magdusia93
18.01.05, 09:59
Jestem za szybkim wyeliminowaniem tej wysoce podejrzanej partii z polskiego
życia politycznego; partia wyjątkowo szkodliwa dla długookresowych interesów
ekonomicznych i politycznych Polski i zrzeszająca ludzi niedouczonych i
zwykłych politykierów,blagierów i dyletantów gospodarczych o czym świadczy
dobitnie przykład kompletnego zrujnowania warszawskich inwestycji i całej
Warszawy przez Kaczyńskiego.na domiar złego partia antyeuropejska,bezczelnie
konserwatywna(walka z gejami i kara śmierci),wsteczna do granic wytrzymałości
i żle albo wcale nie poinformowana o zmianach i zagrożeniach strategiczno-
wojskowo-politycznych zachodzących u naszych wschodnich sąsiadów(partia dziko
antyrosyjska).
Podsumowywując PIS to jeden wielki niewyobrażalny polityczny
skandal jakiego ze świecą szukać na polskiej scenie politycznej.