Dodaj do ulubionych

spis powszechny- wpuszczacie ?

12.04.02, 13:32
U nas w Warszawie wrzawa , nikt nie chce się wystawić, ludzie wokół mówią, że
nie będą wpuszczać rachmistrzów. Po co polsce te wszystkie dane? i jeszcze
osobowe do tego ? Nie można wykluczyć, że wśród
rachmistrzów nie będzie informatorów różnych gangów okradających mieszkania.
Miałbym powiedzieć ile zarabiam ? Nigdy, jutro miałbym włam. I te uwłaczające
pytania do kobiet...
My nie wpuszczamy, niech sobie nas sądzą.
A Wy w Krakowie jak się zachowacie ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbigniew Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.02, 13:38
      antek1 napisał(a):

      > U nas w Warszawie wrzawa , nikt nie chce się wystawić, ludzie wokół mówią, że
      > nie będą wpuszczać rachmistrzów. Po co polsce te wszystkie dane? i jeszcze
      > osobowe do tego ? Nie można wykluczyć, że wśród
      > rachmistrzów nie będzie informatorów różnych gangów okradających mieszkania.
      > Miałbym powiedzieć ile zarabiam ? Nigdy, jutro miałbym włam. I te uwłaczające
      > pytania do kobiet...
      > My nie wpuszczamy, niech sobie nas sądzą.
      > A Wy w Krakowie jak się zachowacie ?

      Ciekawe czy są pytanie o kolekcje obrazów. Jak wiadomo u nas w Krakowie mnóstwo
      osób ma takie rzeczy. Sam jeszcze nie wiem jak się zachowan ale na pewno
      pewne "nieścisłości" podam w tej ankiecie.
      Masz może wzory tych ankiet.
      • antek1 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 13:40
        Nie mam. W ostaeczności można kłamać i samemu wypisać jakieś brednie w tych
        formularzach....(nie wpuszczając delikwenta za próg)...
      • malopolanin Zbysiu 12.04.02, 21:00
        Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

        > antek1 napisał(a):
        >
        > > U nas w Warszawie wrzawa , nikt nie chce się wystawić, ludzie wokół mówią,
        > że
        > > nie będą wpuszczać rachmistrzów. Po co polsce te wszystkie dane? i jeszcze
        >
        > > osobowe do tego ? Nie można wykluczyć, że wśród
        > > rachmistrzów nie będzie informatorów różnych gangów okradających mieszkani
        > a.
        > > Miałbym powiedzieć ile zarabiam ? Nigdy, jutro miałbym włam. I te uwłaczaj
        > ące
        > > pytania do kobiet...
        > > My nie wpuszczamy, niech sobie nas sądzą.
        > > A Wy w Krakowie jak się zachowacie ?
        >
        > Ciekawe czy są pytanie o kolekcje obrazów. Jak wiadomo u nas w Krakowie mnóstwo
        >
        > osób ma takie rzeczy. Sam jeszcze nie wiem jak się zachowan ale na pewno
        > pewne "nieścisłości" podam w tej ankiecie.
        > Masz może wzory tych ankiet.


        Wzory ankiet są na stronie
        www.stat.gov.pl/nsp/formularze.htm

        Pozdrawiam
        • Gość: Zbigniew Malopolanin IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:03
          Wiem znalazłem, parę postów niżej o tym napisałem:))
          Ale dzięki za szybką reakcję.
          • malopolanin Re: Malopolanin 12.04.02, 21:05
            Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

            > Wiem znalazłem, parę postów niżej o tym napisałem:))
            > Ale dzięki za szybką reakcję.

            Pardon, nie doszedłem jeszcze do tego postu.

    • Gość: kathy38 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.chello.pl 12.04.02, 14:10
      antek1 napisał(a):

      > I te uwłaczające
      > pytania do kobiet...

      Jakie to pytania, można wiedzieć?
    • Gość: Zbigniew Mam ankiety !!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.02, 14:20
      www.stat.gov.pl/nsp/formularze.htm

      I przyznam się, że znalazłem dzięki forum warszawskiemu.
      No to czytajcie o co będą Was pytać:)))
    • faciu Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 17:53
      Ze mną będą mieli problem...zwykle mnie nie ma !
    • Gość: mtq Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 19:35
      w zyciu nikogo nie wpuszcze bedac sam w domu. niech mnie nachodza mam to gleboko w nosie a jak sie
      im nie podoba to jest telefon do rodzicow.
    • bonzaj1 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 20:01
      A ja ich wpuszcze...To jest potrzebne.Takie spisy zresztą robi się na całym
      świecie co kilka lat.W ten sposób układa się wszelkiego rodzaju roczniki
      statystyczne itd.Zresztą jak wejdziemu do UE to ten dane mają nam pomóc w
      uzyskiwaniu pieniędzy .Zresztą podanie fałszywych danych lub nie wpuszczenie
      racyhmistrzów do domu jest karalne.A poza tym to Rachmistrzami mają być osoby
      specjalnie do tego przeszkolone i wybrane...
    • malopolanin Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 20:55
      antek1 napisał(a):

      > U nas w Warszawie wrzawa , nikt nie chce się wystawić, ludzie wokół mówią, że
      > nie będą wpuszczać rachmistrzów. Po co polsce te wszystkie dane? i jeszcze
      > osobowe do tego ? Nie można wykluczyć, że wśród
      > rachmistrzów nie będzie informatorów różnych gangów okradających mieszkania.
      > Miałbym powiedzieć ile zarabiam ? Nigdy, jutro miałbym włam. I te uwłaczające
      > pytania do kobiet...
      > My nie wpuszczamy, niech sobie nas sądzą.
      > A Wy w Krakowie jak się zachowacie ?


      Zawsze możesz nie wpuścić rachmistrza tylko pobrać od niego formularz. Następnie
      oddajesz ankietę w umówionym terminie i miejscu lub wysyłasz do GUS'u.
      • faciu Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 21:05
        Ciekawe ile czasu w necie spędza statystyczny Polak ?
        :)
        • malopolanin Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 21:09
          Nie przeglądałemwszystich formularzy - ale pewnie dopiero w następnym spisie
          będzie takie pytanie.
          • bonzaj1 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 21:19
            Statystyczny Polak nie ma dostępu do netu ..:)
            • Gość: rita Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:24
              Będę składać fałszywe zeznania i w tym dniu mogę być niepoczytalna.
              • Gość: mtq Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:33
                Witam Cię Rito,wiesz może że Twój wpis był 20000?
                • Gość: rita Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:38
                  Możliwe - traktuję forum jako rozrywkę a nie rywalizację.
                  • Gość: mtq Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:42
                    ale chyba sie cieszysz!
                    • bonzaj1 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 21:46
                      jak to to nie skks miał 20000 tysiaków???

                      • Gość: rita Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:58
                        Nie prowokujcie wojny z skks-em. To jest wątek o spisie powszechnym. Nie ma
                        wątpliwości że głównym bohaterem był skks i fajnie.
                    • Gość: rita Re: spis powszechny- wpuszczacie ? IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 21:47
                      Cieszyłam się okropnie z tej rywalizaci tylko brakowało mi kilku forumowiczów
                      stałych. Była to adrenalina.
                      • bonzaj1 Re: spis powszechny- wpuszczacie ? 12.04.02, 22:00
                        Ja się tylko tak pytałem no bo byłem święcie przekonany że to skks ...Zresztą
                        to nie ważne ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka