adam-1949 29.06.06, 10:22 CZY w Krakowie zawsze przez cały rok jest "CYRK" !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: APEL Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:10 Apeluje o zakaz handolwania odpustowymi pamiatkami w bramie i w jej okolicach !!! Wyglada to odstraszajaco i watpie zeby turysci fotografujac brame chcieli miec kolorowe dzindziboly na swoich zdjeciach. Prosze niech ktos cos zrobi w tej sprawie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: msnbetterthan Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:36 piszcze gdzie nie ma remontu, będzie krócej i przejrzyściej... _____ Układanki - Puzzle Sklep Youth Hostels Krakow Odpowiedz Link Zgłoś
grochemosciane Proponuję: wszystko oddać do rąk Tajstera! 29.06.06, 13:50 A on już tak pokombinuje swymi kosmatymi łapskami, że będzie dobrze (dla swoich)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.autocom.pl 29.06.06, 15:52 Rozumiem, że kostak będzie położona dopiero po wkacjach, bo pokrycie brukiem niespełna dwóch metrów kwadratowych to przedsięwzięcie wymagające całej procedury, no i oczywiście przynajmniej pietnastu pieczątek. tak im więcej pieczątek tym lepiej. Jakoś niektórym ilośc pieczatek nie przeszkadza w robieniu co im się pdoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakowiak Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 22:07 Tajster zapewne poprosi o pytania na pismie. Odpowiedz Link Zgłoś
crac.87 na.temat 30.06.06, 01:20 też mnie zastanwia dlaczego tego odcinka jeszcze nie zrobili. jednak nie rozumiem, dlaczego tak bardzo wszyscy się uczepili tego tajstera. skoro ten niewielki ,i i tak tonący w mroku, odcinek będzie wykonany, to o co ten krzyk? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacuśM Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.chello.pl 30.06.06, 01:46 A urzędasy prezydentunia zajmują się zmianami nazw miejskich jednostek. Widocznie jakiś synuś ma wytówrnię pieczątek bliską plajty. Coż znaczy Brama Floriańska wobec takiego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeee Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.wwwcache.cam.ac.uk / *.wwwcache.cam.ac.uk 01.07.06, 22:13 to nie niedbalstwo ani nie celowy zabieg tylko to po prostu Krakow; tutaj musi byc brzydko; Odpowiedz Link Zgłoś