Dodaj do ulubionych

jesteście niezwykli!!

IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 16:29
chciałabym powiedzieć zawstydzonym głosikiem, że jesteście
niesamowici.chodzi mi o forum, które tworzycie w szczególności stali
bywalcy!!Nie spodziewałam się.. pozdrawiam! wiola333(początkująca
fascynatka:-)
Obserwuj wątek
    • tripis Re: jesteście niezwykli!! 22.01.03, 16:42
      Gość portalu: WIOLA333 napisał(a):

      > chciałabym powiedzieć zawstydzonym głosikiem, że jesteście
      > niesamowici.chodzi mi o forum, które tworzycie w szczególności stali
      > bywalcy!!Nie spodziewałam się.. pozdrawiam! wiola333(początkująca
      > fascynatka:-)

      1. dlaczego zawstydzonym...!?!?
      2. niesamowici to przesada (w przypadku niektorych indywidułów zwłaszcza...)
      3. oj... nie szalał bym tak z radości... forum czasem przypiecze...
      4. Witaj i czuj sie dobrze...!!! ;-)))

      a nie myślałaś o niku wiola666...???
      ;-))))

      zjedzmy jakiegoś kota!
      • marceliszpak Re: jesteście niezwykli!! 22.01.03, 16:46
        tripis napisał:


        > a nie myślałaś o niku wiola666...???
        > ;-))))
        >
        > zjedzmy jakiegoś kota!

        kota bardzo chetnie:)
        ale mysle ze ze wiola997 albo wiola6969 bylo by fajniejsze
        wiesz boje sie satanistow :)
        • Gość: WIOLA333 Re: jesteście niezwykli!! IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 16:49
          ojej ....<zawstydzona> jakie mi propozycje składacie...;)(z tymi numerkami
          oczywiście
          • marceliszpak Re: jesteście niezwykli!! 22.01.03, 16:51
            Gość portalu: WIOLA333 napisał(a):

            > ojej ....<zawstydzona> jakie mi propozycje składacie...;)(z tymi numerkam
            > i
            > oczywiście


            :) no i wyszlo na to ze kolezance zaproponowalismy numery :P
            nie ma to jak to forum hedonistyczne :)

            houk marceli
      • Gość: WIOLA333 Re: jesteście niezwykli!! IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 16:47
        <hahaha> nie wiem dlaczego taka nazwa,ale widzę, że niezwykłe konotacje
        przywołuje:-) kotów nie jadam, bo bary chińskie nie w moim guście;-)
        • tripis a co jest w Twoim guscie...? n/t 22.01.03, 16:52
          • Gość: WIOLA333 Re: a co jest w Twoim guscie...? n/t IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 16:56
            w moim guście??..hmmm... zastanówmy się ... może wołowina(choć też nie do
            końca;) żyjemy słowem w trudnych czasach.Nawet strach wziąć cokolwiek do buzi!
            (panów z góry poproszę o nieprzywoływanie przyjemmnych skojarzeń bo tu o
            jedzenie chodzi;-)
            • marceliszpak Re: a co jest w Twoim guscie...? n/t 22.01.03, 16:59
              Gość portalu: WIOLA333 napisał(a):

              > (panów z góry poproszę o nieprzywoływanie przyjemmnych skojarzeń bo tu o
              > jedzenie chodzi;-)


              tripisie ty to widzisz ????!!!! czy 'przyjemmne' (przez dwa m) to sa takie
              bardzo przyjemne skojarzenia

              juz nie wiem co soadzic o kolezance? :P
              • Gość: WIOLA333 Re: a co jest w Twoim guscie...? n/t IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 17:01
                a ja wiem! może że ma poczucie humoru?;-)
                • marceliszpak Re: a co jest w Twoim guscie...? n/t 22.01.03, 17:02
                  Gość portalu: WIOLA333 napisał(a):

                  > a ja wiem! może że ma poczucie humoru?;-)
                  moze , a moze nie :)
                • tripis Re: a co jest w Twoim guscie...? 22.01.03, 17:03
                  a o kim gadacie...?
                  ;-)))
                  • Gość: WIOLA333 Re: a co jest w Twoim guscie...? IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 17:06
                    tripis napisał:

                    > a o kim gadacie...?
                    > ;-)))
                    >
                    o czymś bardzo wdzięcznym co właśnie zachwyca się dobrodziejstwami forum!
                    • tripis Re: a co jest w Twoim guscie...? 22.01.03, 17:08
                      eeeeee........ taaaaaaa...........
                      chyba sie zgubiłem.............
                      mówiliśmy o chińczykach, nie...?

                      stanowczo za dużo pracuję...
                  • Gość: WIOLA333 Re: a co jest w Twoim guscie...? IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 17:09
                    ooo widziałam wycieczkę do Francji.no no.. cudna podróż!zabrałabym się chętnie
                    choć Francję już nieźle znam.
                    • tripis Francja 22.01.03, 17:14
                      Chodzi o tą Francję...?
                      board

                      ja tam nie jade zwiedzać tylko katować się!
                      (zaraz przyjdzie wodnik74 lub gph
                      i znowu jak jesienia nazwie mnie ortodoxem)

                      ;-)))

                      a z Francji znam tylko Paryż, niestety...
                      ;-(((
                      ale teraz bede znał jeszcze 220 km tras w Alpe D'Huez!
                      ;-)))
                      • gph Re: Francja 22.01.03, 17:18
                        tripis napisał:

                        > a z Francji znam tylko Paryż, niestety...
                        > ;-(((

                        cholera tripis. jestes bardziej stuknięty niż myślałem... jeździłeś na
                        snowboardzie po Paryżu??? i jak było?
                        • tripis Re: Francja 22.01.03, 17:21
                          zajebiście mnie rozbawiłeś na koniec tego walniętego dnia!!!!!!!!!!!!!
                          dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                          WIDZIAŁEM a nie jeździłem Grzesiu!
                          ale sie usmialem.....
                          ;-)))))))
                          oooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj..........................
                          brzuch mnie boli...........................................
                          hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi............
                          • wodnik74 Re: Francja 22.01.03, 17:22
                            Łot de fak is goin on hir???????????????
                            • marceliszpak Re: Francja 22.01.03, 17:25
                              wodnik74 napisała:

                              > Łot de fak is goin on hir???????????????
                              aj dąt noł

                              ale zaczelo sie od numerow :)
                              • Gość: WIOLA333 Re: Francja IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 17:30
                                marceliszpak napisał:

                                > wodnik74 napisała:
                                >
                                > > Łot de fak is goin on hir???????????????
                                > aj dąt noł
                                >
                                > ale zaczelo sie od numerow :)
                                wiedziałam że numery to wdzięczny temat;)a czemu Marceliszpak??jakaś Marcela
                                maczała w tym palce??w Tripis czy może jakiś Trypolis skoro ta fascynacja
                                górami,co??<zzaciekawiona>
                                • marceliszpak Re: Francja 22.01.03, 17:31
                                  Gość portalu: WIOLA333 napisał(a):

                                  > wiedziałam że numery to wdzięczny temat;)a czemu Marceliszpak??jakaś Marcela
                                  > maczała w tym palce??w Tripis czy może jakiś Trypolis skoro ta fascynacja
                                  > górami,co??<zzaciekawiona>

                                  nie znam zadnej marceli (chetnie poznam) ten marceli szpak to z ciekawosci
                      • Gość: WIOLA333 Re: Francja IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 17:22
                        tripis napisał:

                        > Chodzi o tą Francję...?
                        > <a href="www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?
                        f=10535">board</a
                        > >
                        >
                        > ja tam nie jade zwiedzać tylko katować się!
                        > (zaraz przyjdzie wodnik74 lub gph
                        > i znowu jak jesienia nazwie mnie ortodoxem)
                        >
                        > ;-)))
                        >
                        > a z Francji znam tylko Paryż, niestety...
                        > ;-(((
                        > ale teraz bede znał jeszcze 220 km tras w Alpe D'Huez!
                        > ;-)))

                        nono..ja też znam świetnie Paryż i wcale nie mam takiej smutnej minki.A poza
                        tym co polecam z serca znam południe Francji(niezwykłe miejsce..mniam )no i
                        jeszcze Korsykę.To tak dla Pana Tripisa bo tez tam góry!!!i to jak piękne a w
                        połączeniu z morzem....echhhh...<buja w obłokach>
                    • wodnik74 Re: a co jest w Twoim guscie...? 22.01.03, 17:18
                      :))))))



                      Witaj, Francja piękny kraj :)))
            • Gość: trudny jednak nie mogę nie odezwać się... IP: *.localdomain / 192.168.5.* 22.01.03, 18:20
              Trudny to ja jestem , a czasy jak zwykle przejściowe.Wiola dostajesz ode mnie
              specjalne zaproszsenie na najbliższe spotkanie. I nie ma że zawstydzona...
              Ukłony
              trudny
              A spotkanie? No pewnie pojawi się jakaś mądra koncepcja...tylko prosze bez
              skojarzeń. I to zarówno Panie prosze jak i proszonych już uprzednio Panów...
              trudny
              • marceliszpak Re: jednak nie mogę nie odezwać się... 22.01.03, 18:59
                kolego trudny czy bedziesz jutro w singerze?
                • Gość: trudny Re: jednak nie mogę nie odezwać się... IP: *.localdomain / 192.168.5.* 22.01.03, 19:05
                  Nie wiem marceli, nie wiem, ale jest to całkiem realne...
                  tyle że jutro również może mnie wygnać poza Kraków na kilka godzin i to jest
                  taka zależność.
                  Ale chęci już mam...
                  trudny
              • Gość: WIOLA333 Re: jednak nie mogę nie odezwać się... IP: *.ds3.agh.edu.pl 22.01.03, 19:45
                Gość portalu: trudny napisał(a):

                > Trudny to ja jestem , a czasy jak zwykle przejściowe.Wiola dostajesz ode
                mnie
                > specjalne zaproszsenie na najbliższe spotkanie. I nie ma że zawstydzona...
                > Ukłony
                > trudny
                > A spotkanie? No pewnie pojawi się jakaś mądra koncepcja...tylko prosze bez
                > skojarzeń. I to zarówno Panie prosze jak i proszonych już uprzednio Panów...
                > trudny



                ojejuniu!!Na najbliższe spotkanie!Hmmm... z największą przyjemnością;-) TRUDNE
                wyzwanie, ale myślę, że da rezultaty conajmniej nie PRZEJŚCIOWE:)pozdrawiam
                przyjemnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka