Dodaj do ulubionych

na Turbacz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.06, 16:45
z Kowańca czy z Rabki? :)
Obserwuj wątek
    • peteen Re: na Turbacz 06.06.06, 16:48
      z Koninek...
    • jazzinator Re: na Turbacz 06.06.06, 16:49
      z Kowańca jest lekkie podejscie choć dłuższe ,można nawet samochodem
      półterenowym dojechac.
    • jazzinator Re: na Turbacz 06.06.06, 16:50
      widokowo najprzyjemniej od Ostrowska lub Waksmunda
    • Gość: skobel Można też z Łopusznej.Dobre pstrągi smażone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 16:57
      tam mają.
      • jazzinator Re: Można też z Łopusznej.Dobre pstrągi smażone 06.06.06, 16:59
        nie polecam ,bo to chodowlane,nie ma to jak z górskiej wody żywiony
        naturalnie,samemu sobie złapać i zjeść>
        • Gość: skobel Karpia na Wigilię też sam łapiesz? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 17:10
          • peteen nie, on go... 06.06.06, 17:15
            "choduje"...
            :c)
            • Gość: jazzinator Re: nie, on go... IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 06.06.06, 19:23
              nie jem karpia bo żyd nie obchodzi wigilii
              • peteen Re: nie, on go... 06.06.06, 20:38
                ani nie obchodzi... go ortografia
    • gph lepiej na Gorc 07.06.06, 09:39
      tam zwykle mniej ludzi ;)
    • beatrix01 Re: na Turbacz 07.06.06, 19:23
      z kowanca...
      w ogole zapraszam na Kowaniec i pozdrawiam wszystkich

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka