Dodaj do ulubionych

Coś na słodko (bez alkoholu)

11.09.02, 17:00
Jakie są wasze ulubione słodycze? Ja głosuję za czekoladą, lodami i
sernikiem :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: gph Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.09.02, 17:12
      słodkie są usta dziewcząt...
    • anna_wu Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 17:14
      Szarlotka z polewa toffee.
      • Gość: India Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.and.pl / 192.168.0.* 11.09.02, 17:43
        swrnik i szrlotka, uwielbiam
        • Gość: peteen Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.02, 17:52
          daj przepis na te cudaczne potrawy ;c)
    • Gość: mtq Re: Coś na słodko (czekolada) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.09.02, 17:46
      Ulubione?
      CZEKOLADA :-))))))
    • Gość: peteen Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.02, 17:53
      marcepan
      • Gość: bluetab70 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.salwator.net 11.09.02, 23:33
        błeeeeeeeeeeeeeeee
        ;)




    • Gość: tomCrac Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 11.09.02, 17:54
      Lody, landrynki, sernik, majonez..
      • kuba203 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 19:15
        Gość portalu: tomCrac napisał(a):

        > majonez..

        ?????????????

        Moje: toffi, marcepan, czekolada, szarlotka.
    • mikolaj7 Zelki Haribo n/t 11.09.02, 20:21

    • prokocim1 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 20:32
      tosia_ napisała:

      > Jakie są wasze ulubione słodycze? Ja głosuję za czekoladą, lodami i
      > sernikiem :)))


      czekoladka moze byc ale nie williams, tyra benks mniam
      a lody to dla michala
      • mikolaj7 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 11.09.02, 20:36

        > a lody to dla michala

        obrzydliwe
    • bluetab70 Tiramisu! 12.09.02, 08:30
    • bluetab70 Tiramisu! 12.09.02, 08:35
      ale takie prawdziwe, z serkiem mascarpone (chyba tak się pisze?), nasączone
      winem marsala lub likierem amaretto, nie ten udawany gniot, który podszywa się
      pod tiramisu w Noworolu.
      poza tym turkish delight, i takie coś greckie - paklava - w sam raz do
      wyciągania plombek z zębów, ale miodzio!
      Tomcrac pewnie potwiedzi :)
      • Gość: tomCrac Re: Tiramisu! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 12.09.02, 10:00
        > takie coś greckie - paklava - w sam raz do
        > wyciągania plombek z zębów, ale miodzio!
        > tomCrac pewnie potwierdzi :)

        Bluetab70 czy Ty chcesz przez to powiedziec, ze mi plomby wypadaja?? ;)) Slyszalem o tym, ale nie pamietam czy konsumowalem, jezeli jest to bardzo gesta mikstura, baaardzo slodka, to pewnie bylo to :)
        • Gość: India Re: Tiramisu! IP: *.and.pl / 192.168.0.* 12.09.02, 10:22
          No i po tych słodkościach ja bym sie jesdnak chetnie napiła ginu z toniciem.
          Mimo tego że w temacie miało być bezalkoholowo
        • bluetab70 Re: Tiramisu! 12.09.02, 18:50
          TomCrac, miałeś potwierdzić, że miodzio, a nie, że Ci plomby wypadają:))
          A poważnie , to paclava to jest takie słodkie, lepkie, bo na miodzie, i z
          orzechami: nie mogłeś tego nie jeść...
          .... no, chyba że z tą Grecją to lipa ;0)
    • Gość: gostek Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.net.autocom.pl 12.09.02, 10:37
      Ja ze słodyczy głosuje na lody i to tylko waniliowe
    • Gość: tow_Mao Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.02, 22:34
      tosia_ napisała:

      > Jakie są wasze ulubione słodycze?

      Kiedys - "Fererro Rocher" czy jakos tak, wiadomo o co chodzi (a jesli nie to
      pisze: kulka z orzechem w srodku oblana czekolada). Po obiedzie lubilem
      wepchnac w siebie cale pudelko tych pysznosci (18 sztuk ?). Na szczescie
      rzucilem ten nalog i od pieciu miesiecy nie jem nic slodkiego! Jesli czyta to
      ktos, kto ma podobny problem, niech wie, ze mozna przestac sie tuczyc!
      • Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:44
        Witam!!!
        Mam chwilkę czasu, nic mądrego nie napiszę ale....

        Kupuję 1/2 litra śmietany 36% w karejfurze. Kupuję gorzką czekoladę.
        Kupuję wiśienki /niestety w likierze/. Kupuję brzoskwinie /świeże lub w syropie/
        Kupuję, nie nic więcej nie kupuję!
        Zabieram "to" wszystko do domu!!!
        Śmietanę wsadzam do zamrażarki na 1 godzinę - jak mam ochotę to potrząsnę co
        chwilkę.
        Po godzinie oziębiania, wlewam do specjalnego naczynia "ze stali nierdzewnej
        wsypuję dwie duże łyzki cukru i ubijam, ubijam, ubijam:))))
        Jak juz naubijam przekładam "produkt" do specjalnych miseczek i przybieram
        niewielką ilością owoców.
        Na sam koniec przy pomocy tarki - koniecznie z nierdzewnej stali:))- wiórkuję
        czekoladę gorzką /najlepiej z Wawelu/.
        Wiórkami obficie - bardzo obficie - posypuję śmietanę i...........
        Zasiadam przed kompa, nalewam do kieliszka jabolka i.........
        :-)))skks
        • kathy38 Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 09:52
          Gość portalu: skks napisał(a):

          > nalewam do kieliszka jabolka i.........

          Miało być bez alkoholu!
          • Gość: tomCrac Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:55
            > > nalewam do kieliszka jabolka i.........
            >
            > Miało być bez alkoholu!

            A gdziez ten alkohol?! ;))
            • Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 09:59
              :-))))
              Nie badźta "ortodoksi" czy juz nawet pisać o "..." nie mozna:)
              :-))) skks
          • drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 09:58
            Na zimowe wieczory jak się wraca zmarzniety w ciepłe pielesze domowe - to tylko
            browarek grzany z sokiem.Bezalkoholowy .) oczywiście...
            :))
            • Gość: skks Re: Coś na słodko (bez alkoholu) IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 10:10
              Dr Ginie mam niesmiałe pytanko: Czy p.dr przypadkiem nie pogięło?
              Browiec , jaki?
              A? to był żart?
              :-)))) skks
              • drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:16
                No jacha. .Pianka taka z mrugnięciem ślipia - jak w reklamie...
                :))
                • m.in Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:24
                  CUKIER TO BIAŁA ŚMIERĆ :)
                  najlepszy w kostkach
                  • drgin Re: Coś na słodko (bez alkoholu) 13.09.02, 10:31
                    A po dadaniu drożdżyków i stosownej obróbce to już mniej białą i nie w
                    kostkach.Jak to pięknie brzmi w tym bezalkoholowym słodkim watku... :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka