Gość: nie_kamienicznik
IP: *.crowley.pl
23.04.06, 15:36
Lokatorzy cudzych kamienic, ktorzy dostali 40,50 lat temu mieszkania od
"wadzy" nie wpadli na to , ze ktos sie kiedys o swoje upomni? Coz za
beztroskie zycie, uwazaja ze im sie nalezy mieszkac za darmo, i jak spora
czesc nie placic jeszcze czynszu, bo nikt im nic nie zrobi, bo mieszkanie maja
miec i juz.