Dodaj do ulubionych

FOTORADARY GDZIE?

23.11.02, 14:57
W dzisiejszej gw przeczytałem że: "A gdzie na pewno trzeba będzie być
czujnym? Policjanci twierdzą, że na Wadowickiej, Bora-Komorowskiego i
Opolskiej, a także na trasach wylotowych do Zakopanego i Tarnowa."

Podobno stawiają je na jakichś słupach (tylko że żadnego nowego nie
widziałem). Szczególnie interesuje mnie wylotówka na Tarnów bo codziennie
tamtedy mknę (Kamieńskiego i Wielicka)

Ktoś coś wie? Głupio by było dostać jakiś sziciarski świstek do domu.
Obserwuj wątek
    • Gość: kol. Gate Re: FOTORADARY GDZIE? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.02, 15:22
      velsatis napisał:

      > Ktoś coś wie? Głupio by było dostać jakiś sziciarski świstek do domu.

      Na Armii Krajowej od ronda Radzikowskiego cos montuja.

      Ja mam zamiar jezdzic w kominiarce.
      • velsatis Re: FOTORADARY GDZIE? 23.11.02, 16:11
        A ja w masce niedzwiedzia. I upaprzę tabblicce, auto mam najmniej rzucające sie
        z możliwych wiec moga mi skoczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka