Gość: Paweł IP: *.kompania.net 16.08.05, 02:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Deni Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 22:55 Należe do parafii Korzkiewskiej i jest mi wstyd, że tak potraktowano proboszcza. Znalazło się kilku podżegaczy z listonoszem (Wojtkiem) na czele ,którzy mieli osobiste urazy i wykorzystując obojętność większości parafian zmusili księdza do rezygnacji. Ja wiem ,że to nie był najlepszy proboszcz ale nie było żadnego powodu,żeby starszego (66lat)kapłana w tak brutalny sposób wygnać.Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że oni uważają się za gorliwych chrześcijan a nie mają pojęcia o co chodzi w naszym wyznaniu. Jest mi bardzo przykro i wstyd,że ludzie w tłumie zachowują się jak BARANY!!!!!!!! Rzucają kamieniami i wogóle plotą takie bzdury ,że głowa mała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 23:55 Zgadzam się z pani opinią. Także należę do tej parafii i także się tego wstydze przez tych ludzi. Jak oni mogą tak postępować? Krytykować,oczerniać a nawet rzucać kamieniami w sługę Bożego... Wszyscy jesteśmy zszokowani. Niech Bóg wybaczy tym ludziom, A najbardziej temu który to wszystko zaczął czyli p.Wojtkowi. Przez tyle lat służył Bogu przy boku księdza,nieraz czytał ewangelię i teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze. JUDASZ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dociekliwy Re: Wstyd!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 10:35 czytal ewangelie??? a czy to osoba duchowna? moze czytania czytal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz Re: Wstyd!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.05, 09:49 Dziwie sie, ze jedna osoba jest w stanie namowic do "zbrodni" cala wies. Czyli niezla dyktaturke ma u was p.Wojtek? Ludzie nic nie tlumaczy waszego chamskiego zachowania!Winny p. Wojtek, a wy gdzie byliscie? Pewnie szczelnie pozamykani w cieplych domkach. Jak p. W. kaze wam krasc i mordowac, to tez to zrobicie. Mozna nie przepadac za ksiedzem, ale chyba sa cywlizowane metody? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parafianin Re: Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.05, 19:38 MY BRONILISMY, PODTRZYMYWALIŚMY KSIĘDZA NA DUCHU I PRÓBOWLAIŚMY NORMALNIE ROZMAWIAĆ Z JEGO PRZECIWNIKAMI ALE ONI NIE CHCIELI I DALEJ TRZYMALI PRZY SWOIM... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: link Re: Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.05, 21:48 Zgadzam sie z niektórymi wypowiedziami. Ksiadz proboszc był tej że parafi od 14 lat i przez ten okres nie nauczył sie nawet czytac nazwisk swoich parafian , które to wyczytywal przy okazji intencj mszalnych z ambony myląc sie za kazdym razem. Owszem bardzo duzo zrobił dla parafi ( ale przeciez robił to za ofiary od parafian , i parafianie powinni go zato rozliczyc ).Dlaczego przy tej parafi nie było rady parafialnejktóra by mogła śledzić wydatki proboszcz z tych że ofiar Pamietam popszedniego wikariusza ksiedza Mariana , który bodaj to ostatniego roku jaki był w tej parafi , chodzac po kolędzie ( wizycje duszpasterskiej ) nie miał nawet czasu usiąść i porozmawiac z domownikami , bo się tłumaczył że ksiadz proboszc wyznaczył go do prowadzenia jasełek , iże musi byc juz o godz. 15 w krakowie. A kolenda która sobie zaplanował na ten dzien a , była to sobota miała trwac 8 -18 i wjak takiej sytyłacji mozna zdązycna 15 Wsrydu to to nie ma że parafianie chca innego proboszca ,Przeciez mamy juz XXI wiek , a proboszc lansował XIX wiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: link Re: Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.05, 21:53 A co wy parafianie chcecje od listonosza Wojtka. Człowiek w takim zawodzie bywa prawie wszedzie , widzi dużo , albo i jeszce więcej. Taki jego zawód . i napewno ma wiecej do powiedzenia niz wy wszyscy razem wzęci Cy to jest wzstyd że jest taki człowiek co nie boi sie ust otworzyc . W dużo mówicie , ale powiedzcie to wprost do niego . Napewno nikt z was tego nie powie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parafianin Re: Wstyd!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 11:25 no tak okazało się, że w tym wszystkim najwieksze zainteresowanie wzbudza Pan Wojtek. Ja myślę, że on poprostu lekko przesadził, bo pewnie miał jakiś osobisty żal do ksiedza i teraz poruszył całą wieś jakby chciał udowodnić że podpalona wikarówka to sprawka księdza proboszcza. Jak można było wogóle tak pomyśleć..........na marginesie to po to są fora żeby się wypowiadać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ministrant Re: Wstyd!!!!! IP: 81.219.149.* 24.08.05, 20:05 Jak nie mówi się głośno o co chodzi to pewnie chodzi o babę, widocznie jeden drugiemu podrypywał, wyszło to i stąd te animozje. Właściwie trudno się dziwić. Odpowiedz Link Zgłoś