tosia_ 11.09.02, 17:00 Jakie są wasze ulubione słodycze? Ja głosuję za czekoladą, lodami i sernikiem :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gph Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.09.02, 17:12 słodkie są usta dziewcząt... Odpowiedz Link Zgłoś
anna_wu Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 17:14 Szarlotka z polewa toffee. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: India Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.and.pl / 192.168.0.* 11.09.02, 17:43 swrnik i szrlotka, uwielbiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.02, 17:52 daj przepis na te cudaczne potrawy ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mtq Re: Coś na słodko (czekolada) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.09.02, 17:46 Ulubione? CZEKOLADA :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.02, 17:53 marcepan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bluetab70 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.salwator.net 11.09.02, 23:33 błeeeeeeeeeeeeeeee ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 11.09.02, 17:54 Lody, landrynki, sernik, majonez.. Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 19:15 Gość portalu: tomCrac napisał(a): > majonez.. ????????????? Moje: toffi, marcepan, czekolada, szarlotka. Odpowiedz Link Zgłoś
prokocim1 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 20:32 tosia_ napisała: > Jakie są wasze ulubione słodycze? Ja głosuję za czekoladą, lodami i > sernikiem :))) czekoladka moze byc ale nie williams, tyra benks mniam a lody to dla michala Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 20:36 > a lody to dla michala obrzydliwe Odpowiedz Link Zgłoś
bluetab70 Tiramisu! 12.09.02, 08:35 ale takie prawdziwe, z serkiem mascarpone (chyba tak się pisze?), nasączone winem marsala lub likierem amaretto, nie ten udawany gniot, który podszywa się pod tiramisu w Noworolu. poza tym turkish delight, i takie coś greckie - paklava - w sam raz do wyciągania plombek z zębów, ale miodzio! Tomcrac pewnie potwiedzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac Re: Tiramisu! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 12.09.02, 10:00 > takie coś greckie - paklava - w sam raz do > wyciągania plombek z zębów, ale miodzio! > tomCrac pewnie potwierdzi :) Bluetab70 czy Ty chcesz przez to powiedziec, ze mi plomby wypadaja?? ;)) Slyszalem o tym, ale nie pamietam czy konsumowalem, jezeli jest to bardzo gesta mikstura, baaardzo slodka, to pewnie bylo to :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: India Re: Tiramisu! IP: *.and.pl / 192.168.0.* 12.09.02, 10:22 No i po tych słodkościach ja bym sie jesdnak chetnie napiła ginu z toniciem. Mimo tego że w temacie miało być bezalkoholowo Odpowiedz Link Zgłoś
bluetab70 Re: Tiramisu! 12.09.02, 18:50 TomCrac, miałeś potwierdzić, że miodzio, a nie, że Ci plomby wypadają:)) A poważnie , to paclava to jest takie słodkie, lepkie, bo na miodzie, i z orzechami: nie mogłeś tego nie jeść... .... no, chyba że z tą Grecją to lipa ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.net.autocom.pl 12.09.02, 10:37 Ja ze słodyczy głosuje na lody i to tylko waniliowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tow_Mao Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.02, 22:34 tosia_ napisała: > Jakie są wasze ulubione słodycze? Kiedys - "Fererro Rocher" czy jakos tak, wiadomo o co chodzi (a jesli nie to pisze: kulka z orzechem w srodku oblana czekolada). Po obiedzie lubilem wepchnac w siebie cale pudelko tych pysznosci (18 sztuk ?). Na szczescie rzucilem ten nalog i od pieciu miesiecy nie jem nic slodkiego! Jesli czyta to ktos, kto ma podobny problem, niech wie, ze mozna przestac sie tuczyc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:44 Witam!!! Mam chwilkę czasu, nic mądrego nie napiszę ale.... Kupuję 1/2 litra śmietany 36% w karejfurze. Kupuję gorzką czekoladę. Kupuję wiśienki /niestety w likierze/. Kupuję brzoskwinie /świeże lub w syropie/ Kupuję, nie nic więcej nie kupuję! Zabieram "to" wszystko do domu!!! Śmietanę wsadzam do zamrażarki na 1 godzinę - jak mam ochotę to potrząsnę co chwilkę. Po godzinie oziębiania, wlewam do specjalnego naczynia "ze stali nierdzewnej wsypuję dwie duże łyzki cukru i ubijam, ubijam, ubijam:)))) Jak juz naubijam przekładam "produkt" do specjalnych miseczek i przybieram niewielką ilością owoców. Na sam koniec przy pomocy tarki - koniecznie z nierdzewnej stali:))- wiórkuję czekoladę gorzką /najlepiej z Wawelu/. Wiórkami obficie - bardzo obficie - posypuję śmietanę i........... Zasiadam przed kompa, nalewam do kieliszka jabolka i......... :-)))skks Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 09:52 Gość portalu: skks napisał(a): > nalewam do kieliszka jabolka i......... Miało być bez alkoholu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:55 > > nalewam do kieliszka jabolka i......... > > Miało być bez alkoholu! A gdziez ten alkohol?! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:59 :-)))) Nie badźta "ortodoksi" czy juz nawet pisać o "..." nie mozna:) :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 09:58 Na zimowe wieczory jak się wraca zmarzniety w ciepłe pielesze domowe - to tylko browarek grzany z sokiem.Bezalkoholowy .) oczywiście... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 10:10 Dr Ginie mam niesmiałe pytanko: Czy p.dr przypadkiem nie pogięło? Browiec , jaki? A? to był żart? :-)))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:16 No jacha. .Pianka taka z mrugnięciem ślipia - jak w reklamie... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:24 CUKIER TO BIAŁA ŚMIERĆ :) najlepszy w kostkach Odpowiedz Link Zgłoś
drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:31 A po dadaniu drożdżyków i stosownej obróbce to już mniej białą i nie w kostkach.Jak to pięknie brzmi w tym bezalkoholowym słodkim watku... :)) Odpowiedz Link Zgłoś