Gość: ArOLimanowa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.09.05, 18:31
Nie wiecie czemu na stronie KSW pisze że 3 października o 10:30 mamy test z
niemieckiego? Przecież większość z nas wybrała angielski a jako drugi język
mamy łacine. Nie wiem też czemu w planie zajęć nie mamy uwzględnionego wf-u.