Gość: daga
IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.*
04.05.05, 15:25
umowilam sie na randke i mam wybrac miejsce
ale nie chce trafic do jakiejs mordowni ale gdzies moze byc nawet za krakowem
gdzie jest milo przyjemnie nie za wiele ludzi i ROMANTYCZNIE !!
blagam pomozcie
bede wdzieczna za kazde info