Dodaj do ulubionych

AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil??

10.02.05, 16:39
napiszcie co wiecie
ja wiem tylko ze to 14 godzinek i ze kosztuje 250 i ogolnie ze to ma tradycje
i taakie taam

czy to sie w ogole oplaca ???
czy tam sie zdaje jakis egzamin na koncu ???

Obserwuj wątek
    • sabbina Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil 10.02.05, 16:53
      mam dla Ciebie dobra radę,
      przed zapisaniem się na te szkolenie zapytaj się kto cie będzie uczył, a
      następnie poproś wykładowcę o wydruk jego rachunku inwestycyjnego z Biura
      Maklerskiego z ostatnich trzech lat,

      zobacz czy i ile zarabia na giełdzie ?

      wtedy będziesz wiedziała, czy ten gosciu w ogóle zna się na giełdzie, czy tylko
      jest teoretykiem zarabiającym na takich jak ty !
      • Gość: rasta Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.net / *.ar.krakow.pl 10.02.05, 18:51
        > następnie poproś wykładowcę o wydruk jego rachunku inwestycyjnego z Biura
        > Maklerskiego z ostatnich trzech lat,
        >
        > zobacz czy i ile zarabia na giełdzie ?

        ehe i napewno pokaze.

        co do reszty tosie zgadzam. trzeba sprawdzic kto wyklada. a tak na marginesie to
        wszytskiego mozna samemu sie nauczyc a te 250 zeta to nie na kurs ale jako
        frycowe na gieldzie przegrac...
        • sabbina Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil 10.02.05, 18:57
          jak ktoś choć trochę zna się na giełdzie to zarabia na niej pieniądze !

          acha jak ci nie będzie chciał pokazać rachunku inwestycyjnego, zobacz na :

          1. jakim samochodem jeździ,
          2. gdzie mieszka,
          3. jak się ubiera,
          4. gdzie spędza wolny czas (styl zycia)

          etc.

          jak się zna na giełdzie powinien żyć na wysokim poziomie,
          jak się nie zna zarabia na frajerach na kursach...,


          czego można nauczyć się na 14 godzinach ???


          dosłownie NICZEGO !!!
        • Gość: cristo_ma Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.05, 23:49
          Frycowe na giełdzie 250zł, buahahaha, Tyle to mozna w bierki przegrac...
          Kurs z opisu jest raczej o tym, jak działa giełda, a nie jak inwestować ;)
          papierek przyda ci sie tak samo jak i inne papierki (dno szuflady, ew wpis do
          cv), chyba ze piszesz prace z funkjonowania rynkow papierow wartosciowych.. ;)

          A jak chcesz sie rzeczywiście nauczyć, to polecam pare ksiazek Murphy'ego,
          soros'a, sperando, podstawy ekonomii, finanse przedsiębiorstw, rachunkowość
          (tak, tak), jakies 10-14 godzin dziennie (5 dni w tygodniu) spedzania tylko na
          inwestowaniu (lub chociaz obserwacji) i moze za roczek, dwa ...
    • restea Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil 10.02.05, 21:35
      milo ze napisaliscie :]
      no az mi sie chce smiac

      ja sie powaznie pytam
      i pytanko bylo do ludzi co kiedys brali w tym udzial albo cos wiedza

      a tak w ogole to kazdy wie ze na ten kurs to sie nie idze po wiedze a po papier
      wiec jak ktos cos wie a nie tworzy wlasnych "madrych" teorii to prosze o wpisy

      ps hmmm styl zycia sprawdze i jeszcze zobacze jakim glugopisem pisze bo o tym
      zapomnieliscie .. .
      • Gość: rasta surrealizm IP: *.net / *.crowley.pl 12.02.05, 17:04
        > a tak w ogole to kazdy wie ze na ten kurs to sie nie idze po wiedze a po papier

        to po co zakladac watek?

        > no az mi sie chce smiac

        jak przestane to dam znac :)))))))))

        p.s. podobno istnieja jednostki, ktore kwicza z radosci na widok papierka z
        pieczatka warta kilkaset zlotych...
    • Gość: 19latek Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.is.net.pl / 217.144.192.* 11.02.05, 13:15
      No przez 14 godzin to za wiele chyba rzeczywiście się nie da o giełdzie
      nauczyć, ale pytanko mam takie czy ten papierek, że to skończylem, to coś mi
      wogóle daje? mogę sobie to w CV wpisać?

      Egzaminu chyba nie ma, bo na stronie AE pisze, że każdy uczestnik dostaje
      certyfikat, jak jest inaczej, to może ktoś nas tu oświeci
      • Gość: rasta Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.net / *.crowley.pl 12.02.05, 17:09
        >czy ten papierek, że to skończylem, to coś mi
        > wogóle daje?

        satysfakcje to pewne. oprawiony w zlote ramki wnuczkom mozna pokazac...

        >mogę sobie to w CV wpisać?

        troche wstyd...

        p.s. literatura jest ogromna, praktyka nauczy wiecej a zawsze mozna popytac
        gosci z Indexu na AE (maja pokoj w Ustroniu)
        • Gość: Ania ????? IP: *.tele2.pl 15.02.05, 09:05
          > >mogę sobie to w CV wpisać?
          >
          > troche wstyd...

          A dlaczego od razu wstyd??????
    • Gość: + Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.05, 18:47
      Jest to zwykły wykład o giełdzie, na koniec którego dostajesz papier iż brałeś
      w tym udział.
      Równie dobrze możesz poprosić kolesi z IV/V roku AE o skserowanie wykładów -
      koszt wiedzy x ilość kartek xero, ale bez papierka ...
      • Gość: rasta Re: AE Szkola Giełdowwa-kursik CZYktosSIEwTObawil IP: *.net / *.crowley.pl 14.02.05, 00:55
        papierek tez mozna skserowac...
    • Gość: Ania Szkoła giełdow w Internecie IP: *.aine.pl 14.02.05, 18:45
      Tu jest cały ten kurs (za darmo):

      sgi.gpw.com.pl/index.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka