Gość: MałyRycerzyk IP: *.chello.pl 05.10.02, 19:11 Taką to mamy młodzież konserwatywno-liberalną ! Wstyd !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skks Re: KOLIBER przyłączył się do Leppera ! Skandal ! 05.10.02, 19:12 A co to "koliber" ? Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Koliber????! 05.10.02, 19:23 A to łobuz co nie?!?! A cóż Ci ten koliber winien? Koliber jako ptaszę to niemal nieistniejące byleco i tylko barwnopióry. To jak na ptaka, to takie gówno a nie ptak.Więc cóż to takiego, ze się jakie gówno do tego co mówisz przylepiło? Ani to pierwsze ani ostatnie... Dupa, bracie, dupa jak dzwon to jest a nie temat. Byle gównem sobie więc nie zawracaj , ani komu w sobotę na wieczór...niech to zostanie jako naczelny problem "wielkiego inżyniera kolibera a lepera" I tak ...talerzyk leżał i leży... a obok bieży rycerzyk, albo gastka rycerzy... trudny Prawidlowo nalezy pisać COOL i BEER i to jest dopiero koliber;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
atak.spawacza Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 15:15 Wiedziałem, że tak skończą ! W obięciach tego przymuła ! Ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.10.02, 21:00 atak.spawacza napisał: > Wiedziałem, że tak skończą ! W obięciach tego przymuła ! > Ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
magazyn1 Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 21:37 No ale kto jest ten Koliber? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 06.10.02, 21:43 magazyn1 napisał: > No ale kto jest ten Koliber? Młodzież KOnserwatywno-LIBERalna. Już wiesz ? Tylko, że teraz będą się chyba nazywać LUDzieLEPpera. (LUDLEP). Też "ładnie". Odpowiedz Link Zgłoś
magazyn1 Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 06.10.02, 21:47 LUDLEP idzie na lep? Jak te qrwa gloopie muchi!!I bardzo verygud. Za kasa mocium panie z Lepperem jestesmy isc w stanie.Howgh! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozioł Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 07.10.02, 07:42 Taki wstyd !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 08.10.02, 07:22 Gość portalu: kozioł napisał(a): > Taki wstyd !!!!! Dokładnie takiego zdania jestem ! Odpowiedz Link Zgłoś
antoni.goczal Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! 09.10.02, 12:17 Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a): > Gość portalu: kozioł napisał(a): > > > Taki wstyd !!!!! > Dokładnie takiego zdania jestem ! Syf i 10 kilko mułu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.02, 21:04 antoni.goczal napisał: > Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a): > > > Gość portalu: kozioł napisał(a): > > > > > Taki wstyd !!!!! > > Dokładnie takiego zdania jestem ! > Syf i 10 kilko mułu ! Andrzej L. jedzie z delegacją UPR (Michalkiewicz i JK-M) do Iraku zrobić porządek z Husajnem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MałyRycerzyk Re: KOLIBER z SAMOOBRONĄ !!!! Ale jaja !!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.02, 12:50 Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a): > antoni.goczal napisał: > > > Gość portalu: MałyRycerzyk napisał(a): > > > > > Gość portalu: kozioł napisał(a): > > > > > > > Taki wstyd !!!!! > > > Dokładnie takiego zdania jestem ! > > Syf i 10 kilko mułu ! > Andrzej L. jedzie z delegacją UPR (Michalkiewicz i JK-M) do Iraku zrobić > porządek z Husajnem ! Nie puscili Jędrka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś