Dodaj do ulubionych

Remont przejścia pod Bramą Floriańską

29.06.06, 10:22
CZY w Krakowie zawsze przez cały rok jest "CYRK" !!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: APEL Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:10
      Apeluje o zakaz handolwania odpustowymi pamiatkami w bramie i w jej okolicach !!!
      Wyglada to odstraszajaco i watpie zeby turysci fotografujac brame chcieli miec
      kolorowe dzindziboly na swoich zdjeciach.
      Prosze niech ktos cos zrobi w tej sprawie...
    • Gość: msnbetterthan Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:36
      piszcze gdzie nie ma remontu, będzie krócej i przejrzyściej...
      _____
      Układanki - Puzzle Sklep
      Youth Hostels Krakow
    • grochemosciane Proponuję: wszystko oddać do rąk Tajstera! 29.06.06, 13:50
      A on już tak pokombinuje swymi kosmatymi łapskami, że będzie dobrze (dla swoich)!
    • Gość: pawel Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.autocom.pl 29.06.06, 15:52
      Rozumiem, że kostak będzie położona dopiero po wkacjach, bo pokrycie brukiem
      niespełna dwóch metrów kwadratowych to przedsięwzięcie wymagające całej
      procedury, no i oczywiście przynajmniej pietnastu pieczątek. tak im więcej
      pieczątek tym lepiej. Jakoś niektórym ilośc pieczatek nie przeszkadza w robieniu
      co im się pdoba.
      • Gość: krakowiak Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 22:07
        Tajster zapewne poprosi o pytania na pismie.
        • crac.87 na.temat 30.06.06, 01:20
          też mnie zastanwia dlaczego tego odcinka jeszcze nie zrobili.
          jednak nie rozumiem, dlaczego tak bardzo wszyscy się uczepili tego tajstera.
          skoro ten niewielki ,i i tak tonący w mroku, odcinek będzie wykonany, to o co
          ten krzyk?
    • Gość: jacuśM Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.chello.pl 30.06.06, 01:46
      A urzędasy prezydentunia zajmują się zmianami nazw miejskich jednostek.
      Widocznie jakiś synuś ma wytówrnię pieczątek bliską plajty. Coż znaczy Brama
      Floriańska wobec takiego problemu.
    • Gość: eeeee Re: Remont przejścia pod Bramą Floriańską IP: *.wwwcache.cam.ac.uk / *.wwwcache.cam.ac.uk 01.07.06, 22:13
      to nie niedbalstwo ani nie celowy zabieg tylko to po prostu Krakow;
      tutaj musi byc brzydko;
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka