Dodaj do ulubionych

Popatrz Kiko

26.04.06, 00:58
To szokujace, ale wyglada na to, ze nie tylko Slowacja dobrze wychodzi na
podatku liniowym i liberalnej gospodarce 8-)
www.wprost.pl/ar/?O=89270&C=57
Obserwuj wątek
    • secesja2005 Re: Popatrz Kiko 26.04.06, 01:09
      Wtrącę nie na temat: serdeczne pozdrowienia! :)
      • qoobaq Re: Popatrz Kiko 26.04.06, 18:49
        Czesc Secesjo 8-) I dzieki za zyczenia. A zonaczylem dopiero po swietach bo
        akurat bujalem sie po Kornwalli 8-)
    • Gość: kiko Re: Kubusiu! IP: *.net.autocom.pl 26.04.06, 08:02
      Bardzo konsekwentna i jasna polityka - rządy prawa!
      No i żadnej złodziejskiej prywatyzacji, korupcji czy stawiania własnych
      przedsiębiorców w gorszej sytuacji niż inwestorów zagranicznych (np. ulgi
      podatkowe). Żadnej grubej kreski także....
      Tylko pozazdrościć....
      • kikoo1 Re: Kubusiu! 26.04.06, 14:54
        Musiałam się zalogować, bo na forum pojawił się sobowtór.
        kiko
        • kikoo1 No,no... 26.04.06, 20:24
          Nie ma to jak kurtuazja wyspiarzy!
          • qoobaq Re: No,no... 27.04.06, 00:13
            he ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka