Dodaj do ulubionych

Do studentów prawa KSW!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 18:31
Nie wiecie czemu na stronie KSW pisze że 3 października o 10:30 mamy test z
niemieckiego? Przecież większość z nas wybrała angielski a jako drugi język
mamy łacine. Nie wiem też czemu w planie zajęć nie mamy uwzględnionego wf-u.
Obserwuj wątek
    • Gość: prawniczka:) Re: Do studentów prawa KSW! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 21:30
      dobre pytanie! pewnie o wf dowiemy sie na spotkaniu org w pon. i jeszcze takie
      pyt: czy to w jakiej gr jestesmy bedzie wiadomo dopiero w pon?
      • Gość: asiaiasia Re: Do studentów prawa KSW! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 22:27
        Tak, o grupie dowiemy sie przy odbieraniu indeksów!
      • Gość: justyna Re: Do studentów prawa KSW! IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.05, 11:27
        Jak byłam tam wczoraj to mi powiedzieli że jest test i z niemieckieg o i z
        angielskiego (zależy co kto zadeklarował) i po tym nas rozdzielą. A nie wiecie
        jak wygląda sprawa z przepisywaniem sie do innych grup? bo ja akurat nie będę
        mieszkała w kraku tylko dojeżdżać i chciałabym żeby mi to wszystko spasowało:]
    • kalinka202 Re: Do studentów prawa KSW! 29.09.05, 23:44
      bo wf dopasować trzeba sobie samodzielnie, a raczej trzeba zapisać się na
      wybraną sekcje
      ------------------------------------------------------------------------->
      ....PiEkŁo To PrZyWiLeJ sPeCjAlnY, zAsTrZeŻoNy DlA tYcH, kTóRzY gO bArDzO
      żĄdAli....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka