.krzeszowice.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.04, 23:22 Czytaj doskonały tekst o Chaczkarze i ludobójstwie Ormian, pióra Grzegorza Górnego. www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IH/spor_chaczkar.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sewan Na pewno czytajcie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 10:02 A tutaj cala prawda o kloamstwa ormianskie www.tallarmeniantale.com/Nazi-Collaboration.htm Odpowiedz Link Zgłoś
hm_tak cala, cala 08.08.04, 16:40 Cala, prawda, cala.Panie Turku-urzendniku. Czeba sobie kupic polsko kalwiaturem. Sie ftedy lepiej pisze o KLOAMSTWA. Ludobójstwo na Ormianach zostało dokonane ZANIM powstał ruch nazistowski. Jeśli istnieją dowody kolabracji ormiańsko-niemieckiej, to czas panu , Pane urzedniku prztpomnieć o takich szlachetnych czynach armii tureckiej, jak półwysep gallipoli, rzeź na Krecie, i in.Z niemcami kolaborowały liczne grupy wielu narodów europejskich. Polaków to - jak Pan być może słyszał - nie dotyczy. Ale w Pańskiej tureckiej szkole uczą tylko, ze Kemal-Pasza is gut,Turkisch is de best, a Kurd i Ormianin is bet. A nie o narodach europejskich. Cały świat wie, że dopuściliście się mordów na Ormianach na masową i zorganizowaną skalę,Tylko Wy tego nie wiecie. My - Polacy mamy w tej materii doświadczenie - Rosjanie do dziś nie wiedzą, że zamordowali nam tysiące oficerów w Katyniu, Charkowie i Miednoje. A nawet nie chcą tego uznać za ludobójstwo. Być może u was, w Azji, słowo ludobójstwo oznacza coś innego. Gość portalu: sewan napisał(a): > A tutaj cala prawda o kloamstwa ormianskie > www.tallarmeniantale.com/Nazi-Collaboration.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tyten. Re: Dlaczego Turcy nie chcą wpuścić księdza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 14:55 To zrozumiałe, boją sie zarazy. Odpowiedz Link Zgłoś