Gość: krakusof IP: 62.233.151.* 26.06.02, 16:22 zajebista imprezownia wprawdzie teoretycznie przeznaczona dla pewnego towarzystwa jednak ostatnio mozna tam zauwazyc ze przychodza tam rowniez zwykle parki...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Polak Re: cocon w krakowie IP: *.rmf.pl 02.07.02, 10:09 teoretycznie...? ? Przecież to jest gejowski klub...ja tam nie mam nic do gejów - ale nie lubie jak mnie ktoś muska po pośladkach..więc nie pleć bzdur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norton Re: cocon w krakowie IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.02, 20:13 Romeo - jak to przyjemnie samemu sobie palnac komplement, dream on, a po polsku załosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remek Re: cocon w krakowie IP: *.usr.onet.pl / 192.168.0.* 18.07.02, 14:05 Gość portalu: krakusof napisał(a): > ostatnio mozna tam zauwazyc ze przychodza tam rowniez zwykle > parki...:) Tiaaa? A ja słyszałem że to ulubiona knajpa Onetu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: linka Re: cocon w krakowie IP: *.in-addr.btopenworld.com 22.08.02, 09:46 mieszkam w Krakowie i nigdy tam nie trafilam....moze jakies wskazowki..? Odpowiedz Link Zgłoś
waldzios Re: cocon w krakowie 22.08.02, 09:58 ul. Gazowa 21 Ponoć mają wprowadzić karty klubowe :-( Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: cocon w krakowie 27.08.02, 09:03 Mnie się bardzo podobało, chociaż szukałam tylko dobrej imprezki (bez wartosci dodanej)... Odpowiedz Link Zgłoś