Dodaj do ulubionych

Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krakowie

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.05, 22:18
GW jak zwykle w pedalskiej awangardzie.
Tym razem reklamując wiec.
A potem znów będą płacze i histerie...
Obserwuj wątek
    • Gość: kratka jest rocznica Mickiewicza... niechże IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 22:21
      dadzą se spokoju, co...
      • Gość: des Zapalą znicze? ktoś umarł? hehehehe IP: *.crowley.pl 24.11.05, 12:03
        Ludzie! Czy naprawdę w Polsce nie ma o co walczyć? Tylko o takie bzdury...
        śmieszne to i żałosne zarazem...
        • kermitek1 Re: Zapalą znicze? ktoś umarł? hehehehe 24.11.05, 13:42
          czy dla ciebie demokracja jest bzdura?
          • Gość: Jarek nie demokracja, tylko obnoszenie sie ze swoim ... IP: 81.219.149.* 24.11.05, 20:54
        • bladatwarz Re: Zapalą znicze? ktoś umarł? hehehehe 24.11.05, 20:43
          I nie mowcie mi, ze mam obsesje... Na temat wiadomy...
          Najglosniejszy sie jeden czlowiek z niejakiej fundacji, w ktorej preziem jest
          niejaki bibliotekarz z innej fundacji, ktora nie tak dawno glosno protestowala
          przeciwko (!) Paradzie Normalnosci i zakazowi Parady Rownosci w Warszawie. To
          nie jest zaden zbieg okolicznosci!
          Dlaczego za parada gejow w Krakowie najglosniej krzycza semici (biblitekarz
          jest aktywista semickiej bojowki), i to nawet nie wiem czy sa Polakami, bo
          obydwaj maja obco brzmiace imiona?
          • bladatwarz Jeden Samuel drugi Mike 24.11.05, 20:54
            Jak sie im polska demokracja nie podoba, to przeciez nie musza tutaj zyc.
            NIe ustawia sie mebli w domu, ktory gosci przybyszow, bo po jakims czasie
            gospodarze traca cierpliwosc i znow bedzie, ze Polacy nic nie zrozumieli...
      • Gość: Frutello Mięsko, dużo mięska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 19:57
        Fajnie, w zadymionych, ciemnych klubach można się nieźle naciąć przy wyrywaniu
        mięska. A tu wszystko będzie jak na dłoni, w miękkim jesiennym świetle. Mam
        nadzieję, że mięska się sexy ubiorą. Wow!
    • Gość: cinek1906 [...] IP: *.compower.pl 23.11.05, 22:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: aze Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.107-201-80.adsl.skynet.be 23.11.05, 22:28
        Ogólnopolskie wiece solidarności z Poznaniem

        26 (sobota) i 27 (niedziela) listopada 2005

        Elbląg, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa


        Wypadki poznańskie - wydany przez władze Poznania zakaz Marszu Równości, a
        potem brutalne pacyfikowanie przez policję pokojowego zgromadzenia -
        pokazały, że Polska nie jest państwem prawa. Władza publiczna udowodniła
        właśnie, że ma za nic konstytucję i wolności obywatelskie. Kierując się
        czysto ideologicznymi względami i doraźnym interesem politycznym nie tylko
        uniemożliwia obywatelom i obywatelkom wyrażanie swoich poglądów, ale też
        pozwala, by faszystowskie bojówki i policja bezkarnie atakowały bezbronnych
        ludzi. Gdyby władza nie złamała prawa do organizowania zgromadzeń, nigdy by
        do tego nie doszło. Przypomnijmy, że 11 listopada br. agresywna demonstracja
        ONR-owska mogła manifestować legalnie chroniona przez policję. Biorąc pod
        uwagę efekt zakazu, pobitych uczestników marszu, władze z całą pewnością nie
        miały na celu zapewnienia komukolwiek bezpieczeństwa.

        Polska demokracja wymaga reanimacji. W najbliższy weekend 26 (sobota) i 27
        (niedziela) listopada w różnych miastach w Polsce (m.in. w Elblągu, Gdańsku,
        Krakowie, Łodzi, Warszawie) odbędą się pokojowe manifestacje na znak
        solidarności z Poznaniem. Wiece są wyrazem protestu przeciwko postępującemu
        procesowi ograniczania i łamania praw człowieka w Polsce. To jest chwila,
        żeby pokazać władzy, że nie godzimy się na nowe warunki wolności tylko dla
        wybranych obywateli o prawicowych poglądach.

        W samym Poznaniu, dokładnie tydzień po tym, co się stało, w tym samym
        miejscu, odbędzie się wiec w obronie demokracji i demonstracji. Marsz
        Równości idzie dalej!

        Marsz Równości nie zatrzymał się na Półwiejskiej w Poznaniu. Marsz Równości
        idzie dalej po całym kraju.

        Mówimy NIE dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność,
        orientację seksualną, kolor skóry, wyznanie czy poglądy polityczne.
        Mówimy NIE łamaniu podstawowych praw człowieka i wolności obywatelskich.
        Mówimy NIE zakazowi odbywania pokojowych zgromadzeń i wyrażania swoich
        poglądów.

        Mówimy TAK demokracji, tolerancji i solidarności z grupami dyskryminowanymi.
        Mówimy TAK wolności zgromadzeń.
        Mówimy TAK wolności wyrażania swoich poglądów.

        ******************************************

        Wiece solidarności z Poznaniem odbędą się w:

        Elblągu, 27 listopada (niedziela), godz. 18.00, Pl. Słowiański

        Gdańsku, 27 listopada (niedziela), godz. 13.00, Plac Trzech Krzyży

        Krakowie, 26 listopada (sobota), godz. 14.00, Rynek Główny przy Wieży
        Ratuszowej
        Łodzi, 27 listopada (niedziela), godz. 12.00, Pasaż Schillera
        Warszawie, 27 listopada (niedziela), godz. 12.00, Pl. Konstytucji (między
        ul. Koszykową i Śniadeckich)
        Wiec w Poznaniu: 26 listopada (sobota), godz. 15.00, ul. Półwiejska 42

        Kontakt do organizatorów:
        Elbląg,
        Michał Płaczek, tel. 0 698 640 871, e-mail: holy.innocent@gmail.com
        Gdańsk,
        Beata Maciejewska, tel. tel.: 0 609 770 793, email:
        beata.maciejewska@zieloni2004.pl;
        Artur Czerwiński, tel. 0 500 671 463, e-mail: trojmiasto@kampania.org.pl

        Kraków,
        Samuel Nowak, tel. 0 509 530 588, e-maill: press@tolerancja.org.pl
        Mike Urbaniak, tel. 0 600 447 593, e-mail: office@tolerancja.org.pl

        Łódź,
        Izabela Desperak, tel. 0 696 864 884, e-mail: idespera@uni.lodz.pl
        Tomasz Drabowicz, tel. 0 607 444 008

        Poznań,
        Izabela Kowalczyk, tel. 0 605 114 971, e-mail: iza.kowalczyk@zieloni2004.pl
        Marta Jermaczek, tel. 0 509 097 716, e-mail: marta.jermaczek@zieloni2004.pl

        Warszawa,
        Agnieszka Grzybek, tel. 0 504 266 495, e-mail:
        agnieszka.grzybek@zieloni2004.pl
        Małgorzata Głowania, tel. 0 691 891 924, e-mail: gaman@wp.pl
        Julia Kubisa, tel. 0 607 061 266, e-mail: perlin@poczta.onet.pl
        ***********************************************

        W skład Ogólnopolskiego Komitetu "Solidarność z Poznaniem" wchodzą
        następujące organizacje (w porządku alfabetycznym): Demokratyczna Unia
        Kobiet (Gdańsk), Federacja Anarchistyczna (Gdansk), Federacja Młodych Unii
        Pracy (Gdańsk), Fundacja eFKa (Kraków), Fundacja Kultura dla Tolerancji
        (Kraków), Fundacja Przestrzenie Dialogu (Gdańsk), Kampania Przeciw
        Homofobii, Koło Naukowe Gender Studies, Uniwersytet Gdański, nieformalna
        grupa Łódź Gender (Łódź), łódzki oddział Centrum Praw Kobiet (Łódź), Młode
        Centrum (Gdańsk), Partia Demokratyczna (Gdańsk), Porozumienie Kobiet 8 Marca
        (Warszawa), Porozumienie Lesbijek (LBT), Socjaldemokracja Polska (Gdańsk),
        Stowarzyszenie Młodzi Socjaliści (Gdańsk), Unia Lewicy (Gdańsk), Zieloni
        2004.
        • Gość: Przekaźnik Re: Platforma w Poznaniu zakazała... IP: *.MAN.atcom.net.pl 23.11.05, 22:57
          SLD w Krakowie pozwoli.
          No to jak to będzie z tą jednoscią opozycyjną?
          Dlaczego nikt nie zapytał Tuska dlaczego jego czlowiek zakazał?
          • Gość: Marek Platforma i sld w Poznaniu zakazała, aby pokazać IP: 81.219.149.* 24.11.05, 20:57
            jewropie, jaki to teraz faszystwoski rząd w polsce... Przecież to prowokacja, a
            na dodatek pacyfką się podpierają...
        • jazzinator Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 23.11.05, 23:05
          Poznańskie wypadki były o ile pamiętam w 1956 roku w czerwcu,nazwe wymyślili
          komuniści unikając nazwy po imieniu "Bunt" robotników ,teraz po latach
          przemalowani komuniści z GW manipulujacy dewiantami posługuja sie tą sama
          terminologia,to jest żałosne i niesmaczne zarazem,dla niektórych być może nawet
          komiczne? Zdecydowana większość Krakowian jest temu przeciwna,gdzie zatem Wasza
          demokracja? to tak jak z ta karą śmierci co? 80% było za ,ale głos ciemnoty sie
          nie liczy,tylko jaśnie oświecona inteligencja Unii Wolności i Masonerii miała
          patent na prawdę? My Krakowianie możemy jedynie poprzeć Poznańskie Słowiki
          oczywiście bez tego ich pedofila.
          • grzeslaff Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 23.11.05, 23:26
            Gwarancją demokracji jest nie tylko prawo wyborcze, ale i wolności obywatelskie
            (należy do nich prawo do pokojowych zgromadzeń). Tych wolności się nie głosuje.
            Przysługują każdej i każdemu. Demokracja bez praw to na przykład Serbia
            Milosevicia czy Białoruś Łukaszenki (chociaż ta ostatnia była demokracją dopóki
            Łukaszenko nie musiał jeszcze fałszowa wyborów).
            • jazzinator Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 24.11.05, 10:28
              Jeśli tak się przejmujesz wolnością obywatelską Grześlaw czy jak Ci tam?
              to wytłumacz mi gdzie wolność tych którzy nie mają ochoty a nawet nie życzą
              sobie oglądać zboczeńców na ulicach swego miasta? gdzie ta wolność do cholery
              co? to jest narzucanie swej woli przez mniejszość -większości więc gdzie ta
              demokracja? Jesteście manipulowani przez cwanych polityków i wydaje Wam się że
              przejmują się Waszym losem a Wasz los taki sam jak każdego innego
              obywatela,takie same macie prawa nikt Wam nie zamyka dostępu do pełni życia pod
              warunkiem iż Wy nie będziecie ingerować w życie społeczne narzucając swą chorą
              ideologię i prowokując spokojnych ludzi.Popierajmy zatem Poznańskie Słowiki i
              Pana Stuligrosza bez asystenta pedofila.
              • grzeslaff Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 24.11.05, 16:45
                Ten wiec poparła m. in. Anna Dymna. Rozumiem, że dla Ciebie jest przez
                to "zboczona"... Wolność tych, którzy nie życzą sobie oglądać wiecu
                solidarności z Poznaniem wygląda tak, że nie muszą na niego przychodzić. Ani
                oglądać. Można też organizować w innym czasie pokojowe demonstracje anty - na
                pewno ONR czy MW dopiszą, co pokazała "Parada >>Normalności<<". BTW
                homoseksualizm nie jest zboczeniem ani chorobą. Przynajmniej tak twierdzą
                lekarze...
                • Gość: Mare Jakby p.Dymna nie poparła, toby z obiegu w gazetac IP: 81.219.149.* 24.11.05, 21:00
                  a szczególnie w Wybiórczej wypadła ... przecież ci, co sa przeciw nim - są
                  skreślani. Salon jest bezwzgledny.
                • jmr21 Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 24.11.05, 22:16
                  Grzeblaw!a kto to jest Dymna,na mózg Ci wtargnęło zboczenie? jakąś starą grubą
                  ropuchą się podpierasz? pedale oślizgły!
          • Gość: :)))))))))) Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:39
            Polskie Słowiki jeśli już :DDDD

            Bo w Poznańskich p. Stuligrosz nie jest pedofilem :D

            + abp Paetz na okrasę :))))))

            Poznań dewiantami stoi???
            • Gość: gniewko_syn_ryba Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.autocom.pl 24.11.05, 19:02
              Gość portalu: :)))))))))) napisał(a):

              > + abp Paetz na okrasę :))))))

              Przecież geje i ich przyjaciele twierdzą, że homoseksualizm NIE JEST ZBOCZENIEM,
              więc dlaczego nazywasz go "dewiantem" ??? Jesteś homofobem ?...
          • Gość: vvv Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.cryptotech.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:51
            Ty mozesz poprzec poznanskie słowiki...
            My krakowianie poprzemy równość, tolerancje...

            btw. to ze wczoraj przyjechałes do krakowa nie czyni cie krakowianinem
        • Gość: ml Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.net.autocom.pl 24.11.05, 11:33
          Dla mnie osobiscie lamanie praw czlowieka to odbywa sie w Tybecie Korei Chinach
          i wielu innych miejscach na swiecie gdzie ludzie sa traktowani jak bydlo,
          katowani na smierc umieraja w meczarniach.
          Przy tym wszystkim twierdzenie ze w Polsce lamie sie prawa czlowieka jest
          smieszne.
          A pozatym brutalna pacyfikacja to odbyla sie kilkanascie lat temu na Placu
          Tienanmen.
          • Gość: gniewko_syn_ryba Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.autocom.pl 24.11.05, 19:22
            No cóż, po 1989 odwaga i honor bardzo staniały... Łatwo walczyć o prawa, które
            są i których nikt nie odbiera, i nie ma takiego zamiaru, wykreować się na
            wielkiego "męczennika" za wolność i demokrację... Ci wielcy bojownicy nigdy
            jednak nie pojadą w wymienione przez ciebie miejsca bo tam takie demonstrowanie
            byłoby NAPRAWDĘ niebezpieczne...

            BTW, jeden z forumowiczów (ogólnopolskich) wśród tych bojowników o wolność i
            gardłujących za tolerancją rozpoznał ZOMOwca, który ponad 20 lat temu pałował go
            w N. Hucie...
      • Gość: hunt nie wychodze w sobote z domu, bedzie jatka:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:00
        to ja w takim razie w sobote nie wychodze z DOMU bo jeszcze ludzie pomysla ze
        biore w tym udzial,a poza tym, BEDZIE JATKA:)
    • magdolot Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 23.11.05, 22:29
      Fajowo. Natychmiast lecę, bo nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem i
      tzw. meritum do mnie dociera.
      Mam zgryz, co zrobić z dzieckiem. Cóż, pozerkam na ilość agresywnych pogróżek i
      zadecyduję.
      • Gość: Locutus [...] IP: *.bie.lama.net.pl 23.11.05, 23:37
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • magdolot Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 24.11.05, 01:40
          Ja, psiakrew, drugi raz latam, ale jeszczem jara. Pierwsze latanie mnie
          nauczyło przeciw zamachom na wolność /wszelkim/ powstawać, bo ta następna do
          kasacji może być moją własną...
          Fajnie, że paru nas jest. Fajnie tradycje kontynuować. Też ciągłość zachowuję
          pokoleniową.
          Pozdrawiam!
          M
          • Gość: Locutus Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.bie.lama.net.pl 24.11.05, 18:01
            ...a najfajniejsze jest, że mój post został "usunięty ze względów
            regulaminowych" - i to w tej samej gazecie, która wczoraj ostro protestowała
            przeciwko działaniom na Białorusi. No nic - piszę do wyższej instancji, bo
            moderator nam tu właśnie Białoruś uskutecznia.

            Pzdr.
            LOKI
            • magdolot Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 25.11.05, 00:14
              Właśnie tyż łamię regulamin w prywatę się wdając, ale maila w Gazecie nie masz,
              Locutusie. Ostatnie sformuowanie za dosadne być musiało. Od Pana Drobia się
              uczyć trza, on prawnik.
              Do zobaczonka
              M
              • Gość: Locutus Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.bie.lama.net.pl 26.11.05, 00:12
                Nie uważam, żebym napisał cokolwiek zbyt ostro. Represje ze względu na
                orientację seksualną i ograniczanie wolności słowa i wolności zgromadzeń są
                ewidentnym przejawem faszyzmu. Do tego nowe polskie władze nader często
                podkreślają, że są wyznania rzymskokatolickiego. Konunkcja tych dwóch powyższych
                zdań pozwala na utworzenie określenia "katolicki faszysta", czyż nie? I właśnie
                przeciwko katofaszystom zamierzam protestować.

                Pzdr.
                LOKI
      • Gość: Obserwa Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 24.11.05, 22:04
        Magdolot, ja tez mam dziecko, chcialabym zabrac, ale chyba lepiej zostawic, co?
        • magdolot Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 25.11.05, 00:30
          Moje na poprzednim marszu było i sodomici okropni własnymi, zdemoralizowanymi
          piersiami je osłaniali. I sitwa młodzieżówek partyjnych z moim starszym
          dzieckiem o nas dbała, w czujki czujne wyposażona... I tak całkiem bezpiecznie
          nie było. Kamole nie wybierają. Ale wnioski ze sprawy kobitka 8-letnia
          wyciągnęła przednie.

          Teraz gorzej być może. Bez dziecka idę. Twoje Dziecię chyba zdąży jeszcze
          rączki do demokracji przyłożyć. Oj, będzie co robić.
          Pozdrówko :)))))
          M

    • Gość: A ja chciałem iść sobie na rynek z córeczką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 22:38
      i się nie da: nie mogę przecież gorszyć dziecka widokiem dewiatów!
    • Gość: z[dez]orientowany Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 22:44
      ciekawe dlaczego GW reklamuje ten wiec? czy to czyjeś polecenie czy chęć
      przypodobania się?
    • Gość: Paweł Jestem oburzony dość tych zboczeńców i wieców IP: *.seminarium.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.05, 22:54
      SKANDAL!!!!!
      • Gość: ja Re: Jestem oburzony dość tych zboczeńców i wieców IP: *.chello.pl 23.11.05, 23:36
        nie podoba sie, to nie musisz isc - proste ... a wyrazac poglady w demokratycznym kraju moze kazdy, niezaleznie, czy poglady ci sie podobaja, czy nie ....
        • Gość: :)))))))))) Re: Jestem oburzony dość tych zboczeńców i wieców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:37
          Ja chcę iśc na targi świąteczne, które bedą na Rynku, a nie mam ochoty oglądac
          zboków!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: xxx Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:15
      Cytuje jednego z dyskutantow:
      "Nie ma sprawy - niech geje siedzą w domach i lokalach,...
      - ale pod warunkiem, że tak samo będzie się zachowywał Kościół, a więc od dziś
      procesje, pielgrzymki i cała reszta tego typu inicjatyw niech odbywa się tylko
      i wyłącznie w obrębie murów kościelnych a nie na ulicach!!! Widok procesji czy
      pielgrzymek obraża moje poczucie estetyki."
      Geje sa wykorzystywani przez lewackich politykow do walki z tradycja katolicka w Polsce.
      Autorowi cytowanemu powyzej wypada przypomniec, ze polska zawdziecza niepodleglosc
      niezlomnej postawie kosciola w czasach stanu wojennego, komuny, okupacji, rozbiorow.
      Poczucie estetyki?
      Trudno, to Twoja sprawa ze masz poczucie estetyki komuchow, ktorzy przez pol wieku
      usilowali zamykac koscioly...

      • Gość: marek BRAWO KRAKOW!!!TAK TRZYMAC!!! IP: *.pool8251.interbusiness.it 23.11.05, 23:36
        • Gość: ćmojtek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 11:55
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: :)))))))))) Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:41
        Orientacje seksualną ma tez małpa, my w odróżnieniu od niej, mamy poglądy
        polityczne i przekonania religijne :)
        Więc porównanie "prawa do pokazywania tyłka w lateksie" do katolickiej procesji???
        Proponuję, żeby ci "uciśnieni" przejechali się do jakiegoś kraju ortodoksyjnie
        islamskiego i tam próbowali podemonstrować :))))))))))
        Wracaliby biegiem!!!!!!!!!!
      • Gość: vvv Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.cryptotech.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:05
        Zauważ że kosciół moze jest przeciw homeosekualizmowi...
        ale na pewno nie przeciwko tolerancji i równosci...
        a to własnie to jest głównym tematem tej demonstracji..
        dla mnie nie ma zadnej róznicy pomiedzy tym marszem
        a demonstracja w nowej hucie (kiedy to powstał kosciół Arka)
        • Gość: darson [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 15:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gollum Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: 212.160.172.* 24.11.05, 09:45
        zliiiitttuuuj sie i przestan pisac takie farmazony za przeproszeniem!
        to ze kosciol walczyl z komuna to jedno - CHWALA mu za to.
        a to ze BEZCZELNIE I ORDYNARNIE od 89 roku pcha sie do polityki to juz zupelnie
        inna historia, ktora zreszta NIE POWINNA miec miejsca ...
        tylko patrzec az znowu zaczna sie krucjaty przeciwko niewiernym, czyli takim
        ktorzy roznia sie badz smia sie przeciwstawiac moherowym "panom".
        powtorka ze sredniowiecza Ci sie marzy? stosy? inkwizycja?
        widzisz ja jestem wierzacy - chociaz nie uznaje instytucji Kosciola w takiej
        formie jak ona wyglada w Polsce i mnie rowniez NIE ODPOWIADAJA wszedobylskie
        procesje, czy wtracanie sie ksiezy/siostr zakonnych w wychowywanie dzieci
        podczas gdy nie maja wlasnych (tzn oficjalnie nie maja) itd.
        a poczucia estetyki komuchow NIE MAM ;P
        BTW proponuje pozwiedzac swiat - uczy to wyrozumialosci, ktorej IMHO (ale to
        jest tylko moja opinia) brakuje Ci!
    • Gość: Yanek Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:39
      Błagam dajcie już spokój z tymi gejami, codziennie nowa porcja informacji z
      frontu. Normalnie niedługo będę się bał otworzyć puszki sardynek bo kto wie czy
      nie będzie tam jakiegoś orędzia na wieczku...
      Troche mnie zastanawia falt że lewactwo które zbija sobie kapitał polityczny na
      gejach nie umie myśleć logicznie bo organizuje festiwal dla tolerancji czy jakiś
      tak i jednym z punktów programu jest literatura gejowska, dlaczego oni
      ograniczają się tylko do literatury gejów, skoro wedle nich to tacy sami ludzie
      jak hetero to w związku z tym albo sami siebie dyskryminują, albo dyskryminują
      hetero... W życiu bym nie pomyślał żeby sprawdzać czy autor ksiązki jest gejem
      czy hetero, nie moja sprawa, ale pewnie dla lewactwa to właśnie jest
      nietoleranyjność.
      • Gość: m JACY GEJE? IP: *.tinet / *.profinet.wlkp.pl 24.11.05, 08:01
        Gdzie w tematyce wiecu masz gejów? Oszaleliscie wszyscy czy czytac nie umiecie?
        • Gość: :)))))))))) Re: JACY GEJE? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:31
          A o co chodziło z Marszem w Poznaniu?
          Hetero tam chcieli paradować?
          Nie rozśmieszaj mnie :)))))))
          • Gość: Jacek z Huty SLD i Lewacy nie dają za wygrane IP: *.zax.pl / *.zax.pl 24.11.05, 12:07
            SLD i Lewacy nie dają za wygrana i robią sztuczne zamieszanie. Ale jak na razie
            SLD traci w sondażach i chyba nic ich nie uratuje przed upadkiem.Dajcie ludzie
            spokój tej paplaninie o równości bo dajecie się wciągać w rozgrywki
            polityczne , a nie ma to nic wspólnego z demokracją. Ja jestem przeciw tej
            demonstracji i naciaganiu....
    • Gość: ss [...] IP: *.h3.agh.edu.pl / *.ha3.agh.edu.pl 24.11.05, 08:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: lukasz z pewnością IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:29
      nie pojdę.Nie popieram tzw. mniejszości seksualnych !!! Jestem zdrowy chłop mam
      żonę i dzieci .
    • Gość: :)))))))))) Wystaw łóżko na ulicę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:34
      Wszystkie te parady i wiece są niczym innym jak wystawianiem własnego łóżka na
      ulice i pokazywaniem jego zawartości :)))
      Tak was to kręci????
      Bo jak dla mnie - to ekshibicjonizm - a ten jest ustawowo zakazany :P
      Moje łózko jest moją prywatną sprawą i naprawde nie mam ochoty oglądac zboków,
      którzy pod hasłami swoiście pojmowanej tolerancji, chwalą sie zawartością
      własnego!! Co mnie to do jasnej cięzkiej ch.. obchodzi????
      • Gość: JJR Gorzej, tu nie chodzi o zawartość łóżka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 20:39
        ... tylko czegoś zupełnie innego, choć czasami przylegającego do łóżka. I nie
        chodzi mi o mózg
    • Gość: :)))))))))) W sobotę? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:36
      W sobote sie chyba już targi świąteczne zaczynają!!!!
      Ci dewianci sami prowokują, a potem wielki płacz o tolerancję!!!
      Poprzednią paradę chcieli zorganizować razem z procesją św. Stanisława - która
      ma tradycję od XIII wieku!!!!!!!!!!!!!!
      Żadnych świętości dla nich!!!!!
      Jeszcze chwila a będzie jak w PAryżu, gdzie w kościele zrobili parodię ślubu!!!

      Wcale sie nie zdziwie, jak poleci tam stado kiboli i ich obrzuci kamieniami!
    • Gość: Hetero [...] IP: *.comnet.krakow.pl 24.11.05, 08:43
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: KRK [...] IP: *.comnet.krakow.pl 24.11.05, 08:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: jozio [...] IP: w3cache.* / *.2-0.pl 24.11.05, 08:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: :)))))))))) Proponuję IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:58
      Żeby przyleźli w Boże Narodzenie przed Franciszkanów, podemonstrować, że
      wystawiona szopka obraża ich uczucia :)))
      Mama + tatuś i dziecko!!!
      A oni chcą dwóch tatusiów [lub mamusie] :))))))))
    • Gość: mjh Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.cryptotech.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:01
      Oczywiście pojaiwe się tam z jak najwieksza ilościa znajomych.
      Których to serdecznie zapraszam do poparcia słusznej sprawy.
      Mam nadzieje ze w moje ślady pojdzie jak najwiecej ludzi.
      Tu nie chodzi o homoseksualizm tu chodzi o wolnosc!!!
      Jesli ktos twierdzi ze to parada gejów i lesbijek to jest
      kretynem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      To ta sama sytuacja z która się spotykalismy przez ostatnie 50lat.
      I nasz parszywy karzeł (prezydent elekt)... twierdzi ze on walczy z komuna...
      a sam (jak i jego partia) popiera zachowania oparte na ich ideologii.
      Precz z ksenofobia i ciemnogrodem!!!
      Niech zyje wolnosc!!!... w kazdej postaci...
    • Gość: uRBi Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:11
      Samuel J. Nowak - bardzo Polsko brzmi .....
      • Gość: vers Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 09:54
        to pewnie jakiś żyd
      • Gość: uRBik Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak IP: 83.238.122.* 24.11.05, 10:40
        Waserman - bardzo polsko brzmi...
    • Gość: Fred [...] IP: *.chello.pl 24.11.05, 09:32
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Limba [...] IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 24.11.05, 10:01
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • aisug Re: Wiec solidarności z Poznaniem w sobotę w Krak 24.11.05, 10:04
      brawo aze, dziękujemy. W imię demokracji i protestując przeciw dyskriminacji
      wzywamy wszystkich ekshibicjonistów do zademonstrowania swoich narządów i
      poglądów podczas manifestacju 26 .XI.pod ratuszem. Spotykamy się na rogu
      Szewskiej przed 14,00. Pokazując naszą orientację i nie ukrywając naszych
      poglądów opartych na narządach płciowych przejdziemy do szaletu w Sukiennicach,
      skąd po ogrzaniu
      argumentów udamy sie na Błonia - nieaktualne w razie dużego mrozu i
      niebezpieczne bo na Błoniach bardzo wieje i można poglądy odmrozić.
    • Gość: normalna Z innego forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 10:20
      Rozmawiają dwaj kierownicy chórów :))
      Pierwszy: u mnie jest tolerancja, mamy aż pięciu homo
      drugi: a ja nie wiem, kto z moich chórzystów jest homo...
      Chyba na tym polega tolerancja :D
      Ja komuś do łózka nie włażę, więc niech mi on swojego nie wiesza na nosie!
    • Gość: krzysiek Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 10:22
      Z tą małą różnicą, że sodomia, nekrofilia i ekshibicjonizm jest zabroniony w
      tym kraju, a pedalstwo nie. Naucz się dziecko rozróżniać niektóre sprawy.
      Mi np. przeszkadza Parada Jamników, ale nie wychodze na ulicę i nie rzucam w
      psy kamieniami i zatrutymi parówkami. Parady gejów też mi nie pasują, ale jak
      chcą, to niech sobie robią co chcą w tym względzie
      • Gość: spox Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: 195.116.22.* 24.11.05, 10:36
        Noooo, to znalazłeś świetny sposób na załatwienie sprawy.Zabronić pedalstwa, i
        po sprawie.Jestem za!
      • Gość: AKA Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.dynamic.hinet.net 24.11.05, 11:45
        To co jest w danym kraju, czy ogolniej, w spolecznstwie zakazane a co dozwolone
        jest kwestia "umowna". Pedofilia tez jest zakazana, a wlasciwie mozna by w imie
        tolerancji zalegalizowac, oczywiscie w przypadku gdy dzieje sie to za zgoda
        dziecka. O ile sobie przypominam w Krakowie jakis czas temu byly na
        przystankach reklamy calujacych sie gejow, czy to naprawde nie jest
        propagowanie dewiacji?
        • Gość: krzysiek Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 13:58
          Nie wspominaj o pedofilii, bo jest to zupełnie inna sprawa, nie ma nic
          wspólnego z tolerancją i z komentowanym artykułem. Pedofili powinno sie
          wieszać. To, co jest zakazane nie jest kwestią "umowną", bo reguluje to kodeks
          karny i kodeks cywilny. Jeśli chodzi o zdjęcia gejów, to jak sama napisałaś,
          była to reklama (więc ktos wykupił miejsce na przystanku, żeby je zamieścić).
          Mi to nie pasuje, tak samo zresztą, jak "wystawa" w PE o aborcji zorganizowana
          przez LPR.
      • Gość: gniewko_syn_ryba Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.autocom.pl 24.11.05, 19:09
        Mimo woli udało ci się sprowadzić paradę gejów do właściwego poziomu i znaczenia
        - parady jamników, czyli swoistego kuriozum ;DDDDDDDDDDDDDDDDD

        Szczere gratulacje :)))))))))))))))))))))))))
        • Gość: krzysiek Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 12:46
          Czyli skoro jamniki mogą spokojnie przejść przez miasto, to geje też
          • Gość: gniewko_syn_ryba Re: SKOŃCZYĆ WRESZCIE Z DYKTATURĄ CIEMNOGRODU !! IP: *.autocom.pl 25.11.05, 23:21
            I oczywiście żądać równych praw z jamnikami !!! ;)))))))))))))))))))))))))
    • Gość: normalny hetero Granice śmieszności :D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 10:24
      Przecież te gej-parady są tak śmieszne, jakby faceci chcieli zorganizować
      demonstracje z tego powodu, że są dyskryminowani, bo nie mają okresu i nie mogą
      mieć dzieci - równie denne jak wywody ministry Środy :)))))))))
      To tak, jakbym ja, w imie wolności, tolerancji i czegoś tam jeszcze, domagał sie
      tego, aby mnie przyjęto do zespołu wykonującego tradycyjne tańce aborygeńskie
      :))))))))) A moja kobieta chciała zostać gejszą :)))))))
      Chyba każdy na nasz widok zdechłby ze śmiechu :)))))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka