Gość: azok IP: *.telpol.net.pl 10.02.06, 17:35 Po latach walki z komuną, mogę śmiało powiedzieć, to jest mó rząd, to jest mój Prezydent Polski. Czas rozliczyć komunę, czas skończyć z partyjną mafią. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peteen a co to ma wspólnego z sondażem? 10.02.06, 17:42 to ty nie wiesz, że wszystkie sondaże kłamią? przynajmniej kiko tak twierdzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sondaz Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.stb.ubr02.dals.blueyonder.co.uk 10.02.06, 17:45 Wiesz co mowia sondaze? Ze jesli sprzedano 2 kurczaki to ty zjadles jednego i ja jednego a w rzeczywistosci ja zjadlem dwa a ty g... Powodzenia jednak ci zycze i trzymam kciuki abys sie nie przejechal(a) ale...czarnotowidze. Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 10.02.06, 18:02 Poczekaj jeszcze troche PIS skonczy gorzej niz SLD ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO coś cieniutko Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:06 Prawo i Sprawiedliwość liderem sondażu CBOS! 34%PiS 24%PO 11%Samoobrona 7%SLD 5%LPR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:21 Notowania PO leca na pysk i nie ma juz o czym pisać.To juz koniec.Goodbye PO.See you in the other world. Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 10.02.06, 18:23 Na pysk to poleci wkrotce cala Polska .... pod rzadami katokomuny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:23 juz wam pasuja? no to do wyborów, do wyborów i wtedy pogadamy, impertynentko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:25 A co już wam sie mordy nie smieją? Tak trzymać...ignoranci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:26 do wyborów, oszołomko, do wyborów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:29 Do bigosu, do kartofli, do rogalików stary durniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:30 nerwy puszczają "córeczce" rydzyka? to dobrze, to bardzo dobrze do wyborów, do wyborów :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:32 Nie stresuj sie tak synu komuszy, bo będziesz musiał zmienaic spodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:35 berecik moherkowy zdaje się już nałożyłaś, bo cię strasznie w główke uciska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azok Re: "CZARNA POLEWKA" IP: *.telpol.net.pl 10.02.06, 20:37 Po trudnych latach komuny a następnie już w demokratycznej Polsce kolejne 16 straconych lat obudziło w nas instynkt narodowy, solidarny, Polacy zrozumieli jak ważny jest obowiązek uczestniczenia w wyborach i mądry wybór. Wolą większości było zwycięstwo PiS, nie mniej jednak PO była wyznaczona przez wyborców na koalicjanta, ta jednak obrażona nie mogąc pogodzić się z przegraną jeszcze raz próbowała szachować i praktycznie przejąć rządy. Niestety, trzeba przyznać, roztropność i mądrość Przewodniczącego PiS Jarosława Kaczyńskiego cały ten zamiar rozszyfrowała dając odpór naciskom wszelkiej maści mediom, osobistościom i fałszywym doradcom. Dzisiaj widzimy jak rozszalała TVN, Polsat czy wybiórcza koszarna nie może przełknąć goryczy porażki. Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: "CZARNA POLEWKA" 11.02.06, 23:24 skoro "Polacy zrozumieli jak ważny jest obowiązek uczestniczenia w wyborach" to dlaczego rządzi nami coś wybranego przez około 10% wyborców??? i nigdy nie zgodzę się nazwać tego :mądrym wyborem". i proszę skończ już nadużywać słowa "solidarny" bo nie jedyne to słowo polskiego języka. chyba że jadyne które znasz. co nie znaczy rozumiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz_xyz kasia, ty jakaś niegrzeczna jesteś 11.02.06, 16:13 kumpela kiko, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
nulka8 Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? 10.02.06, 18:38 Jak w sondażach Pis zyskuje, to wyznawcy Pis wierzą w sondaże. Jak traci, to znaczy że sondaże były tendencyjne i nierzetelne. Przeciez to nie pierwszy raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeech Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:33 a w wyborach nie bedzie cbos 24% lecz Naród 4% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sondaż Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:36 prognozujesz tak niską frekwencję? może i słusznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:36 Daj se luza i spadaj pierdzielu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 proc. IP: *.net.autocom.pl 10.02.06, 22:48 zostałam niejako wywołana, więc przypomnę tylko, że sondaże powielokroć były naciągane w czasie kampanii wyborczej. To fakt bezsporny przecież. Maksymalne "naciągnięcie" nie przekraczało zwykle 6 proc. Tu różnica wynosi 10 proc.!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jacek3142 Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 03:46 Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki. Odpowiedz Link Zgłoś
peteen Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 12:48 a na końcu jest kiko... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 14:32 Kiko to jest czysta Prawda! Odpowiedz Link Zgłoś
nulka8 Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 14:39 Nieprawda! Ostatnio deklarowała "prawdziwą prawdę". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srulka 8 [...] IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 21:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko do peteena IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 21:20 jak mam rozumieć twoją uwagę, drogi peteenie? Czy aby napewno obowiązuje cię bezstronność??? Odpowiedz Link Zgłoś
peteen kiko... 12.02.06, 14:17 a niby czemu miałbym by c bezstronny? piszę jako peteen, nie jako admin, nie mam czerwonego koloru nicka, wątek jest "bez ptaszka"... a moja uwaga dotyczy tego, że oprócz wszystkich prawd, gó.. prawd i sondaży ze statystykami, jest jeszcze w wyliczeniu na końcu "prawda" kiko, manipulowana w zależności od sytuacji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co sie dzieje Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 14:33 Ależ nic się nie dzieje! PO jest partią odpowiedzialną, stanowczą i pryncypialną. Do tego wyrazistą i przyjazną. Na dodatek także nowoczesną, nieuwikłaną oraz przejrzystą. Gdyby jeszcze tego było mało, to skupia w swoich szeregach niemal cały kwiat polskiej polityki. I jeszcze nie ma w PO podziałów, frakcji oraz podkopywania stołków. Zwłaszcza tak odpowiedzialni politycy jak pp Tusk, Komornicki, Gronkiewicz-Walz, Rokita i Schetyna, są żywymi obrazami ludzi z otwartym szeroko sercem, nie znającymi co to podgryzanie, podkopywanie, awanturnictwo i walka na śmierć i życie. Słowem PO to wzór nad wzory. Pan senator S. Niesiołowski jest aktualnie flagowym okrętem tej idealnej formacji, jaką jest PO. Pan senator Niesiołowski ani na ociupinę nie zmienił swojego wyrazistego języka. Pan senator od dziesięcioleci znany jest z kwiecistej erudycji, z wyjątkowej lotności i dosadności. Pan senator wali prosto z mostu, na odlew i rani wroga głęboko. Niczym wytrawny chirurg tnie swym ostrym językiem zdiagnozowane przez siebie ogniska chorobotwórcze. I tak kiedyś swoim unikalnym skalpelem ciął komunistycznego raka, następnie publicznie operował liberalny nowotwór, obecnie zmaga się z ciemnogrodzką i faszystowską zarazą. Po drodze pan senator rozprawił się z kilkoma pomniejszymi choróbskami. Powiedzieć można, że to Pierwszy Lekarz Rzeczypospolitej. A, że nieprzychylni mu ludzie naście lat temu nazwali go I oszołomem Rzeczypospolitej, a że ci sami ludzie odsądzali go od czci i wiary przez lata? Nic to! Ważne, że pan senator obecnie trzyma z tymi obcymi mu kiedyś ludźmi, czyli teraz jest po stronie Światła! Do póki pan Stefan wrzuca wrogom politycznym Salonu, do póty może liczyć na wierszówki w opiniotwórczych tytułach i na "występy" w tv. Ot, pożyteczny idiota. Po co mu to było na starość? Sam senator tylko wie. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 21:44 Gratulacje! Wygląda na to, ze za niedługą chwilępoparcie wyniesie jak dawniej wynosiło...mniej wiecej tyle ile frekwencja za FJN... Partia wiodąca w sondażach wzbrania się publicznie przed jakimkolwiek współdziałaniem z SLD jako ze to po nieboszczce pezetpeer, ale z ramionami otwartymi paktuje z byłymi pezetpeerowcami z szeregów dopaktowanej partii wysypywaczy zbóż i drogowych blokad... Hipokryzja niektórych jest nie zdumiewająca ale wygląda na nieuleczalną...właściwie to nie zdziwi mnie koncepcja przedłużenia kadencji...a pewnie i kilka zabawnych propozycji...taka miniaturka łukaszencyzmu...z podwójnym spojrzeniem... trudny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Oj, trudny................. IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 22:14 Trudny, święty Boże nie pomoże! Żebyś nie wiem jak się wytężał, to i tak większość Narodu jest za PiS. I najbardziej wyrafinowane i wielopiętrowe girlandy twoich postów to tylko para w gwizdek... Radzę , przerzuć się np. na dokarmianie bezbronnej wobec zimy zwierzyny. Sukces murowany, wszystko zje! Odpowiedz Link Zgłoś
nulka8 Re: Oj, trudny................. 11.02.06, 22:19 > Radzę , przerzuć się np. na dokarmianie bezbronnej wobec zimy zwierzyny. > Sukces murowany, wszystko zje! "Zwierzyna", karmiona populistycznymi sloganami i obietnicami bez pokrycia, jak widać też wszystko zjada. Ciekawe tylko kiedy zacznie zwracać. Odpowiedz Link Zgłoś
chamae Re: Oj, trudny................. 11.02.06, 23:26 większość Narodu - możliwe, ale nie wiem czy większość wyborców... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miron Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 22:08 za rok bedziesz niecnoto chwalił ten rząd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 23:43 możecie się skichać i tak PiS będzie rządził! Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz_xyz Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 23:44 no przecież rzadzi, o co ci chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
nulka8 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 23:47 Pomyliły się jej notatki. Ten tekst miała zapisany na "przed wyborami", ale kartki się pewnie pomieszały. Odpowiedz Link Zgłoś