Gość: ala IP: *.ghnet.pl 11.04.06, 22:40 mam pytanie czy ktos ma doswiadczenie z tym developerem i czy renegocjował umowy przedwstepne??? ktore w postaci pierwotnej nie sa do zaakceptowania dla chlodno kalkulujacego czlowieka!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj