Gość: WIOLA333
IP: *.ds3.agh.edu.pl
22.01.03, 16:29
chciałabym powiedzieć zawstydzonym głosikiem, że jesteście
niesamowici.chodzi mi o forum, które tworzycie w szczególności stali
bywalcy!!Nie spodziewałam się.. pozdrawiam! wiola333(początkująca
fascynatka:-)