Dodaj do ulubionych

leopard developer uczciwy???

IP: *.ghnet.pl 11.04.06, 22:40
mam pytanie czy ktos ma doswiadczenie z tym developerem
i czy renegocjował umowy przedwstepne??? ktore w postaci pierwotnej nie sa do zaakceptowania dla chlodno kalkulujacego czlowieka!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka