Gość: Anna mary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 23:30 nie wstyd Wam, on juz leci do Chin , bo wygral konkurs na krojczego w fabryce, moze dolaczycie do niego zawsze to egzotyczny kraj , jezyk podszkolicie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skks Re: longwehicle juz leci do Chin 23.10.05, 23:32 Ty sie nie śmiej z Chińczyków tylko bądź gotowa do pracy po 16godz/dobę i po 0,5EU/godz. To Twoja perspektywa:(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna M Re: longwehicle juz leci do Chin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 23:36 przezorna jestem, na wszelki wypadek mam przyjaciol w Afryce po 16 godz ale pod palma Odpowiedz Link Zgłoś
skks Re: longwehicle juz leci do Chin 23.10.05, 23:41 No to masz szczęście:) Ja też sobie poradzę:)) - Portugalia czeka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. Re: longwehicle juz leci do Chin czy do Korei,KUBA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.05, 06:18 czemu do Portugalii? tam tez demokracja Korea, i Kuba, tylko Odpowiedz Link Zgłoś