Dodaj do ulubionych

gdzie?? blagam

IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 04.05.05, 15:25
umowilam sie na randke i mam wybrac miejsce
ale nie chce trafic do jakiejs mordowni ale gdzies moze byc nawet za krakowem
gdzie jest milo przyjemnie nie za wiele ludzi i ROMANTYCZNIE !!
blagam pomozcie
bede wdzieczna za kazde info
Obserwuj wątek
    • lucy215 Re: gdzie?? blagam 04.05.05, 16:08
      może być Prowincja na Brackiej, a poza tym moze warto udać się na Kazimierz,
      tam takich knajpek jest na pęczki ;)
      • Gość: uy Re: gdzie?? blagam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 17:39
        buddha bar!
        rynek gl
        wpasaz niedaleko szarej kamienicy
        • k_madame Re: gdzie?? blagam 05.05.05, 20:36
          popieram..Buddha bar fajniutki...ja jeszcze lubie Stalowe Magnolie na Jana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka