Dodaj do ulubionych

CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc.

IP: *.telpol.net.pl 10.02.06, 17:35
Po latach walki z komuną, mogę śmiało powiedzieć, to jest mó rząd, to jest mój
Prezydent Polski. Czas rozliczyć komunę, czas skończyć z partyjną mafią.
Obserwuj wątek
    • peteen a co to ma wspólnego z sondażem? 10.02.06, 17:42
      to ty nie wiesz, że wszystkie sondaże kłamią?
      przynajmniej kiko tak twierdzi...
    • Gość: sondaz Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.stb.ubr02.dals.blueyonder.co.uk 10.02.06, 17:45
      Wiesz co mowia sondaze? Ze jesli sprzedano 2 kurczaki to ty zjadles jednego i ja
      jednego a w rzeczywistosci ja zjadlem dwa a ty g...

      Powodzenia jednak ci zycze i trzymam kciuki abys sie nie przejechal(a)
      ale...czarnotowidze.
    • jacekm22 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 10.02.06, 18:02
      Poczekaj jeszcze troche PIS skonczy gorzej niz SLD .....
    • Gość: PO coś cieniutko Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:06
      Prawo i Sprawiedliwość liderem sondażu CBOS!
      34%PiS

      24%PO

      11%Samoobrona

      7%SLD

      5%LPR
    • Gość: Kasia Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:21
      Notowania PO leca na pysk i nie ma juz o czym pisać.To juz koniec.Goodbye
      PO.See you in the other world.
      • jacekm22 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 10.02.06, 18:23
        Na pysk to poleci wkrotce cala Polska .... pod rzadami katokomuny.
      • Gość: tomek a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:23
        juz wam pasuja?
        no to do wyborów, do wyborów i wtedy pogadamy, impertynentko
        • Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:25
          A co już wam sie mordy nie smieją? Tak trzymać...ignoranci
          • Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:26
            do wyborów, oszołomko, do wyborów
            • Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:29
              Do bigosu, do kartofli, do rogalików stary durniu
              • Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:30
                nerwy puszczają "córeczce" rydzyka?
                to dobrze, to bardzo dobrze

                do wyborów, do wyborów
                :)
                • Gość: kasia Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:32
                  Nie stresuj sie tak synu komuszy, bo będziesz musiał zmienaic spodnie.
                  • Gość: tomek Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:35
                    berecik moherkowy zdaje się już nałożyłaś, bo cię strasznie w główke uciska
                    • Gość: azok Re: "CZARNA POLEWKA" IP: *.telpol.net.pl 10.02.06, 20:37
                      Po trudnych latach komuny a następnie już w demokratycznej Polsce kolejne 16
                      straconych lat obudziło w nas instynkt narodowy, solidarny, Polacy zrozumieli
                      jak ważny jest obowiązek uczestniczenia w wyborach i mądry wybór. Wolą
                      większości było zwycięstwo PiS, nie mniej jednak PO była wyznaczona przez
                      wyborców na koalicjanta, ta jednak obrażona nie mogąc pogodzić się z przegraną
                      jeszcze raz próbowała szachować i praktycznie przejąć rządy. Niestety, trzeba
                      przyznać, roztropność i mądrość Przewodniczącego PiS Jarosława Kaczyńskiego cały
                      ten zamiar rozszyfrowała dając odpór naciskom wszelkiej maści mediom,
                      osobistościom i fałszywym doradcom. Dzisiaj widzimy jak rozszalała TVN, Polsat
                      czy wybiórcza koszarna nie może przełknąć goryczy porażki.
                      • chamae Re: "CZARNA POLEWKA" 11.02.06, 23:24
                        skoro "Polacy zrozumieli jak ważny jest obowiązek uczestniczenia w wyborach" to
                        dlaczego rządzi nami coś wybranego przez około 10% wyborców??? i nigdy nie
                        zgodzę się nazwać tego :mądrym wyborem".

                        i proszę skończ już nadużywać słowa "solidarny" bo nie jedyne to słowo polskiego
                        języka. chyba że jadyne które znasz. co nie znaczy rozumiesz...
              • xyz_xyz_xyz kasia, ty jakaś niegrzeczna jesteś 11.02.06, 16:13
                kumpela kiko, czy co?
        • nulka8 Re: a od kiedy pisiory wierzą w sondaże? 10.02.06, 18:38
          Jak w sondażach Pis zyskuje, to wyznawcy Pis wierzą w sondaże. Jak traci, to
          znaczy że sondaże były tendencyjne i nierzetelne. Przeciez to nie pierwszy raz.
    • Gość: eeech Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:33
      a w wyborach nie bedzie cbos 24% lecz Naród 4%
      • Gość: sondaż Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 18:36
        prognozujesz tak niską frekwencję?
        może i słusznie
    • Gość: kasia Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.toya.net.pl 10.02.06, 18:36
      Daj se luza i spadaj pierdzielu.
      • Gość: kiko CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 proc. IP: *.net.autocom.pl 10.02.06, 22:48
        zostałam niejako wywołana, więc przypomnę tylko, że sondaże powielokroć
        były naciągane w czasie kampanii wyborczej. To fakt bezsporny przecież.
        Maksymalne "naciągnięcie" nie przekraczało zwykle 6 proc.
        Tu różnica wynosi 10 proc.!!!!!!
        • jacek3142 Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 03:46
          Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki.
          • peteen Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 12:48
            a na końcu jest kiko...
            • mrug Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 14:32
              Kiko to jest czysta Prawda!
              • nulka8 Re: CBOS: PiS - 34 proc.!!!!!poparcia; PO - 24 p 11.02.06, 14:39
                Nieprawda! Ostatnio deklarowała "prawdziwą prawdę".
                • Gość: srulka 8 [...] IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 21:24
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: kiko do peteena IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 21:20
              jak mam rozumieć twoją uwagę, drogi peteenie?
              Czy aby napewno obowiązuje cię bezstronność???
              • peteen kiko... 12.02.06, 14:17
                a niby czemu miałbym by c bezstronny?
                piszę jako peteen, nie jako admin, nie mam czerwonego koloru nicka, wątek
                jest "bez ptaszka"...
                a moja uwaga dotyczy tego, że oprócz wszystkich prawd, gó.. prawd i sondaży ze
                statystykami, jest jeszcze w wyliczeniu na końcu "prawda" kiko, manipulowana w
                zależności od sytuacji...
    • Gość: co sie dzieje Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 14:33
      Ależ nic się nie dzieje!
      PO jest partią odpowiedzialną, stanowczą i pryncypialną. Do tego wyrazistą i
      przyjazną. Na dodatek także nowoczesną, nieuwikłaną oraz przejrzystą. Gdyby
      jeszcze tego było mało, to skupia w swoich szeregach niemal cały kwiat polskiej
      polityki. I jeszcze nie ma w PO podziałów, frakcji oraz podkopywania stołków.
      Zwłaszcza tak odpowiedzialni politycy jak pp Tusk, Komornicki, Gronkiewicz-Walz,
      Rokita i Schetyna, są żywymi obrazami ludzi z otwartym szeroko sercem, nie
      znającymi co to podgryzanie, podkopywanie, awanturnictwo i walka na śmierć i
      życie. Słowem PO to wzór nad wzory.
      Pan senator S. Niesiołowski jest aktualnie flagowym okrętem tej idealnej
      formacji, jaką jest PO. Pan senator Niesiołowski ani na ociupinę nie zmienił
      swojego wyrazistego języka. Pan senator od dziesięcioleci znany jest z
      kwiecistej erudycji, z wyjątkowej lotności i dosadności. Pan senator wali prosto
      z mostu, na odlew i rani wroga głęboko. Niczym wytrawny chirurg tnie swym ostrym
      językiem zdiagnozowane przez siebie ogniska chorobotwórcze. I tak kiedyś swoim
      unikalnym skalpelem ciął komunistycznego raka, następnie publicznie operował
      liberalny nowotwór, obecnie zmaga się z ciemnogrodzką i faszystowską zarazą. Po
      drodze pan senator rozprawił się z kilkoma pomniejszymi choróbskami. Powiedzieć
      można, że to Pierwszy Lekarz Rzeczypospolitej. A, że nieprzychylni mu ludzie
      naście lat temu nazwali go I oszołomem Rzeczypospolitej, a że ci sami ludzie
      odsądzali go od czci i wiary przez lata? Nic to! Ważne, że pan senator obecnie
      trzyma z tymi obcymi mu kiedyś ludźmi, czyli teraz jest po stronie Światła! Do
      póki pan Stefan wrzuca wrogom politycznym Salonu, do póty może liczyć na
      wierszówki w opiniotwórczych tytułach i na "występy" w tv. Ot, pożyteczny
      idiota. Po co mu to było na starość? Sam senator tylko wie.
      • trudny2002 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 21:44
        Gratulacje!
        Wygląda na to, ze za niedługą chwilępoparcie wyniesie jak dawniej
        wynosiło...mniej wiecej tyle ile frekwencja za FJN...
        Partia wiodąca w sondażach wzbrania się publicznie przed jakimkolwiek
        współdziałaniem z SLD jako ze to po nieboszczce pezetpeer, ale z ramionami
        otwartymi paktuje z byłymi pezetpeerowcami z szeregów dopaktowanej partii
        wysypywaczy zbóż i drogowych blokad...
        Hipokryzja niektórych jest nie zdumiewająca ale wygląda na
        nieuleczalną...właściwie to nie zdziwi mnie koncepcja przedłużenia kadencji...a
        pewnie i kilka zabawnych propozycji...taka miniaturka łukaszencyzmu...z
        podwójnym spojrzeniem...
        trudny
        • Gość: kiko Oj, trudny................. IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 22:14
          Trudny, święty Boże nie pomoże! Żebyś nie wiem jak się wytężał, to i tak
          większość Narodu jest za PiS.
          I najbardziej wyrafinowane i wielopiętrowe girlandy twoich postów to tylko
          para w gwizdek...
          Radzę , przerzuć się np. na dokarmianie bezbronnej wobec zimy zwierzyny.
          Sukces murowany, wszystko zje!
          • nulka8 Re: Oj, trudny................. 11.02.06, 22:19
            > Radzę , przerzuć się np. na dokarmianie bezbronnej wobec zimy zwierzyny.
            > Sukces murowany, wszystko zje!

            "Zwierzyna", karmiona populistycznymi sloganami i obietnicami bez pokrycia, jak
            widać też wszystko zjada. Ciekawe tylko kiedy zacznie zwracać.
          • chamae Re: Oj, trudny................. 11.02.06, 23:26
            większość Narodu - możliwe, ale nie wiem czy większość wyborców...
    • Gość: miron Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 22:08
      za rok bedziesz niecnoto chwalił ten rząd
      • Gość: kiko Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. IP: *.net.autocom.pl 11.02.06, 23:43
        możecie się skichać i tak PiS będzie rządził!
        • xyz_xyz_xyz Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 23:44
          no przecież rzadzi, o co ci chodzi?
          • nulka8 Re: CBOS: PiS - 34 proc. poparcia; PO - 24 proc. 11.02.06, 23:47
            Pomyliły się jej notatki. Ten tekst miała zapisany na "przed wyborami", ale
            kartki się pewnie pomieszały.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka