Dodaj do ulubionych

Zdelegalizować PiS !

18.01.05, 09:59
Jestem za szybkim wyeliminowaniem tej wysoce podejrzanej partii z polskiego
życia politycznego; partia wyjątkowo szkodliwa dla długookresowych interesów
ekonomicznych i politycznych Polski i zrzeszająca ludzi niedouczonych i
zwykłych politykierów,blagierów i dyletantów gospodarczych o czym świadczy
dobitnie przykład kompletnego zrujnowania warszawskich inwestycji i całej
Warszawy przez Kaczyńskiego.na domiar złego partia antyeuropejska,bezczelnie
konserwatywna(walka z gejami i kara śmierci),wsteczna do granic wytrzymałości
i żle albo wcale nie poinformowana o zmianach i zagrożeniach strategiczno-
wojskowo-politycznych zachodzących u naszych wschodnich sąsiadów(partia dziko
antyrosyjska).

Podsumowywując PIS to jeden wielki niewyobrażalny polityczny
skandal jakiego ze świecą szukać na polskiej scenie politycznej.

Obserwuj wątek
    • Gość: ! Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 14:40
      magdusia93 napisała:

      > Jestem za szybkim wyeliminowaniem tej wysoce podejrzanej partii z polskiego
      > życia politycznego; partia wyjątkowo szkodliwa dla długookresowych interesów
      > ekonomicznych i politycznych Polski i zrzeszająca ludzi niedouczonych i
      > zwykłych politykierów,blagierów i dyletantów gospodarczych o czym świadczy
      > dobitnie przykład kompletnego zrujnowania warszawskich inwestycji i całej
      > Warszawy przez Kaczyńskiego.na domiar złego partia antyeuropejska,bezczelnie
      > konserwatywna(walka z gejami i kara śmierci),wsteczna do granic wytrzymałości
      > i żle albo wcale nie poinformowana o zmianach i zagrożeniach strategiczno-
      > wojskowo-politycznych zachodzących u naszych wschodnich sąsiadów(partia dziko
      > antyrosyjska).
      >
      > Podsumowywując PIS to jeden wielki niewyobrażalny polityczny
      > skandal jakiego ze świecą szukać na polskiej scenie politycznej.
      >

      !
      • Gość: Szczery Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.chello.pl 19.01.05, 08:03
        Im prędzej, tym lepiej. Mniej szkód narobią.
        • mcemrek PROWOKACJA LSD????? 19.01.05, 10:41
          Gość portalu: Szczery napisał(a):

          > Im prędzej, tym lepiej. Mniej szkód narobią.



          Prawdopodobnie to co jest wyzej to prowokacja.
          Moze lepiej dajmy szanse raz jeszcze LSD.....to za kilka lat bedziemy Zanzibarem
          • Gość: Obiektywny Zdelegalizowć PiS i LPR !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 11:51
            magdusia93 napisała:

            > Jestem za szybkim wyeliminowaniem tej wysoce podejrzanej partii z polskiego
            > życia politycznego; partia wyjątkowo szkodliwa dla długookresowych interesów
            > ekonomicznych i politycznych Polski i zrzeszająca ludzi niedouczonych i
            > zwykłych politykierów,blagierów i dyletantów gospodarczych o czym świadczy
            > dobitnie przykład kompletnego zrujnowania warszawskich inwestycji i całej
            > Warszawy przez Kaczyńskiego.na domiar złego partia antyeuropejska,bezczelnie
            > konserwatywna(walka z gejami i kara śmierci),wsteczna do granic wytrzymałości
            > i żle albo wcale nie poinformowana o zmianach i zagrożeniach strategiczno-
            > wojskowo-politycznych zachodzących u naszych wschodnich sąsiadów(partia dziko
            > antyrosyjska).
            >
            > Podsumowywując PIS to jeden wielki niewyobrażalny polityczny
            > skandal jakiego ze świecą szukać na polskiej scenie politycznej.
            >

            Te cioty z LPR są warte tych śmierdzieli z PiSdy.
          • seven PiS partią skodziarzy ?? 19.01.05, 12:16
            • magdusia93 Re: PiS partią skodziarzy ?? 19.01.05, 12:49
              Fajansiarzy.
              • mcemrek Re: PiS partią skodziarzy ?? 19.01.05, 13:06
                a jaką ty partie preferujesz??/
                PSL
                a moze Samoobrona???
                • Gość: Rozczochrana Zyta [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 15:23
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: były esbek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.05, 16:06
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • Gość: były ubowiec [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 16:39
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • niezlomny.prawicowiec [...] 19.01.05, 16:58
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: m Nie wdawaj się w dyskusje z imbecylami. Olać ich! IP: *.crowley.pl 19.01.05, 18:19
                  • Gość: Kasia Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.chello.pl 20.01.05, 09:07
                    Uważąm, iż z mocy ustawy partie totaliarne i faszystowskie powinny być
                    delegalizowane.
                    • Gość: anty SBek Dawna UBecja niech walczy z PISem!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 09:37
                      Rozkazuję : Olo
                      • Gość: Polak Dawna UBecja niech walczy z nową !! Z PiS-em ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 11:44
                        Ilu b. konfidentów jest teraz zw PiS ?!

                        Cwaniaczki liczą na to, że pod latarnią bedzie najciemniej.
                        Nic z tego !!!
                        • Gość: anty SBbek Masz rację tam ich jest najwięcej -dla niepoznaki! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 17:52
                          I dodatkowo sami siebie zwalczają w mediach (i na tym forum), żeby nikt nie
                          pomyślał że są esbekami! Tacy z nich spryciarze!
                          • Gość: Yogi Re: Masz rację tam ich jest najwięcej -dla niepoz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 16:30
                            Zgadza się z PiS jest najwięcej konfidentów.
                    • magdusia93 Re: Zdelegalizować PiS ! 22.01.05, 19:07
                      Gość portalu: Kasia napisał(a):

                      > Uważąm, iż z mocy ustawy partie totaliarne i faszystowskie powinny być
                      > delegalizowane.
                      Fakt.
                • magdusia93 Re: PiS partią skodziarzy ?? 20.01.05, 13:21
                  mcemrek napisał:

                  > a jaką ty partie preferujesz??/
                  > PSL
                  > a moze Samoobrona???

                  Ja preferuję partię towaru na lewo od zaprzyjaźnionego PiSdziocha.
                • kpt.ziobro Re: PiS partią skodziarzy ?? 20.01.05, 15:09
                  Hę.
            • bronek.bronek Re: PiS partią skodziarzy ?? 25.01.05, 19:54
              Tak !
        • Gość: Mariusz Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 07:42
          Gość portalu: Szczery napisał(a):

          > Im prędzej, tym lepiej. Mniej szkód narobią.
          Fakt.
          • Gość: Szczery Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.chello.pl 21.01.05, 17:35
            Jak najszybciej !
      • Gość: Zaniepokojony Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 18:41
        Gość portalu: ! napisał(a):

        > magdusia93 napisała:
        >
        > > Jestem za szybkim wyeliminowaniem tej wysoce podejrzanej partii z polskie
        > go
        > > życia politycznego; partia wyjątkowo szkodliwa dla długookresowych intere
        > sów
        > > ekonomicznych i politycznych Polski i zrzeszająca ludzi niedouczonych i
        > > zwykłych politykierów,blagierów i dyletantów gospodarczych o czym świadcz
        > y
        > > dobitnie przykład kompletnego zrujnowania warszawskich inwestycji i całej
        >
        > > Warszawy przez Kaczyńskiego.na domiar złego partia antyeuropejska,bezczel
        > nie
        > > konserwatywna(walka z gejami i kara śmierci),wsteczna do granic wytrzymał
        > ości
        > > i żle albo wcale nie poinformowana o zmianach i zagrożeniach strategiczno
        > -
        > > wojskowo-politycznych zachodzących u naszych wschodnich sąsiadów(partia d
        > ziko
        > > antyrosyjska).
        > >
        > > Podsumowywując PIS to jeden wielki niewyobrażalny polityczny
        > > skandal jakiego ze świecą szukać na polskiej scenie politycznej.
        > >
        >
        > !

        !!
        • Gość: bubu Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 21:13
          A czego spodziewacie się po facetach, którzy ukradli księżyc.?
          • Gość: Yogi Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 09:24
            Gość portalu: bubu napisał(a):

            > A czego spodziewacie się po facetach, którzy ukradli księżyc.?

            Chociażby odrobiny uczciwości.
            • Gość: Karol Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.chello.pl 25.01.05, 07:58
              Gość portalu: Yogi napisał(a):

              > Gość portalu: bubu napisał(a):
              >
              > > A czego spodziewacie się po facetach, którzy ukradli księżyc.?
              >
              > Chociażby odrobiny uczciwości.

              Czego ?!!!!!!
              Hahahahahahahaha !!!!!!!!
              • Gość: Yogi Re: Zdelegalizować PiS ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 10:47
                Gość portalu: Karol napisał(a):

                > Gość portalu: Yogi napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: bubu napisał(a):
                > >
                > > > A czego spodziewacie się po facetach, którzy ukradli księżyc.?
                > >
                > > Chociażby odrobiny uczciwości.
                >
                > Czego ?!!!!!!
                > Hahahahahahahaha !!!!!!!!

                Fakt.
    • broton Re: Zdelegalizować PiS ! 25.01.05, 20:10
      ...podobno już zdelegalizowana ...!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka