Dodaj do ulubionych

longwehicle juz leci do Chin

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 23:30
nie wstyd Wam, on juz leci do Chin , bo wygral konkurs na krojczego w fabryce,
moze dolaczycie do niego
zawsze to egzotyczny kraj , jezyk podszkolicie
Obserwuj wątek
    • skks Re: longwehicle juz leci do Chin 23.10.05, 23:32
      Ty sie nie śmiej z Chińczyków tylko bądź gotowa do pracy po 16godz/dobę i po
      0,5EU/godz.
      To Twoja perspektywa:((
      • Gość: Anna M Re: longwehicle juz leci do Chin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 23:36
        przezorna jestem, na wszelki wypadek mam przyjaciol w Afryce
        po 16 godz ale pod palma
        • skks Re: longwehicle juz leci do Chin 23.10.05, 23:41
          No to masz szczęście:)
          Ja też sobie poradzę:)) - Portugalia czeka...
    • Gość: m. Re: longwehicle juz leci do Chin czy do Korei,KUBA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.05, 06:18
      czemu do Portugalii? tam tez demokracja
      Korea, i Kuba, tylko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka