Gość: buka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.06, 16:45 z Kowańca czy z Rabki? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jazzinator Re: na Turbacz 06.06.06, 16:49 z Kowańca jest lekkie podejscie choć dłuższe ,można nawet samochodem półterenowym dojechac. Odpowiedz Link Zgłoś
jazzinator Re: na Turbacz 06.06.06, 16:50 widokowo najprzyjemniej od Ostrowska lub Waksmunda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skobel Można też z Łopusznej.Dobre pstrągi smażone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 16:57 tam mają. Odpowiedz Link Zgłoś
jazzinator Re: Można też z Łopusznej.Dobre pstrągi smażone 06.06.06, 16:59 nie polecam ,bo to chodowlane,nie ma to jak z górskiej wody żywiony naturalnie,samemu sobie złapać i zjeść> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skobel Karpia na Wigilię też sam łapiesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 17:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazzinator Re: nie, on go... IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 06.06.06, 19:23 nie jem karpia bo żyd nie obchodzi wigilii Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix01 Re: na Turbacz 07.06.06, 19:23 z kowanca... w ogole zapraszam na Kowaniec i pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś