Dodaj do ulubionych

KOLIBER przyłączył się do Leppera ! Skandal !!!

IP: *.chello.pl 05.10.02, 19:11
Taką to mamy młodzież konserwatywno-liberalną ! Wstyd !!!
Obserwuj wątek
    • skks Re: KOLIBER przyłączył się do Leppera ! Skandal ! 05.10.02, 19:12
      A co to "koliber" ?
      • trudny2002 Koliber????! 05.10.02, 19:23
        A to łobuz co nie?!?!
        A cóż Ci ten koliber winien?
        Koliber jako ptaszę to niemal nieistniejące byleco i tylko barwnopióry. To jak
        na ptaka, to takie gówno a nie ptak.Więc cóż to takiego, ze się jakie gówno do
        tego co mówisz przylepiło?
        Ani to pierwsze ani ostatnie...
        Dupa, bracie, dupa jak dzwon to jest a nie temat. Byle gównem sobie więc nie
        zawracaj , ani komu w sobotę na wieczór...niech to zostanie jako naczelny
        problem "wielkiego inżyniera kolibera a lepera"
        I tak ...talerzyk leżał i leży...
        a obok bieży rycerzyk, albo gastka rycerzy...
        trudny
        Prawidlowo nalezy pisać COOL i BEER i to jest dopiero koliber;-))
        • antoni.goczal KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!!!!!! 06.10.02, 13:00
          • atak.spawacza Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 15:15
            Wiedziałem, że tak skończą ! W obięciach tego przymuła !
            Ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.10.02, 21:00
              atak.spawacza napisał:

              > Wiedziałem, że tak skończą ! W obięciach tego przymuła !
              > Ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Niestety.
              • magazyn1 Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 21:37
                No ale kto jest ten Koliber?
                • Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.10.02, 21:43
                  magazyn1 napisał:

                  > No ale kto jest ten Koliber?

                  Młodzież KOnserwatywno-LIBERalna. Już wiesz ?
                  Tylko, że teraz będą się chyba nazywać LUDzieLEPpera. (LUDLEP).
                  Też "ładnie".
                  • magazyn1 Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 21:47
                    LUDLEP idzie na lep? Jak te qrwa gloopie muchi!!I bardzo verygud. Za kasa
                    mocium panie z Lepperem jestesmy isc w stanie.Howgh!
                    • Gość: kozioł Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 07.10.02, 07:42
                      Taki wstyd !!!!!
                      • Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 08.10.02, 07:22
                        Gość portalu: kozioł napisał(a):

                        > Taki wstyd !!!!!
                        Dokładnie takiego zdania jestem !
                        • antoni.goczal Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 09.10.02, 12:17
                          Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a):

                          > Gość portalu: kozioł napisał(a):
                          >
                          > > Taki wstyd !!!!!
                          > Dokładnie takiego zdania jestem !
                          Syf i 10 kilko mułu !
                          • Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.02, 21:04
                            antoni.goczal napisał:

                            > Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a):
                            >
                            > > Gość portalu: kozioł napisał(a):
                            > >
                            > > > Taki wstyd !!!!!
                            > > Dokładnie takiego zdania jestem !
                            > Syf i 10 kilko mułu !
                            Andrzej L. jedzie z delegacją UPR (Michalkiewicz i JK-M) do Iraku zrobić
                            porządek z Husajnem !
                            • Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.02, 12:50
                              Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a):

                              > antoni.goczal napisał:
                              >
                              > > Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a):
                              > >
                              > > > Gość portalu: kozioł napisał(a):
                              > > >
                              > > > > Taki wstyd !!!!!
                              > > > Dokładnie takiego zdania jestem !
                              > > Syf i 10 kilko mułu !
                              > Andrzej L. jedzie z delegacją UPR (Michalkiewicz i JK-M) do Iraku zrobić
                              > porządek z Husajnem !
                              Nie puscili Jędrka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka