Dodaj do ulubionych

A dzisiaj nie było dobranocki!

30.09.02, 22:17
Czy ktoś wie jakie to wydarzenie wagi państwowej nastąpiło, że nasze dzieci
znów zostały pozbawione bajki na dobranoc? Podpowiadam - premiera "Zemsty".
Czy to faktycznie taka ważna chwila, że musiała być transmitowana na żywo i
to zarówno w Telewizji Polskiej jak i telewizji Polonia? Czy to takie wielkie
dzieło, że o pierwszej jego ekranizacji musieli usłyszeć i duzi i mali?
Obserwuj wątek
    • zuza17 Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 30.09.02, 22:19
      kathy38 napisała:

      > Czy to takie wielkie
      > dzieło, że o pierwszej jego ekranizacji musieli usłyszeć i duzi i mali?

      Pewnie TVP wlozyla w to Dzielo spore pieniadze.
      • kuba203 Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 01.10.02, 17:52
        zuza17 napisała:

        > Pewnie TVP wlozyla w to Dzielo spore pieniadze.

        I teraz musi film zareklamować, żeby jak najwięcej wycieczek szkolnych do kin
        się zwaliło.
        Ostatnie "sukcesy" polskiej kinematografii na pewno częściowo są właśnie tym
        spowodowane, że kręci się mnóstwo "superprodukcji", na które potem przymusowo
        spędza się dzieci. :((( Ot i co, ciekawe, ile osób obejrzało by takiego
        np "Pana Tadeusza", gdyby nie szkoły?
    • Gość: wuen Re: A dzisiaj nie było dobranocki! IP: *.ha3.agh.edu.pl 01.10.02, 01:56
      Nieprawdą jest jakoby nie było bajki na dobranoc.
      Była, tylko krótsza i piętnaście minut wcześniej.
      Gdybyście miały tak czujne dzieci jak moi chłopcy nie
      przegapiłybyście żadnej kreskówki na żadnym kanale.
      Pozdrawiam.
      wuen
    • viking73 Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 01.10.02, 12:03
      Ja to pamiętam jak raz nie było "Teleranka". I to nie było nic dobrego...
    • gph Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 01.10.02, 12:21
      przechodziłem tam będąc wczoraj we stolicy.. szopka była jak złoto. jak to
      napisali w dzienniku PAP, zebrała się "śmietanka artystów i polityków"
      jakbyście zobaczyli niektóre ryje tych ze "śmietanki" to,,,
      nie pokazali mnie w telewizorze? w zielonej kurtce, jabłko jadłem..
    • reptar Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 01.10.02, 12:24
      Dzieci są notorycznie pozbawiane dobranocki, kiedy są ważne i średnio ważne
      wydarzenia sportowe. Czasem nawet mało ważne wystarczą.

      I są dwie szkoły - przelatuje na dole napis, że przepraszają i będzie później,
      albo ani mru mru, może się nie zorienmtują.

      Dzieci zwykle jednak się orientują, zwłaszcza takie, które parę dobranocek w
      ten sposób bezpowrotnie już w swoim życiu straciły. Moja córka w takich razach
      mówiła: znowu będzie Bąblandia.

      Dla niewtajemniczonych: "Bąblandia" to taki kit zamiast dobranocki, kit niemalże
      dosłownie, bo jest to animowana plastelina bez treści, coś koło 3 minut licząc
      napisy. "Bąblandia" to poręczny instrument sztuki telewizyjnej.

      Teraz córka już wyrosła, a poza tym mamy Cartoon Network, więc tylko się cieszę,
      jak cokolwiek jej przepadnie. I tak ogląda za dużo. Ale jak była mniejsza i
      oddawała się telewidzowaniu w rozsądnym wymiarze, to tak, to ja się wtedy
      zawsze wściekałem, jak dobranockę diabeł ogonem nakrywał.
      • gph cartoon?/!!?? 01.10.02, 12:31
        cartoon? te rzeźnicze bajki??? dzieciom? na dobranoc??? ostatnio widziałem tam
        kawałek horroru jak jakiś chrabąszcz wysysał babcię i dziadka, a mały piesek
        był przerażony...
        • reptar Re: cartoon?/!!?? 01.10.02, 12:41
          gph napisał:

          > ostatnio widziałem tam kawałek horroru jak jakiś chrabąszcz wysysał babcię
          > i dziadka, a mały piesek był przerażony...


          Ja też jestem przerażony...
    • tymon2 Re: A dzisiaj nie było dobranocki! 01.10.02, 12:38
      Zgadzam się, że Cartoon nie jest przeznaczony dla dzieci.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka