Dodaj do ulubionych

jeszce raz Proins

08.10.04, 12:45
Czy ktoś sie orientuje, czy faktycznie połączą ul. Obozową (w miejscu gdzie
powstają nowe bloki)z ulicą w kierunku Borku Fałęckiego?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka