Gość: ddd IP: *.kra.cdp.pl, / 62.89.110.* 16.10.02, 13:30 Osiedle Zielona Galicja w Krakowie (obok campusu UJ) - co o nim myślicie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hmm Re: Osiedle ZIELONA GALICJA w Krakowie koło campu IP: *.chello.pl / *.chello.pl 18.10.02, 12:19 jest nawet w planach tramwaj wodny/ktoś powiedział że K-ów liczy 500 mostów/a może ja jestej w Kraknecji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doktor Hiszpan Re: Osiedle ZIELONA GALICJA w Krakowie koło campu IP: centrum:* / *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 17:06 Gość portalu: ddd napisał(a): > Osiedle Zielona Galicja w Krakowie (obok campusu UJ) - co o nim myślicie. Myślę, że tym niewymyślnym sposobem ktośpróbuje dla reklamy przedsięwzięcia deweloperskiego zebrać dla celów PR-owskich tzw "Głosy z internetu" . Można się bardziej wysilić - słowo daję. Pozdrawiam DH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Osiedle ZIELONA GALICJA w Krakowie koło campu IP: *.kra.cdp.pl, / 62.89.110.* 04.11.02, 11:42 Nie było to bynajmniej moim zamiarem. Jestem osobą zainteresowaną kupnem mieszkania na Osiedlu "Zielona Galicja". Dowiedziałem się ostatnio, że ma tamtędy przebiegać dwupasmówka do Skawiny. Chciałbym się dowiedzieć co myślą o tym inne osoby zainteresowane tą inwestycją. P.S. Tak na dobrą sprawę, każdą wypowiedź można podciągnąć pod tak czy inaczej rozumianą PR. Myślę,że w tym wszystkim najważniejsza jest rzeczowa wymiana poglądów i informacji, która może się przydać przed podjęcie ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania. A jeśli ktoś widzi w tym tylko propagandę, to już naprawdę tylko i wyłącznie jego problem. Pozdrawiam ddd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doktor Hiszpan Dwupasmówka jużjest IP: centrum:* / *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.02, 21:04 Spokojnie - jak na wojnie. Podzielam Twój zachwyt na dosiedlem Zielona Galicja, ale jeśli mam doradzać, to doradzałbym raczej ul. Szuwarową - blisko i jepiej. Skądmoje podejrzenia? Z praktyki. Robię w tym interesie. Za osobistą wycieczkę - szczególnie jeśli tak zostało to odebrane - przepraszam.Ale takie rzeczy sięzdarzają. W Krakowie stoi dziś 7.500 pustych mieszkań wystawionych przez tzw deweloperów, chcących teraz odzyskać swoje pieniądze, albo - znacznie częściej - zmniejszyć straty swoich klientów, którzy powierzyli im pieniądze. Pozdrowienia i ukłony DH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Dwupasmówka jużjest IP: *.kra.cdp.pl, / 62.89.110.* 05.11.02, 14:16 Czy mógłbyś podzielić się Twoimi wątpliowściami odnośnie osiedla "Zielona Galicja". Byłbym również wdzięczny za ewentualne podpowiedzi (jako człowieka z branży) co do innych lokalizacji. Twoja propozycja ul. Szuwarowej jest bardzo ciekawa i oczywiście lepsz od "Zielonej Galicji", ale na obecną chwilę nie mają tam niestety mieszkań 3-pokojowych ok. 60-70 m2, a ja jestem osobą zainteresowaną kupnem mieszkania już gotowego. Pozdrawiam ddd Odpowiedz Link Zgłoś