Gość: kubek
IP: *.jtb.pl / *.jtb.pl
05.04.05, 13:28
Witam. W tym tygodniu zaczynam 20 tygodniowy program przygotowywujacy do
maratonu Warszawskiego. Ma ktos ochote pobiegac ze mna 3 dni w tygodniu?
biegajznami.pl/pokaz.php?kg=0&idk=-1&id=410 - szczegolowy opis
programu. Zapraszam serdecznie. #1515287