07.07.05, 16:06
czy jest ktos kto jest tam zarejestrowany ?? jak tak to przeslijcie mi
zaproszenie na kwinta.m@interia.pl => zainteresowani wiedza o co chodzi ;) z
gory DZIEKI !!
Obserwuj wątek
    • traszor Re: grono.net 07.07.05, 16:08
      a co? nikt ze znajomych cie nie chce zaprosić?
      • qwint Re: grono.net 07.07.05, 16:11
        znajomych niemam tam chyba ze niewiem :>
        lepiej na adres kwinta_m@o2.pl
        • traszor Re: grono.net 07.07.05, 16:18
          ee- mówie ci, odpuść sobie.. niewarto.. zresztą większosc ludzi na gronie jest
          z warszawy lub okolic.. jako krakus chciałbys przebywac w takim towarzystwie?
          wiesz.. warszawfka..
          • qwint Re: grono.net 07.07.05, 16:20
            skoro tak to sie jeszcze zastanowie ;) hehe
            :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka