Dodaj do ulubionych

knurek transgeniczny

22.09.05, 17:50
wczoraj w krakowskiej spółce giełdowej Strzelec, powołano do Rady Nadzorczej
profesora rolnictwa Karola Węglarza,

profesor w swoim info podaje, że;

"...Do znaczących osiągnięć zawodowych Pana Karola Węglarzy należy (...)
między innymi współudział w wychodowaniu pierwszego w Europie knurka
transgenicznego..."

www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=399957

:)))
Obserwuj wątek
    • hauabaua Re: knurek transgeniczny 22.09.05, 17:57
      Hehehe... naucz się czytać.
      .
      • trudny2002 sabbina, a czy 22.09.05, 18:01
        pies sąsiadów nadal ujada kiedy Cię widzi?
        trudny
        • sabbina Re: sabbina, a czy 22.09.05, 18:03
          uspokajacz dżwiękowy działa rewelacyjnie !
          • Gość: Y_Sam Re: sabbina, a czy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.05, 11:08
            Sabbin, a jak tam pegienig? Coś spekuła się raczej nie uda - mówiłem żeby brać
            na lewar? :-)
    • Gość: j27 Re: knurek transgeniczny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 19:35
      ... znaczy tera bedzie monożył je na giełdzie ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka