kinia111 06.03.05, 13:08 Czy terminowo wywiazuja sie ze zobowiazan, czy oddawane bloki ne budzą zastrzeżeń pod wzgledme technicznym? co myslicie o mieszkaniach na Fredry? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ktoś Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 19:17 Znam bardzo dobrze Krak-System9od kilku lat) dla nich głównie buduje Chemobudowa zadaj konkretne pytanie. Krak-system jest deweloperem kiedyś BUDOWALI tbs Odpowiedz Link Zgłoś
kinia111 Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? 09.03.05, 08:11 Interesuje mnie czy bloki są oddawane w przyrzeczonym terminie, jak jest skonstruowana umowa przedwstępna (czy bardzo niekorzystna dla kupującego0 , i czy wpłata 15.000 złotych tytułem zaliczki na mieszkanie, w sytuacji gdy dla miejsca inwestycji nie ma jeszcze pozwolenia budowlanego, to nie jest zbyt duże ryzyko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Padniewski Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? IP: *.betanet.pl 09.04.05, 17:53 nie pchaj się w Krak-system mieszkaniec padniewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
kinia111 Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? 11.04.05, 11:13 a jakies problemy były? TBS Krak-system ma ciekawą ofertę na fredry , a powiedzenie zeby sie nie pchac, bez podania konkretów, niewiele mi pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? IP: *.solidex.com.pl / *.solidex.com.pl 20.05.05, 11:36 mieszkam na Tomickiego (krak-system), nie znam innych tbsow, oddali dosc terminowo, poslizg 5 miesiecy, stan techniczny ok, sa bardzo mili przed podpisywaniem umowy i w trakcie, ciezko wyegzekwowac reklamacje i naprawy gwarancyjne, poslizgi kilkumiesieczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aeniolek Re: czy ktos wie cos na temat TBS Krak-System? IP: *.autocom.pl 23.05.05, 00:13 co to znaczy,że trudno wyegzekwować reklamacje itp??kupilam właśnie partycypacje na tomickiego..i na razie jestem bardzo zadowolona:) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Urząd Miasta 23.05.05, 15:58 W UMK jest zarejestrowane formalnie Stowarzyszenie poszkodowanych przez Kraksystem. Może coś więcej wiedzą? Odpowiedz Link Zgłoś