Dodaj do ulubionych

Znowu zabity nastolatek

04.02.18, 08:17
Kilka dni temu został śmiertelnie pobity nastolatek na Bieżanowie. Sprawców oczywiście nie znaleziono.To nie pierwszy taki przypadek. Co robi policja by zapewnić ludziom bezpieczeństwo,dlaczego środowisko kiboli nie jest skutecznie rozpracowywane? Dlaczego po ulicach ganiają bandyci z nożami, maczetami, siekierami?
Co na to MSWiA? Nadal szuka w swoich szeregach komunistów.
Co robi KW Kraków ? Walczy z seniorami milicyjnymi. Żebym nie była gołosłowna podam przykład. W komisariacie na osiedlu Zgody było nieużywane pomieszczenie po dawnym kasynie. Miał tam być przeprowadzany remont.W związku z tym,że pieniędzy na remont zabrakło- stało takie rozgrzebane i zagruzowane pomieszczenie.Po uzgodnieniu dowódcą komisariatu,że do czasu rozpoczęcia remontu seniorzy mogą się tam spotykać.
Trwało to około 10 lat. Remont jeszcze się nie rozpoczął,ale już wczesną jesienią ktoś wymienił zamki i uniemożliwił korzystanie z lokalu. Podobno na polecenia komendanta miejskiego.Remontu nadal nie ma, a seniorom (ponad 200 osób)zostało do dyspozycji pomieszczenie około 15 m2.Tym właśnie zajmuje się krakowska policja.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka