Dodaj do ulubionych

Do Longwehicle

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 07:14
Witam
Proponuja mi w banku tzw.bezpieczne fundusze inwestycyjne (ten
nabezpieczniejszy program).
Czy to rzeczywiscie bezpeczne?, bo nie jestem ryzykantka , gdyz pojecia o tym
nie mam.
B.prosze o rade
Dzieki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka