kathy38
30.09.02, 22:17
Czy ktoś wie jakie to wydarzenie wagi państwowej nastąpiło, że nasze dzieci
znów zostały pozbawione bajki na dobranoc? Podpowiadam - premiera "Zemsty".
Czy to faktycznie taka ważna chwila, że musiała być transmitowana na żywo i
to zarówno w Telewizji Polskiej jak i telewizji Polonia? Czy to takie wielkie
dzieło, że o pierwszej jego ekranizacji musieli usłyszeć i duzi i mali?