kikoo1
31.05.06, 23:17
Dlaczego? Przypomina trochę słynne Polskie Piekiełko. Kto próbuje to choć
trochę zmienić, jest walony warząchwią po łbie. Daje się zauważyć silna
tendencja do uśredniania tego - pożal sie Boże, mocno poniżej średniej
krajowej - poziomu naszego forum. Ludzie o większej aktywności, mający coś
do zaproponowania, pojawiają się niezwykle rzadko i znikają szybko, jak sen
jaki złoty...No i to poczucie humoru i obrażanie się na niewinne, czy czasem
prowokacyjne nawet, żarty. Są one { te żarty) często kasowane przez adminów
i dlaczego??? Czyżby i adminom nie stało dystansu i trochę szerszego
spojrzenia na przerózne dowcipy, żarty i żarciki? Jaka szkoda...
No cóż, życzę smacznych pierogów z tuńczykiem oraz dużo
brazylijskiej depilacji!