zielonki 30.05.06, 19:59 Jan Garbarek Group w czerwcu zagra w całej Polsce prawie, ale nie w Krakowie, bo nie ma gdzie. Pomimo zbliżających się wyborów Majchrower się nawet nie sprężył! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonki Re: NIE tylko 30.05.06, 20:18 Np Eberhard Weber zagra też! Uwielbiałem go kiedyś. A w tym Kraku? Co on oferuje? Jakieś przyśpiewki na ul Józefa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazzinator Re: nie podejrzewałem cie zielony żeś jazz fan ??? IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 30.05.06, 21:57 pochwal sie czy sluchałeś Webera lub Garbarka kiedykolwiek na zywo? lub innych z I ligi jaazzmanów? Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Jan Garbarek Group zagra 30.05.06, 22:15 nudny ten Garbarek i mało jazzowy Odpowiedz Link Zgłoś