frustrat Droga Serto:) 23.09.04, 09:21 Był tu, na krakforun, czas gdy obywało sią bez idiotycznych "pozdrowień, zyczeń" i jakoś dało się wytrzymać:) ale ..... wszystko "pantareji" i zacząły się głupawe pozdrowienia to i Frustrat się do nich włączył:) ale mu przejdzie!!- mam nadzieję, że przejdzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 23.09.04, 09:28 Drogi F. - kup mi bardzo prosze jakis worek treningowy,bo jak zaraz w cos nie kopne to komus sie oberwie.Serta zla - Serta niedobra. Odpowiedz Link Zgłoś