qoobaq 26.04.06, 00:58 To szokujace, ale wyglada na to, ze nie tylko Slowacja dobrze wychodzi na podatku liniowym i liberalnej gospodarce 8-) www.wprost.pl/ar/?O=89270&C=57 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
secesja2005 Re: Popatrz Kiko 26.04.06, 01:09 Wtrącę nie na temat: serdeczne pozdrowienia! :) Odpowiedz Link Zgłoś
qoobaq Re: Popatrz Kiko 26.04.06, 18:49 Czesc Secesjo 8-) I dzieki za zyczenia. A zonaczylem dopiero po swietach bo akurat bujalem sie po Kornwalli 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: Kubusiu! IP: *.net.autocom.pl 26.04.06, 08:02 Bardzo konsekwentna i jasna polityka - rządy prawa! No i żadnej złodziejskiej prywatyzacji, korupcji czy stawiania własnych przedsiębiorców w gorszej sytuacji niż inwestorów zagranicznych (np. ulgi podatkowe). Żadnej grubej kreski także.... Tylko pozazdrościć.... Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Kubusiu! 26.04.06, 14:54 Musiałam się zalogować, bo na forum pojawił się sobowtór. kiko Odpowiedz Link Zgłoś