Dodaj do ulubionych

nooo ale zapomniałem POZDROWIĆ

23.09.04, 08:56
wybaczycie?
Obserwuj wątek
    • peteen Re: nooo ale zapomniałem POZDROWIĆ 23.09.04, 09:00
      wybaczymy...
      • serta :/ 23.09.04, 09:11
        szkoda,ze nie zapomniales
        • frustrat Droga Serto:) 23.09.04, 09:21
          Był tu, na krakforun, czas gdy obywało sią bez idiotycznych "pozdrowień,
          zyczeń" i jakoś dało się wytrzymać:) ale ..... wszystko "pantareji" i zacząły
          się głupawe pozdrowienia to i Frustrat się do nich włączył:) ale mu przejdzie!!-
          mam nadzieję, że przejdzie:)
          • serta :) 23.09.04, 09:28
            Drogi F. - kup mi bardzo prosze jakis worek treningowy,bo jak zaraz w cos nie
            kopne to komus sie oberwie.Serta zla - Serta niedobra.
    • kremoofka strzaleczka 23.09.04, 09:36

      • serta znam 23.09.04, 13:23
        ja nie lubie kremowek,za slodkie,wole WZ-tki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka