Gość: pracownik Re: awizo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 12:28 tee, zomol, ciebie to chyba ch..em potraktowali kiedys w tej twojej ukochanej milicji i teraz takie glupoty tu piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś