Gość: h
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.07.05, 18:58
czy ktoś się orientuje, gdzie odbywają się zajęcia z inf. (wykłady i cała
reszta) w UJ? oczywiście większość ma miejsce w instytucie informatyki, ale na
stronie napisali, że także używane są sale wykładowe np. nowego kampusu. to
się naprawdę zdarza, czy ściemniają żeby lepiej wyglądało? jeżeli tak, to
często? (nowy kampus jest daleko od II, dlatego pytam)