qwint 07.07.05, 16:06 czy jest ktos kto jest tam zarejestrowany ?? jak tak to przeslijcie mi zaproszenie na kwinta.m@interia.pl => zainteresowani wiedza o co chodzi ;) z gory DZIEKI !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
traszor Re: grono.net 07.07.05, 16:08 a co? nikt ze znajomych cie nie chce zaprosić? Odpowiedz Link Zgłoś
qwint Re: grono.net 07.07.05, 16:11 znajomych niemam tam chyba ze niewiem :> lepiej na adres kwinta_m@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
traszor Re: grono.net 07.07.05, 16:18 ee- mówie ci, odpuść sobie.. niewarto.. zresztą większosc ludzi na gronie jest z warszawy lub okolic.. jako krakus chciałbys przebywac w takim towarzystwie? wiesz.. warszawfka.. Odpowiedz Link Zgłoś
qwint Re: grono.net 07.07.05, 16:20 skoro tak to sie jeszcze zastanowie ;) hehe :D Odpowiedz Link Zgłoś