Dodaj do ulubionych

UJ informatyka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 18:58
czy ktoś się orientuje, gdzie odbywają się zajęcia z inf. (wykłady i cała
reszta) w UJ? oczywiście większość ma miejsce w instytucie informatyki, ale na
stronie napisali, że także używane są sale wykładowe np. nowego kampusu. to
się naprawdę zdarza, czy ściemniają żeby lepiej wyglądało? jeżeli tak, to
często? (nowy kampus jest daleko od II, dlatego pytam)
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomix Re: UJ informatyka IP: *.autocom.pl 14.07.05, 19:02
      Nie jestem studentem Uj ale moge ci powiedziec ze nowy kampus to spory kawal drogi od drugiegiego,wsumie latwo tam dojechac autobusem po jednej przesiadce do 124,jakies 30 minut od Paderewianum :)
    • Gość: garbaty ciul Re: UJ informatyka IP: 82.177.97.* 15.07.05, 09:48
      na pierwszym semestrze laborki i wiekszosc cwiczen w instytucie, natomiast wyklady i chyba jedne cwiczenia (WdM :)) na kampusie dojazd zajmuje troche... ten kampus polozony jest kawalek za tesco na kapelance...
      sa tez jendak plusy: nowoczesne budownictwo no i pelno studentek z bioczegostam itp kierunkow... ech...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka