Dodaj do ulubionych

Jan Garbarek Group zagra

30.05.06, 19:59
Jan Garbarek Group w czerwcu zagra w całej Polsce prawie, ale nie w Krakowie,
bo nie ma gdzie. Pomimo zbliżających się wyborów Majchrower się nawet nie sprężył!
Obserwuj wątek
    • larnit zagra we wrocławiu 30.05.06, 20:01
      • zielonki Re: NIE tylko 30.05.06, 20:04

        • zielonki Re: NIE tylko 30.05.06, 20:18
          Np Eberhard Weber zagra też!
          Uwielbiałem go kiedyś.
          A w tym Kraku?
          Co on oferuje?
          Jakieś przyśpiewki na ul Józefa?
        • boldhead spanish doctor 30.05.06, 21:45
          sie wybiera nach breslau, tez slyszalem
          • Gość: jazzinator Re: nie podejrzewałem cie zielony żeś jazz fan ??? IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 30.05.06, 21:57
            pochwal sie czy sluchałeś Webera lub Garbarka kiedykolwiek na zywo? lub innych
            z I ligi jaazzmanów?
          • doktor_hiszpan Re: spanish doctor 30.05.06, 22:10
            www.concerts.pl/garbarek/
            • zielonki Re: spanish doctor 31.05.06, 00:53
              Robimy wesoły autobus?
    • tempe Re: Jan Garbarek Group zagra 30.05.06, 22:15
      nudny ten Garbarek
      i mało jazzowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka