Dodaj do ulubionych

zachęta do biegania

IP: *.jtb.pl / *.jtb.pl 05.04.05, 13:28
Witam. W tym tygodniu zaczynam 20 tygodniowy program przygotowywujacy do
maratonu Warszawskiego. Ma ktos ochote pobiegac ze mna 3 dni w tygodniu?
biegajznami.pl/pokaz.php?kg=0&idk=-1&id=410 - szczegolowy opis
programu. Zapraszam serdecznie. #1515287
Obserwuj wątek
    • Gość: biegacz Re: zachęta do biegania IP: *.multi / 62.233.163.* 05.04.05, 23:09
      hejka.
      Kraków tez ma maraton . w tym roku siódmego maja. Juz troche późno rozpoczęcie
      przygotowan, ale w przyszłym roku warto wziąść udział - podobno najpiękniejszy
      maraton w Polsce.
      pozdrawiam
      • Gość: kubek Re: zachęta do biegania IP: *.jtb.pl / *.jtb.pl 06.04.05, 00:20
        Tak wiem, na przyszly rok skusze sie na Krakow - teraz juz za pozno:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka